Доторкніться до витоків: відсвяткуйте 1025-річчя Хрещення Русі у «Парку Київська Русь»

  • By UC Family Magazine
  • 26 Jul, 2013

2 7-28 липня у   «Парку Київська Русь»   відбудеться величне святкування 1025-річчя Хрещення Русі. Прадавні події, пов’язані із прийняттям християнської віри, будуть відтворені в театралізованих постановках.

Перед гостями оживуть сцени з історії Русі:подорож Ольги до Константинополя, вибір князем Володимиром віри та взяття Херсонесу, одруження князя із сестрою візантійського імператора Анною, зверження язичницьких ідолів та закладення Десятинної церкви.

Видовищними будуть лицарські бої, перегони на колісницях, турнір кінних лучників та змагання кінних лицарів.

Також гості свята побачать унікальний парад лицарів. В обладунках, притаманних воїнам князя тієї доби,лицарі осідлають коней кращих історичних порід світу – бельгійських ваговозів,фризів, шайр та багатьох інших. Таке видовище повною мірою відтворить образ княжих дружинників, передасть силу війська.

Окрім того, на відвідувачів Парку чекає безліч розваг: майстер-класи з народних ремесел, із володіння середньовічною зброєю, веселі стародавні ігри, запальні слов’янські хороводи та захоплюючий танцювальний флешмоб.

А насамкінець усі присутні матимуть змогу взяти участь в унікальному масовому дійстві – створенні «живої» цифри 988як дати і символу хрещення Русі. Таким чином кожен відчує себе причетним до святкування історичної події.

У вечірній програмі – вогняне шоу та святковий феєрверк.

Святкування 1025-річчя Хрещення Русі у «Парку Київська Русь» дасть змогу доторкнутись до витоків історії нашого народу, краще зрозуміти вибір наших предків, а також зарядитись енергією Древнього Києва, відчути у собі його дух.

«Парк Київська Русь» розташований у селі Копачів Обухівського району Київської області. Дістатись до Парку можна маршрутними автобусами від ст. м. Видубичі або власним транспортом. Вартість вхідного квитка – 100 грн, для пенсіонерів – 50 грн, діти дошкільного та шкільного віку відвідують Парк безкоштовно.

Джерело:   Портал Культура

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Tickets $50 Bookstore "Bukva" 416-236-5890
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
WWW.CENSOR.NET. UA
З цією авторитетною людиною і зустрівся кореспондент "Цензор.НЕТ". І хоча на деяких етапах інтерв’ю ми зачіпали досить гострі питання, пан Ващук незмінно залишався тактовним і стриманим, а його відповіді – влучними і аргументованими.
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Ласкаво запрошуємо шанувальників мистецтва на відкриття осіннього сезону!
10 - 24 вересня, 2017р.
КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКА МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ / ҐАЛЕРІЯ КУМФ
мають шану представляти Заслуженого Діяча Мистецтв України, Oксану Андрущенко (Львів, Україна) з персональною виставкою "МАГІЯ СИМВОЛУ". (Малярство, графіка).
ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ: неділя, 10 вересня, 2017р. в 2 год п.п.
В приміщенні ҐАЛЕРІЇ КУМФ,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5

Dear art lovers, you are cordially invited to the opening of Autumn season!
September 10 - 24, 2017
THE UKRAINIAN CANADIAN ART FOUNDATION / KUMF GALLERY present artist Oksana Andrushchenko (Lviv, Ukraine) with her solo exhibition "THE MAGIC OF SYMBOLS". (Paintings, graphics).
OPENING RECEPTION: Sunday, September 10, 2017, at 2 pm.
At the KUMF GALLERY,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5
More Posts
Share by: