На Львівщині відгримів етнофестиваль «Підкамінь-2012»

  • By UC Family Magazine
  • 17 Aug, 2012

На Львівщині в селі Підкамінь відбувся щорічний міжнародний етнофестиваль. Цілих п’ять днів фолкової музики, драйву, духу свободи серед оповитих легендою подільських просторів.

Кілька тисяч любителів музики і мандрів з’їхалися з різних куточків України. Вхід на подію – вишиванка.

«Я на «Підкамені» вдруге. Для мене такий фестиваль – це можливість долучитися до спільноти вільних людей, до нашої української культури, традицій, відчути цю неповторну енергетику і помилуватись красою природи», – розповідає Віталій, який приїхав з Івано-Франківської області.

Його подруга Оксана додає, що не може дочекатися вечора і виступу улюблених «Kozak System»: «Дуже класно, що у нас є такі безкоштовні фестивалі. За кілька днів можна послухати десятки класних рок- і етногуртів в одному місці. А також це нові друзі та мандри, які я так люблю».

Кілька місяців на сторінці події у Facebook тривало відкрите голосування: кожен міг обрати тих виконавців, яких хотів послухати на «Підкамені». Таких виявилось більше сотні. Організатори намагались максимально врахувати побажання учасників. Від середи до неділі на фестивальну сцену виходили як відомі гурти, так і «свіжа кров». Серед відомих – «Тінь Сонця», «КораЛЛі», «Друге Сонце», «Рокаш», «Пан Пупець». Хедлайнерами стали постійні улюбленці фестивалів «Перкалаба» та «Kozak System» (колишні «Гайдамаки»). Останні також знімали новий кліп гурту просто під час свого виступу.

Вдень гості слухали сучасну українську поезію, купували автентичні подільські та гуцульські сувеніри, смакували куліш, плели вінки, грілись біля багаття та співали під гітару. Все дійство відбувалось поруч із величезною скалою-каменем, неподалік якого знаходиться старовинний домініканський монастир XV століття.

Фестиваль пропагував здоровий спосіб життя: на його території не можна було ні купити, ні розпивати міцних алкогольних напоїв.

Організатори зазначають, що головна мета фестивалю – популяризація всього українського та привернення уваги до відбудови громадським коштом пам’яток архітектури.

For UC Family Magazine © Chrystyna Zanyk from Kyiv

Photos: © Chrystyna Zanyk

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Tickets $50 Bookstore "Bukva" 416-236-5890
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
WWW.CENSOR.NET. UA
З цією авторитетною людиною і зустрівся кореспондент "Цензор.НЕТ". І хоча на деяких етапах інтерв’ю ми зачіпали досить гострі питання, пан Ващук незмінно залишався тактовним і стриманим, а його відповіді – влучними і аргументованими.
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Ласкаво запрошуємо шанувальників мистецтва на відкриття осіннього сезону!
10 - 24 вересня, 2017р.
КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКА МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ / ҐАЛЕРІЯ КУМФ
мають шану представляти Заслуженого Діяча Мистецтв України, Oксану Андрущенко (Львів, Україна) з персональною виставкою "МАГІЯ СИМВОЛУ". (Малярство, графіка).
ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ: неділя, 10 вересня, 2017р. в 2 год п.п.
В приміщенні ҐАЛЕРІЇ КУМФ,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5

Dear art lovers, you are cordially invited to the opening of Autumn season!
September 10 - 24, 2017
THE UKRAINIAN CANADIAN ART FOUNDATION / KUMF GALLERY present artist Oksana Andrushchenko (Lviv, Ukraine) with her solo exhibition "THE MAGIC OF SYMBOLS". (Paintings, graphics).
OPENING RECEPTION: Sunday, September 10, 2017, at 2 pm.
At the KUMF GALLERY,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5
More Posts
Share by: