На Львівщині відгримів етнофестиваль «Підкамінь-2012»

  • By UC Family Magazine
  • 17 Aug, 2012

На Львівщині в селі Підкамінь відбувся щорічний міжнародний етнофестиваль. Цілих п’ять днів фолкової музики, драйву, духу свободи серед оповитих легендою подільських просторів.

Кілька тисяч любителів музики і мандрів з’їхалися з різних куточків України. Вхід на подію – вишиванка.

«Я на «Підкамені» вдруге. Для мене такий фестиваль – це можливість долучитися до спільноти вільних людей, до нашої української культури, традицій, відчути цю неповторну енергетику і помилуватись красою природи», – розповідає Віталій, який приїхав з Івано-Франківської області.

Його подруга Оксана додає, що не може дочекатися вечора і виступу улюблених «Kozak System»: «Дуже класно, що у нас є такі безкоштовні фестивалі. За кілька днів можна послухати десятки класних рок- і етногуртів в одному місці. А також це нові друзі та мандри, які я так люблю».

Кілька місяців на сторінці події у Facebook тривало відкрите голосування: кожен міг обрати тих виконавців, яких хотів послухати на «Підкамені». Таких виявилось більше сотні. Організатори намагались максимально врахувати побажання учасників. Від середи до неділі на фестивальну сцену виходили як відомі гурти, так і «свіжа кров». Серед відомих – «Тінь Сонця», «КораЛЛі», «Друге Сонце», «Рокаш», «Пан Пупець». Хедлайнерами стали постійні улюбленці фестивалів «Перкалаба» та «Kozak System» (колишні «Гайдамаки»). Останні також знімали новий кліп гурту просто під час свого виступу.

Вдень гості слухали сучасну українську поезію, купували автентичні подільські та гуцульські сувеніри, смакували куліш, плели вінки, грілись біля багаття та співали під гітару. Все дійство відбувалось поруч із величезною скалою-каменем, неподалік якого знаходиться старовинний домініканський монастир XV століття.

Фестиваль пропагував здоровий спосіб життя: на його території не можна було ні купити, ні розпивати міцних алкогольних напоїв.

Організатори зазначають, що головна мета фестивалю – популяризація всього українського та привернення уваги до відбудови громадським коштом пам’яток архітектури.

For UC Family Magazine © Chrystyna Zanyk from Kyiv

Photos: © Chrystyna Zanyk

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: