Канада готова прийняти у 2014 році кілька сотень тисяч мігрантів

  • By UC Family Magazine
  • 05 Nov, 2013

Іноземні студенти допомогли країні отримати додаткові 8 млрд дол.

Канада  має намір прийняти наступного року від 240 тисяч до 265 тисяч іммігрантів.

Про це повідомив міністр з питань громадянства та імміграції Кріс Александер.

За його словами, приблизно такого ж рівня   імміграції   уряд прем’єр-міністра Стівена Харпера дотримувався протягом останніх семи років – з моменту приходу до влади.

“Імміграція відіграє важливу роль у розвитку нашої економіки, – зазначив він. – Для того, щоб Канада залишалася конкурентоспроможною на світовому ринку, нам потрібно бути впевненими в тому, що наша імміграційна система відповідає нинішнім і майбутнім потребам у робочій силі. Реформи, які проводяться зараз в нашій економічній імміграційній програмі, сприятимуть прискоренню прибуття в країну висококваліфікованих працівників, які зможуть швидше інтегруватися в суспільство і вносити свій внесок у розвиток економіки”.

Передбачається, що наступного року буде видано 164,5 тис. дозволів на постійне проживання в Канаді економічним іммігрантам – фахівцям у різних областях і членам їхніх сімей, 68 тис. – за програмою возз’єднання сімей і 28,4 тис. – за програмою біженців і тих, кого Оттава приймає, виходячи з “гуманітарних міркувань”.

Минулого року на постійне проживання до Канади перебралися 257,9 тис. осіб – майже на 9 тис. більше, ніж у 2011 році. З них 160,8 тис. – економічні іммігранти з сім’ями. Приблизно по 30 тис. осіб приїхали з Китаю, Філіппін та Індії, по 9 тис. – з Пакистану, США і Франції.

В Канаді у 2012 році отримували знання 104,8 тис. іноземних студентів. Їхній щорічний внесок в економіку країни, за оцінками уряду, становить майже 8 млрд доларів.

Як раніше повідомлялося,   у США почалася наймасштабніша за останні десятиліття реформа міграційного законодавства . Згідно з нею очікується, що протягом найближчих 13 років паспорти громадян США отримають близько 11 млн нелегалів, які переховуються на території країни.

http://tsn.ua

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: