Канада готова прийняти у 2014 році кілька сотень тисяч мігрантів

  • By UC Family Magazine
  • 05 Nov, 2013

Іноземні студенти допомогли країні отримати додаткові 8 млрд дол.

Канада  має намір прийняти наступного року від 240 тисяч до 265 тисяч іммігрантів.

Про це повідомив міністр з питань громадянства та імміграції Кріс Александер.

За його словами, приблизно такого ж рівня   імміграції   уряд прем’єр-міністра Стівена Харпера дотримувався протягом останніх семи років – з моменту приходу до влади.

“Імміграція відіграє важливу роль у розвитку нашої економіки, – зазначив він. – Для того, щоб Канада залишалася конкурентоспроможною на світовому ринку, нам потрібно бути впевненими в тому, що наша імміграційна система відповідає нинішнім і майбутнім потребам у робочій силі. Реформи, які проводяться зараз в нашій економічній імміграційній програмі, сприятимуть прискоренню прибуття в країну висококваліфікованих працівників, які зможуть швидше інтегруватися в суспільство і вносити свій внесок у розвиток економіки”.

Передбачається, що наступного року буде видано 164,5 тис. дозволів на постійне проживання в Канаді економічним іммігрантам – фахівцям у різних областях і членам їхніх сімей, 68 тис. – за програмою возз’єднання сімей і 28,4 тис. – за програмою біженців і тих, кого Оттава приймає, виходячи з “гуманітарних міркувань”.

Минулого року на постійне проживання до Канади перебралися 257,9 тис. осіб – майже на 9 тис. більше, ніж у 2011 році. З них 160,8 тис. – економічні іммігранти з сім’ями. Приблизно по 30 тис. осіб приїхали з Китаю, Філіппін та Індії, по 9 тис. – з Пакистану, США і Франції.

В Канаді у 2012 році отримували знання 104,8 тис. іноземних студентів. Їхній щорічний внесок в економіку країни, за оцінками уряду, становить майже 8 млрд доларів.

Як раніше повідомлялося,   у США почалася наймасштабніша за останні десятиліття реформа міграційного законодавства . Згідно з нею очікується, що протягом найближчих 13 років паспорти громадян США отримають близько 11 млн нелегалів, які переховуються на території країни.

http://tsn.ua

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: