Мітинг на Майдані Незалежності залишатиметься до 29 листопада

  • By UC Family Magazine
  • 25 Nov, 2013

Координаційна рада столичного Євромайдану ухвалила рішення залишитися на Майдані Незалежності в Києві до 29 листопада включно.

Про це члени координаційної ради, до якої входять лідери опозиції та активісти євро майдану, повідомили “Українській правді”.

“Євромайдан дякує та вітає всіх небайдужих українців, які 24 листопада чітко дали зрозуміти українській владі, який стратегічний курс підтримує суспільство”, – йдеться у заяві.

“Євромайдан оголошує про продовження акції і вимагає від Віктора Януковича виконати умови Європейського Союзу та підписати Угоду про Асоціацію”, – сказано в рішенні Координаційної ради.

“Євромайдан залишається відкритим майданчиком для висловлення позицій, акцій, дискусій для політичних та неполітичних об’єднань”, – йдеться в документі.

“Євромайдан вітає ініціативу об’єднаної опозиції щодо розгортання широкого всеукраїнського руху на підтримку європейської інтеграції та підтримує зусилля партій щодо підписання угоди з ЄС”, – сказано в рішенні.

“Євромайдан проголошує про право кожного учасника індивідуально визначатися щодо тих чи інших політичних вимог”, – йдеться в заяві.

“Євромайдан включно до 29 числа залишається на Майдані Незалежності в Києві та кличе людей в усіх містах України виходити на свої майдани, зокрема на акцію останнього попередження 28 листопада. Майданчик працює цілодобово. Основний збір щоденно в 18.00”, – підкреслюється в заяві.

Як відомо, за різними підрахунками  на мітинг в підтримку євроінтеграції України , організований опозицією, в неділю в Києві вийшло від 100 до 150 тисяч людей.

У міліції кажуть, що загальна кількість людей на масових акціях в столиці, враховуючи мітинги і опозиції, і влади, нараховувала близько 50 тисяч учасників.

Українська правда

www.pravda.com.ua

Photos from Toronto Maydan.

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Tickets $50 Bookstore "Bukva" 416-236-5890
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
WWW.CENSOR.NET. UA
З цією авторитетною людиною і зустрівся кореспондент "Цензор.НЕТ". І хоча на деяких етапах інтерв’ю ми зачіпали досить гострі питання, пан Ващук незмінно залишався тактовним і стриманим, а його відповіді – влучними і аргументованими.
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Ласкаво запрошуємо шанувальників мистецтва на відкриття осіннього сезону!
10 - 24 вересня, 2017р.
КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКА МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ / ҐАЛЕРІЯ КУМФ
мають шану представляти Заслуженого Діяча Мистецтв України, Oксану Андрущенко (Львів, Україна) з персональною виставкою "МАГІЯ СИМВОЛУ". (Малярство, графіка).
ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ: неділя, 10 вересня, 2017р. в 2 год п.п.
В приміщенні ҐАЛЕРІЇ КУМФ,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5

Dear art lovers, you are cordially invited to the opening of Autumn season!
September 10 - 24, 2017
THE UKRAINIAN CANADIAN ART FOUNDATION / KUMF GALLERY present artist Oksana Andrushchenko (Lviv, Ukraine) with her solo exhibition "THE MAGIC OF SYMBOLS". (Paintings, graphics).
OPENING RECEPTION: Sunday, September 10, 2017, at 2 pm.
At the KUMF GALLERY,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5
More Posts
Share by: