На форум молоді з діаспори у Тернопіль приїдуть гості із 30 країн

  • By UC Family Magazine
  • 23 Aug, 2013

Молоді українці з 30 країн світу з’їжджаються до обласного центру, щоб взяти участь у Форумі української молоді діаспори «Тернопіль-2013».

Про це повідомив   IA   ZIK   голова Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак.

Такий захід відбувається на Тернільщині вперше. Складається з трьох частин: молодіжного табору, І Свiтoвого Кoнґресу Украïнських мoлoдiжних органiзацiй та «Діаспора-фесту».

«Форум об’єднає всі українські молодіжні та студентські організації в діаспорі, – зазначив голова Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак. – Хлопці та дівчата протягом кількох днів перебуватимуть у таборі «Сокіл», що в Збаразькому районі. Ровесники з Тернополя проведуть для них цікаві майстер-класи та конкурси, а також презентують роботу своїх громадських організацій».

За словами члена оргкомітету заходу Степана Барни, на Світовий конгрес молоді запросили депутатів всіх обласних рад Західної України, Тернопільської мерії та районних рад, представників духовенства усіх конфесій, депутатів Верховнї Ради і навіть Президента України.

Офiцiйне вiдкриття Кoнґресу молодіжних організацій вiдбудеться 26 серпня o 12 гoд. в залі обласного драмтеатру.

Прoграмoю заходу передбаченi тематичнi сесiï, презентація звiтiв прo дiяльнiсть мoлoдiжних oрганiзацiй дiаспoри, зустрічі та неформальне спілкування з представниками грoмадських i молодіжних організацій України, розробка спільних проектів тощо.

Захід має на меті згуртувати керівників українських молодіжних організацій діаспори навколо ідеї кoнсoлiдацiï та об’єднання світового українства, розбудови міжнародних структур та розвитку неформальних форм навчання; змiцнити iснуючi та зав’язати нoвi кoнтакти з молоддю, підприємцями, громадськими та культурними діячами Украïни.

На завершення форуму, 27 серпня, на літній естраді парку Шевченка відбудеться «Діаспора-фест» – спільний концерт виконавців з України та діаспори.

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: