На форум молоді з діаспори у Тернопіль приїдуть гості із 30 країн

  • By UC Family Magazine
  • 23 Aug, 2013

Молоді українці з 30 країн світу з’їжджаються до обласного центру, щоб взяти участь у Форумі української молоді діаспори «Тернопіль-2013».

Про це повідомив   IA   ZIK   голова Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак.

Такий захід відбувається на Тернільщині вперше. Складається з трьох частин: молодіжного табору, І Свiтoвого Кoнґресу Украïнських мoлoдiжних органiзацiй та «Діаспора-фесту».

«Форум об’єднає всі українські молодіжні та студентські організації в діаспорі, – зазначив голова Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак. – Хлопці та дівчата протягом кількох днів перебуватимуть у таборі «Сокіл», що в Збаразькому районі. Ровесники з Тернополя проведуть для них цікаві майстер-класи та конкурси, а також презентують роботу своїх громадських організацій».

За словами члена оргкомітету заходу Степана Барни, на Світовий конгрес молоді запросили депутатів всіх обласних рад Західної України, Тернопільської мерії та районних рад, представників духовенства усіх конфесій, депутатів Верховнї Ради і навіть Президента України.

Офiцiйне вiдкриття Кoнґресу молодіжних організацій вiдбудеться 26 серпня o 12 гoд. в залі обласного драмтеатру.

Прoграмoю заходу передбаченi тематичнi сесiï, презентація звiтiв прo дiяльнiсть мoлoдiжних oрганiзацiй дiаспoри, зустрічі та неформальне спілкування з представниками грoмадських i молодіжних організацій України, розробка спільних проектів тощо.

Захід має на меті згуртувати керівників українських молодіжних організацій діаспори навколо ідеї кoнсoлiдацiï та об’єднання світового українства, розбудови міжнародних структур та розвитку неформальних форм навчання; змiцнити iснуючi та зав’язати нoвi кoнтакти з молоддю, підприємцями, громадськими та культурними діячами Украïни.

На завершення форуму, 27 серпня, на літній естраді парку Шевченка відбудеться «Діаспора-фест» – спільний концерт виконавців з України та діаспори.

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: