40 країн відвідають благодійний Різдвяний Ярмарок у Києві

  • By UC Family Magazine
  • 28 Nov, 2012

1 грудня 2012 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-б, павільйон №2) Міжнародний жіночий клуб Києва проводить 20-й Ювілейний Благодійний Різдвяний Ярмарок.

Свою участь вже підтвердили посольства   Канади, Італії, Таджикистану, Чехії, Пакистану, Великобританії, Індії, Греції, Лівії, В’єтнаму, Швейцарії, Кореї, Польщі, Франції, Малайзії, Марокко, Швеції, Японії, Австрії, США, Бельгії, Нідерландів, Іспанії, ФРН та інші. Усього – близько 40 посольств. Про це повідомляє портал   AutoTravel .

Відвідувачі ярмарку матимуть можливість скуштувати страви національних кухонь, а також придбати сувеніри, промислові, продуктові товари, іграшки, новорічні прикраси, запропоновані іноземними посольствами.

Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв є Генеральним спонсором 20-го Різдвяного Ярмарку та представлятиме Україну.

Усі кошти, отримані від реалізації товарів на ярмарку, спрямують на підтримку незахищених верств населення України, дитячих будинків, тощо.

Час роботи Різдвяного Ярмарку – з 10-ї до 17-ї години. Вартість вхідного квитка – 30 гривень.

ictv.ua

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: