У категорії Технології та іновації Канада цього року опустилася на 5-е місце

  • By UC Family Magazine
  • 19 Nov, 2012

Україна визнана далеко не найкращою країною для ведення бізнесу. У новому рейтингу   Forbes , який визначив найкращі для бізнесу країни, Україна зайняла 104-е місце з 141 країни, на одне місце обігнавши Росію.

Таким чином, Україна значно відстала від Литви (35-е місце), Польщі (38-е місце), Чехії (41-е місце), Грузії (50-е місце), Угорщини (60-е місце), Монголії (64 -я сходинка), Вірменії (77-е місце) та Молдови (92-я сходинка).

Тим не менш, за версією журналу   Forbes , країні вдалося продемонструвати кращі умови для бізнесу, ніж Таджикистан (111-е місце), Аргентина (113-е місце) або ж Киргизія (124-е місце).

Найкращою для бізнесу завдяки прозорому і стабільному економічному клімату і стимулюванню підприємництва в нинішньому році стала Нова Зеландія. Розвиток технологій, свобода торгівлі та гарантії прав власності помістили на друге місце Данію, а Гонконг, чия економіка зараз є однією з найбільш зростаючих у світі, потрапив на третю сходинку.

Четвірку лідерів замикає Сінгапур, який потрапив у топ-20 країн за 10-й з 11-ти показників. Тим не менш, найбільшою проблемою країни все ще називають особисту свободу. Через погіршення показників у категорії   Технології та іновації   Канада цього року опустилася на 5-е місце.

Крім того, до десятки найкращих для бізнесу країн увійшли також Ірландія, Швеція, Норвегія, Фінляндія та Великобританія.

Варто відзначити, що для складання рейтингу було проаналізовано 141 країну за 11 різними показниками: майнові права, іновації, податки, технології, корупція, свобода (особиста, свобода торгівлі та грошова), бюрократія, захист прав інвесторів і продуктивність фондового ринку.

Від сотого місця Україну відокремлюють Лесото, Сенегал і Малаві.

Раніше повідомлялося, що компанія   FutureBrand   опублікувала глобальний рейтинг брендів країн, в якому Україна   опинилася на 98-й позиції, розмістившись між Угандою і Ганою.

 Photo:   CALIFORNIA SUNSET©   Nguyen Thai   | Dreamstime.com

За матерiалами   Росбалт

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: