9 грудня у Києві відбудеться концерт «Українська класика в контексті світової музики»

  • By UC Family Magazine
  • 25 Nov, 2012
9 грудня о 19.00, у Києві, в креативному простірі «Часопис» відбудеться концерт «Українська класика в контексті світової музики» у виконанні ансамблю «Українські Барви».

Керівник – Оксана Стебельська – скрипка,

Роман Кука – кларнет, Вячеслав Філонов – скрипка, Михайло Кашук – баян

У концерті звучатиме музика різних епох представників української композиторської школи та зарубіжних авторів.

У програмі концерту твори Й. Баха, А. Вівальді, Ж. Бізе, І. Альбеніса, А. П’яцоли, К. Гарделя, М. Скорика, Д. Бортнянського, А. Веделя, С. Гулака-Артемовського, М.Леонтовича, Б. Янівського та ін.

Для повноти образу, слухові відчуття доповнять зорові. Щоб передати атмосферу та стиль даної епохи, виконання музичних творів супроводжуватиме відеоряд художніх робіт митців, які жили і творили в один час з композиторами.

13 років поспіль ансамбль «Українські Барви» у своїй концертній діяльності виконує музику різних стилів та напрямків – від класики і фольклору до блюзу і джазу, експериментує з народними піснями, всіляко популяризує українське музичне мистецтво.

Ансамбль «Українські   Барви» розпочинає серію концертів   різних за стилем та музичним напрямком. Досі колектив використовував в одному концерті різножанровий репертуар, а тепер вирішив розділити його у різні концертні програми і постати перед   глядачем у різних образах. Це будуть різні за стилем концерти – класичної музики, українського фольклору та джазу і вже традиційний концерт «Щасливого Різдва» (про дати проведення анонсуємо на сайті www.ukrbarvy.com.ua та в соцмережах)

Отже, розпочинає колектив з нової концертної програми класичної музики із назвою «Українська класика в контексті світової музики», в якій прозвучать твори різних епох представників української композиторської школи та зарубіжних авторів. Ми маємо на меті продемонструвати як формувалась українська композиторська школа і як вона співіснувала із європейською та світовою. Що було спільного і що відмінного. Які новації і особливості відрізняють українську класичну музику від західноєвропейської.

Коли: 9 грудня 2012 року о 19:00
Місце: Київ, Креативний простір «Часопис», вул. Льва Толстого, 3

Джерело:   Хвиля української музики «Молоде радіо»

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: