9 грудня у Києві відбудеться концерт «Українська класика в контексті світової музики»

  • By UC Family Magazine
  • 25 Nov, 2012
9 грудня о 19.00, у Києві, в креативному простірі «Часопис» відбудеться концерт «Українська класика в контексті світової музики» у виконанні ансамблю «Українські Барви».

Керівник – Оксана Стебельська – скрипка,

Роман Кука – кларнет, Вячеслав Філонов – скрипка, Михайло Кашук – баян

У концерті звучатиме музика різних епох представників української композиторської школи та зарубіжних авторів.

У програмі концерту твори Й. Баха, А. Вівальді, Ж. Бізе, І. Альбеніса, А. П’яцоли, К. Гарделя, М. Скорика, Д. Бортнянського, А. Веделя, С. Гулака-Артемовського, М.Леонтовича, Б. Янівського та ін.

Для повноти образу, слухові відчуття доповнять зорові. Щоб передати атмосферу та стиль даної епохи, виконання музичних творів супроводжуватиме відеоряд художніх робіт митців, які жили і творили в один час з композиторами.

13 років поспіль ансамбль «Українські Барви» у своїй концертній діяльності виконує музику різних стилів та напрямків – від класики і фольклору до блюзу і джазу, експериментує з народними піснями, всіляко популяризує українське музичне мистецтво.

Ансамбль «Українські   Барви» розпочинає серію концертів   різних за стилем та музичним напрямком. Досі колектив використовував в одному концерті різножанровий репертуар, а тепер вирішив розділити його у різні концертні програми і постати перед   глядачем у різних образах. Це будуть різні за стилем концерти – класичної музики, українського фольклору та джазу і вже традиційний концерт «Щасливого Різдва» (про дати проведення анонсуємо на сайті www.ukrbarvy.com.ua та в соцмережах)

Отже, розпочинає колектив з нової концертної програми класичної музики із назвою «Українська класика в контексті світової музики», в якій прозвучать твори різних епох представників української композиторської школи та зарубіжних авторів. Ми маємо на меті продемонструвати як формувалась українська композиторська школа і як вона співіснувала із європейською та світовою. Що було спільного і що відмінного. Які новації і особливості відрізняють українську класичну музику від західноєвропейської.

Коли: 9 грудня 2012 року о 19:00
Місце: Київ, Креативний простір «Часопис», вул. Льва Толстого, 3

Джерело:   Хвиля української музики «Молоде радіо»

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: