«Вишиваний Вечір» by MegaZabava

  • By UC Family Magazine
  • 15 Jun, 2012

У суботу, 26 травня 2012 року, в Литовському Домі відбулася забава під назвою «Вишиваний Вечір», оргінізована МегаЗабавою. Метою нашої організації є підтримка української культури та єднання людей, які мають бажання спілкуватись в українській громаді і вшановувати народні традиції України в Торонто. До громади входять люди різних поколінь, які мають українське коріння, а також бажання відроджувати та підтримувати багатство нашої культури.

Акцент святкових вечорів спрямований на поширення українських традицій, танців та музики. Темою цієї забави стала вишивана сорочка. Більшість присутніх були одягнені у вишиванки, і цим показали свою підтримку та любов до України. Кожна сорочка виділялась унікальною вишивкою, що вказувало на присутність на святі українських канадцівз різних регіонів країни. Адже саме вишиванка є найсвятковішим одягом, символом здоров’я, краси, щасливої долі та любові. Сорочка — це оберiг, який захищає людину від бід та негараздів.

Цікаво, що на «Вишиваному Вечорі» була присутня молодь не лише з Торонто, а й з Отави та Монреалю. Ми також приймали гостей з США, які із задоволенням подолали довгий шлях, щоб разом з нами повеселитись на святі українського строю.

Щоб підкреслити тему «Вишиваного Вечора» і підтримати вишивану сорочку ми організували показ мод. Моделі, під музичний супровід та гучні аплодисменти, представили колекцію різноманітних вишиванок, підкреслюючи їх красу та унікальність і з метою заохочення молоді носити український національний одяг.

Загалом, нам вдалось створити атмосферу свята, на якому всі присутні (а загалом вечірку відвідало більше 500 людей) веселились, співали, танцювали у колі старих та нових друзів. Жива музика гуртів «Ключ» та «Зірка», які є одними з найпопулярніших гуртів не лише в Торонто, але й по всій Канаді, згуртувала людей до танцю. Запальна атмосфера свята панувала від самого початку до завершення «Вишиваного Вечора». А закінчилась забава спільною коломийкою. Найзавзятіших танцюристів було нагороджено призами.

Для нас дуже важливо працювати у цьому напрямку, збагачуючи та розвиваючи українську культуру. Люди підтримали нашу ідею і цим виказали своє позитивне ставлення до нашої організації та до того, чим ми займаємось. Забава «Вишиваний Вечір» пройшла на УРА. Ми з нетерпінням чекаємо вас на наступних святкуваннях і запрошуємо нових шанувальників.

Orest H

Sofia Fi

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: