«Вишиваний Вечір» by MegaZabava

  • By UC Family Magazine
  • 15 Jun, 2012

У суботу, 26 травня 2012 року, в Литовському Домі відбулася забава під назвою «Вишиваний Вечір», оргінізована МегаЗабавою. Метою нашої організації є підтримка української культури та єднання людей, які мають бажання спілкуватись в українській громаді і вшановувати народні традиції України в Торонто. До громади входять люди різних поколінь, які мають українське коріння, а також бажання відроджувати та підтримувати багатство нашої культури.

Акцент святкових вечорів спрямований на поширення українських традицій, танців та музики. Темою цієї забави стала вишивана сорочка. Більшість присутніх були одягнені у вишиванки, і цим показали свою підтримку та любов до України. Кожна сорочка виділялась унікальною вишивкою, що вказувало на присутність на святі українських канадцівз різних регіонів країни. Адже саме вишиванка є найсвятковішим одягом, символом здоров’я, краси, щасливої долі та любові. Сорочка — це оберiг, який захищає людину від бід та негараздів.

Цікаво, що на «Вишиваному Вечорі» була присутня молодь не лише з Торонто, а й з Отави та Монреалю. Ми також приймали гостей з США, які із задоволенням подолали довгий шлях, щоб разом з нами повеселитись на святі українського строю.

Щоб підкреслити тему «Вишиваного Вечора» і підтримати вишивану сорочку ми організували показ мод. Моделі, під музичний супровід та гучні аплодисменти, представили колекцію різноманітних вишиванок, підкреслюючи їх красу та унікальність і з метою заохочення молоді носити український національний одяг.

Загалом, нам вдалось створити атмосферу свята, на якому всі присутні (а загалом вечірку відвідало більше 500 людей) веселились, співали, танцювали у колі старих та нових друзів. Жива музика гуртів «Ключ» та «Зірка», які є одними з найпопулярніших гуртів не лише в Торонто, але й по всій Канаді, згуртувала людей до танцю. Запальна атмосфера свята панувала від самого початку до завершення «Вишиваного Вечора». А закінчилась забава спільною коломийкою. Найзавзятіших танцюристів було нагороджено призами.

Для нас дуже важливо працювати у цьому напрямку, збагачуючи та розвиваючи українську культуру. Люди підтримали нашу ідею і цим виказали своє позитивне ставлення до нашої організації та до того, чим ми займаємось. Забава «Вишиваний Вечір» пройшла на УРА. Ми з нетерпінням чекаємо вас на наступних святкуваннях і запрошуємо нових шанувальників.

Orest H

Sofia Fi

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: