Education

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 17 Aug, 2014

Плануючи навчання за кордоном, основними критеріями для вибору країни є якість освіти, міжнародне визнання дипломів, вартість навчання та рівень життя. Зазвичай, перше, що приходить в голову – Англія. Та останні декілька років у неї з’явився гідний конкурент у сфері міжнародної освіти. Канада, країна з найвищім рівнем життя та британською освітньою системою, відкриває перед випускниками ще більше можливостей і перспектив.

Ознайомитись з найбільш популярними учбовими закладами Канади Ви   можете тут.

Найбільш привабливою особливістю навчання в Канаді є гнучкість освітньої системи. Для студентів, які хочуть якнайшвидше розпочати свою кар’єру, існує дуже багато практичних професійних програм. Вже за 1 рік тут можна здобути міжнародний сертифікат по спеціальності, що дозволяє працювати в Канаді один рік після закінчення навчання. Для тих, хто хоче отримати бакалаврську ступінь, навчання триває 4 роки. Спеціальності, які тут пропонуються, користуються високою популярністю серед роботодавців.

Можна вивчати як традиційні дисципліни – інженерні технології, програмування або туризм, так і нові, інноваційні предмети – 3D анімація, комунікації та медіа технології. Обов’язковою складовою кожної з таких програм є стажування, учбові заклади мають партнерські домовленості з провідними компаніями країни. Для того, щоб задовольнити постійно зростаючу необхідність в кваліфікованих спеціалістах, учбова програма узгоджується з компаніями і вже з першого дня студента готують до умов реального робочого місця. Окрім цього, під час навчання є можливість часткового працевлаштування до 20 годин на тиждень. Окремою перевагою для студентів з України є лояльна візова політика Канади, яка спрямована на підготовку кваліфікованих працівників і є привітною до українських студентів.

Share by: