Health

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 10 Feb, 2012
Майже всі ми любимо шоколад: чорний, молочний, пористий, з горіхами… Не раз рука так і тягнеться за черговим квадратиком, але ми осмикуємо її, згадуючи, що шоколад і калорійний, і не всім корисний. Чи так все насправді? Спробуємо розібратися, спираючись на підтверджені доказовою медициною факти.
By UC Family Magazine 15 Dec, 2011
  Кава з корицею, кардамоном, імбирний чай, курка з каррі, моцарелла з помідорами та базиліком… Прянощі давно стали невід’ємною частиною нашого життя. Вони не лише приємно збуджують смакові і нюхові рецептори, але й зміцнюють здоров’я. Наукові дослідження підтверджують: прянощі допомагають лікувати хронічні захворювання, серцево-судинні та діабет, попереджують онкологічні, оскільки містять багато біологічно активних речовин.
By UC Family Magazine 24 Sep, 2011
Гарячий, як молодість, червоний, як кров і пекучий, як вогонь… Овоч, без якого не обходиться майже жоден простий та вишуканий столи. Його фарширують, хрумкотять свіжим і жують, вирячивши заплакані очі. Його люблять і шанують, досліджують і відкривають нові й нові корисні властивості. І це все – перець.
By UC Family Magazine 04 Sep, 2011

Ми вже звикли протягом усього року бачити фрукти та ягоди на полицях супермаркетів і надто не переймаємось, що минає сезон дозрівання, знаючи, що без свіжих фруктів не залишимось. Але саме сезонні фрукти, які увібрали в себе літню енергію сонця, є найбільш корисними, бо містять найбільше вітамінів та фітохімічних речовин. А за ефективністю дії на організм сильніші від аптечних БАДів. Яблука, груші та сливи є найяскравішими представниками осіннього фруктового врожаю і про них йтиме мова.

ЯБЛУКО – фрукт життя
Соковитий хруст відкушеного запашного червоного яблука підсвідомо символізує початок осені. Тут відразу пригадується знайоме з дитинства “An apple a day keeps the doctor away”.За даними USA Weekend Magazine nutrition, регулярне вживання хоча б одного яблука в день попереджує втрату пам’яті, захворювання на астму, рак, діабет 2-го типу, хвороби серця, інсульту і втрату зубів від парадонтозу. Антиоксидант апігенін, що містить яблуко, зменшує прояви астми та алергії. А двох яблук або 1 ½ горнятка яблучного соку “фреш” достатньо для того, щоб організм став менше виробляти так званого поганого холестерину (Примітка: ліпопротеїди низької щільності – ЛПНЩ), що є причиною утворення атеросклеротичних бляшок на стінках судин.
Осінні яблука всіх сортів є дуже корисними, проте плоди червоного забарвлення містять більше антиоксидантів, порівняно з іншими сортами. Важливо

©   Blueenayim   |   Dreamstime.com

Share by: