Вечiр Українського романсу в Оттаві

  • By UC Family Magazine
  • 25 Aug, 2013

Славетна Буковина — край надзвичайно співочий. Про це знає кожен, про це мовить наша історія. Будь-яке покоління має свого гідного представника, із потужними вокальними можливостями. Одним з таких є й Іван Красовський — унікальний баритональний тенор, який прославляє країну далеко за її межами, співає для еліти і прищеплює світові звичку уважно дослухатися до музики

 Співак — лауреат міжнародних конкурсів, соліст Ансамблю пісні і танцю Прикордонної служби України. Його люблять і слухають ті, хто розуміє істинне призначення музики.

«Кожне місто має свою карму»

— Пане Іване, який настрій супроводжує ваші гостини у Львові?

— Львівський (сміється — авт). Кожне місто має свою карму, тому одразу ж переймаєшся його духом. Є міста, які мені не подобаються і в яких я ніколи б не зміг жити. Львів — одне з небагатьох міст, в якому мені комфортно. Ці старенькі вулички, ці люди, які постійно перепрошують. Це надзвичайно гарно, толерантно і все це нагадує мені Захід. Це як в Англії, коли тобі на кожному кроці кажуть   «I’m sorry». Це ознака доброго виховання, свідчення того, що люди живуть у правильному світі і мають правильні культурні орієнтири.‘єтдесталі. Чому? Була фільтрація. Мені було п‘ять років, а я вже слухав колектив   «Ватра», який зовсім був не подібний, скажімо, на   «Смерічку»   чи   «Живу воду». Музиканти хотіли бути кращими і вони були унікальними. Зараз смаки олігархів надзвичайно різні. Одні можуть самі вийти і заспівати Френка Сінатру, розуміючи про що йдеться у пісні. Інші окрім   «Ти ж мене підманула»   нічого не визнають. Так оці інші — це не еліта. Це просто заможні люди. За радянських часів фактично ми всі були бідними. Елітою тоді називали інтелігенцію. Зараз ця еліта стоїть на базарах в кращому випадку, а в гіршому — виїхала на заробітки за кордон. З тих молодих людей, яких випускають інститути, є багато цікавих, які розуміються на класиці, однак більша частина все ж відштовхує ці речі, слухаючи виключно   FM-станції. Моїй доньці 10 років і я дуже тішуся, що вона не слухає багатьох українських співачок, які є топовими у нас. У неї є смак.:   Шеченко великий поет і коли я вистраждав у житті, визнав і Кобзаря. Через страждання з‘являються цінності. Ні для кого не таємниця, що Іван Франко захоплювався жінками. Його поезія пристрасна. І коли я почув виконання одним тенором   «Ой ти дівчино з горіха зерня»   в якомусь вальсі, зрозумів, що треба зробити щось інше, ніжніше. Треба уявити жагу, з якою творилася ця річ, а потім вже співати.

— Чим різняться слухачі у різних регіонах України?

— Українська публіка ділиться на різні прошарки. В Одесі раніше була надзвичайно страхітлива публіка для артиста. Але тепер вона мені подобається. Для мене надзвичайно важкою є чернівецька публіка, адже ці люди знають мене як артиста, який співав в іншому стилі. На жаль, у нас, українців, є така фішка,

— Донці передався батьків талант?

— Передався. Як у мене було в дитинстві, так і в неї. Я не дуже любив музику. Мені більше подобався антураж, який супроводжував артистів. Це коли ти усім подобаєшся, і коли тебе супроводжують посмішки. У школі, наприклад, я був білою вороною. Не чіплявся до дівчат — виховання не дозволяло. Я завжди мав витримку та все ж хотів подобатися протилежній статі, можливо, навіть через пісню. Ми всі починаємо велику справу не з того, що належить, а потім завершуємо тим, що дав Бог. Я щасливий, що таки розгадав місію, яка мені призначена. Талановита людина — талановита в усьому. Якщо вмієш співати, це не означає, що ти не вмієш зробити ремонт в хаті. Лише та людина буде щасливою, яка усвідомила своє призначення в житті. В моєму житті немає суєти, і це дуже добре.

— Ви невиправний оптиміст?

— Не можна не бути оптимістом. Ми — частина природи, з якою повинні перебувати в гармонії. І коли вона є — ти подобаєшся всім. Великий подарунок — зустрічати людей, які справді вміють спілкуватися, адже спілкування — це дар, який у нас є. Обмін енергією дає сили. В моєму житті є багато людей, з якими завжди приємно поговорити. Ввечері я можу зідзвонитися зі своїми друзями, запросити у гості, замовити суші, прихопити пляшку коньяку і ми приємно проведемо вечір. Це розкіш. Коли я приїхав до Києва, зателефонував до старих знайомих — відомих продюсерів, артистів, то вони мене не прийняли. Але я на них не гнаваюся. Розумію

— Як правильно рухатися назустріч власній гармонії?

— Особливо важко молодим. Вони шукають істину в якихось незрозумілих творіннях. Та все ж спочатку було слово, тому варто почитати Новий Заповіт. У ньому зашито стільки інформації, що завжди можна знайти відповідь на будь-яке запитання. На кожній сторінці цієї книги можна знайти себе. Раніше я гадав:   «якщо не наш — це добре». Та не даремно було сказано, що   «немає пророка в своїй вітчизні». Бо якби я був любимий в Чернівцях — там би й залишився, а так мене, можна так сказати, позитивно вигнали. Не з Чернівців, а у світ. Львівська публіка — одна з найвибагливіших в Україні. Коли їй навіть подобається, то вона не звикла зовні виражати свої почуття. Це на Заході люди беруть участь у твоєму співі своїми оплесками. У Львові є позитивний штамп Австро-Угорської імперії, коли люди стримують емоції. Я не люблю, коли публіка одразу ж сприймає артиста. Її можна порівняти із жінкою, яка одразу ж здалася. Потрібен фільтр і ти повинен її завоювати. Легка перемога нікого не надихає. Звитяга має бути важкою.:   у них свій шлях, у мене свій. Та від них я хотів лише одного — сісти за один стіл і   «поплакатися одне одному». Мені не потрібні були гроші, хоча й це було не зайвим, коли я опинився в столиці. Та я досяг усього власними зусиллями і здобув справді щирих друзів, які сьогодні й є моїм скарбом.«Добре, буду вибачати усім, що мені за це буде?». Вирішальною стала фраза , яку я добре запам‘ятав:«Прощайте ворогам своїм, цим ви збираєте гаряче вугілля на їхні голови». Я став прощати. Моя дружина навіть зауважила:   «Ти став таким жорстоким!». Чіпляння за негатив руйнує людину. Тому треба віддавати енергію, відпускати її. І та людина, яка вас образила, отримає її назад. Треба жити мирно і старатися нікого не ображати, а в   «Новому заповіті»   усе написано і це найбільша істина.

— Рівень культури українців з роками зростає чи занепадає?

— Знаєте, не можна сказати , що у всіх без винятку цей рівень зростає. Йде велике розшарування суспільства в культурному сприйнятті світу. Пісні — це як лакмусовий папірець, за допомогою якого можна визначити рівень.

— Смак дитини формується в процесі виховання чи про це може подбати сама природа?

— Вважаю, що смак закладається генетично і його просто треба розтривожити. У нашому домі звучала фірмова музика. На час формування свідомості доньки я захопився музикою Елтона Джона і Стінґа. Це як читаєш різні книги, а потім робиш висновки про авторів. Усі свої знання ми накопичуємо, аби потім був результат. Коли мені було 15 років, я не любив Тараса Шевченка. Та коли прочитав багато світової літератури, зрозумів

«Легка перемога нікого не надихає»

кореспондент «RIA»,   20minut.ua/

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: