Досвiд Канади у Львовi

  • By UC Family Magazine
  • 09 Feb, 2013
На Львівщині започаткують пілотний проект онлайн-реєстрації, внесення змін та закриття всіх форм бізнесу.
Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Проектом розробки та впровадження публічної політики (PRISM) в Україні у Львівській області реалізується ініціатива «Розбудова спроможності Львівської обласної державної адміністрації щодо надання якісних адміністративних послуг».

В межах робочого плану зазначеної ініціативи з 26 січня до 3 лютого відбувся навчальний візит до Канади директора департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації Дениса Шмигаля.

Метою візиту було ознайомлення представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрації із системою надання адміністративних послуг у Канаді.

За результатами поїздки на прикладі канадської системи надання адміністративних послуг з керівництвом профільного управління Адміністрації Президента України, за участі координаційного центру з упровадження економічних реформ при Президентові України та керівництвом Департаменту реформування публічної адміністрації Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, досягнуто домовленості щодо започаткування у 2013 році на Львівщині Пілотного проекту онлайн-реєстрації, внесення змін та закриття всіх форм бізнесу.

Даний пілотний проект дасть змогу розробити відповідну частину державного порталу адміністративних послуг, вперше запровадити її на Львівщині та максимально спростити процес «відкриття» та «закриття» будь-якого бізнесу, знеособити контакт бізнесу з чиновниками через повноцінне використання інноваційних online-технологій.

Протягом візиту до Канади також відбулись офіційні зустрічі, у тому числі з керівництвом Секретаріату Державної скарбниці Канади, генеральним директором з міжвідомчого співробітництва федеральної установи «Сервіс Канада», з директоратом центру надання державних (адміністративних) послуг міста Оттава, генеральним директором Управління розподільчих каналів обслуговування загальнодержавного центру обслуговування громадян, генеральним директором системи надання адміністративних бізнесових послуг на федеральному та провінційному рівнях «Бізпал», генеральним директором із трансформації послуг та реформування Організації з надання суміщених послуг Канади та багатьма іншими високопосадовцями Канади у сфері розвитку адміністративних послуг.

photo: ©   Ed Isaacs   | Dreamstime.com

zik


UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: