Досвiд Канади у Львовi

  • By UC Family Magazine
  • 09 Feb, 2013
На Львівщині започаткують пілотний проект онлайн-реєстрації, внесення змін та закриття всіх форм бізнесу.
Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Проектом розробки та впровадження публічної політики (PRISM) в Україні у Львівській області реалізується ініціатива «Розбудова спроможності Львівської обласної державної адміністрації щодо надання якісних адміністративних послуг».

В межах робочого плану зазначеної ініціативи з 26 січня до 3 лютого відбувся навчальний візит до Канади директора департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації Дениса Шмигаля.

Метою візиту було ознайомлення представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрації із системою надання адміністративних послуг у Канаді.

За результатами поїздки на прикладі канадської системи надання адміністративних послуг з керівництвом профільного управління Адміністрації Президента України, за участі координаційного центру з упровадження економічних реформ при Президентові України та керівництвом Департаменту реформування публічної адміністрації Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, досягнуто домовленості щодо започаткування у 2013 році на Львівщині Пілотного проекту онлайн-реєстрації, внесення змін та закриття всіх форм бізнесу.

Даний пілотний проект дасть змогу розробити відповідну частину державного порталу адміністративних послуг, вперше запровадити її на Львівщині та максимально спростити процес «відкриття» та «закриття» будь-якого бізнесу, знеособити контакт бізнесу з чиновниками через повноцінне використання інноваційних online-технологій.

Протягом візиту до Канади також відбулись офіційні зустрічі, у тому числі з керівництвом Секретаріату Державної скарбниці Канади, генеральним директором з міжвідомчого співробітництва федеральної установи «Сервіс Канада», з директоратом центру надання державних (адміністративних) послуг міста Оттава, генеральним директором Управління розподільчих каналів обслуговування загальнодержавного центру обслуговування громадян, генеральним директором системи надання адміністративних бізнесових послуг на федеральному та провінційному рівнях «Бізпал», генеральним директором із трансформації послуг та реформування Організації з надання суміщених послуг Канади та багатьма іншими високопосадовцями Канади у сфері розвитку адміністративних послуг.

photo: ©   Ed Isaacs   | Dreamstime.com

zik


UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: