У Львовi побачуть «Неділю» Патріка Дойона, Канада

  • By UC Family Magazine
  • 25 Jul, 2013

Фестиваль короткометражок у Львові стартує безкоштовними показами «на районах»

23 липня розпочався 6 Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art, що триватиме до 28 липня.

Про це йдеться на офіційному сайті фестивалю.

Сьогодні, у перший день фестивалю, відбудуться безкоштовні соціальні покази «на районах». Спеціальну програму фільмів «Вічно молоді», «Помста підлітків» покажуть у народному домі на Збоїщах (вул. Мурована, 32), народному домі Левандівки (вул. Широка, 1) та у центральній бібліотеці імені Лесі Українки на вулиці Мулярській.

До спецпрограми фільмів «Вічно молоді», показ яких почнеться о 17.00, входять сім короткометражок: «Орендар»Надеж Луазо з Франції, «Автопортрет» Томаса Колтона з Нідерландів, «Алкоголічка»українки Юлії Гонтарук, «Бабуся Лейн» Даніель Дугур з Нідерландів, «Одна пісня»Каталіни Моліни з Австрії, «Канцлер-герой» Бенжаміна Свічинського з Австрії та «Будь що буде» француза Максіма Феєрса

О 19.00 на Левандівці та Збоїщах покажуть програму для дітей 13-18 років «Помста підлітків». Глядачі матимуть змогу побачити «Музику для Різдва і шість барабанщиків» Йоганнес С’ярне, Швеція;«366 ДНІВ» Йоганнес Шісл, Австрія; «Макса» Девіда Переза і Пере Солеса, Іспанія;«Неділю» Патріка Дойона, Канада; «Серпень» Пелло Кутієреза, Іспанія; «Фермера Джека» Ар’яна Вілшута, Нідерланди; «Піратський корабель» Фернандо Труллоса,Іспанія.

photo:©   Luminis   |   Dreamstime.com

zik.ua

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: