Літня богословська школа в Уневi

  • By UC Family Magazine
  • 09 Jun, 2013

Український католицький університет спільно з Інститутом східнохристиянських студій ім. Митр. Андрея Шептицького (Канада) запрошує взяти участь у 15-тій Літній богословській школі в Святоуспенській Унівській лаврі, яка відбудеться 8-26 липня 2013 року.

Це програма для людей, які зацікавлені у поглибленні своєї віри, прагнуть ознайомитися з богослов’ям, духовністю і богослужбовим життям Церкви.

Після успішного закінчення курсів учасники отримають сертифікати.

У цьогорічній програмі ми відбудуться два курси:

«Рік благодаті»: богослов’я Свят та літургійного календаря Церкви, Петро Сабат, Ph.D.

«Богослов’я в кольорі»: впровадження у східнохристиянську іконографію, Тарас Тимо

Програма дає змогу протягом трьох тижнів проживати у монастирському середовищі (в реколекційному домі монастиря), брати участь в богослужіннях і вивчати два цікавих богословських предмети. Окрім цього, це чудовий екологічний відпочинок в затишку старовинної Унівської лаври, оточеної мальовничою природою, нагода познайомитися з цікавими людьми і використати літню відпустку для духовного й інтелектуального збагачення.

Участь у програмі передбачає внесок 2500 грн. з учасника (що покриває вартість проживання, харчування та роздаткових матеріалів). Програма надає обмежену кількість стипендій на навчання для часткового покриття вартості навчання на Літній богословській школі (за результатами особистої співбесіди).

За додатковою інформацією звертайтеся:

ucu.openspace@gmail.com

+38 097 843 6972.

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: