СНIЖНI КУРОРТИ

  • By UC Family Magazine
  • 01 Feb, 2012

Років 15 тому я, як і більшість людей, пов’язувала поняття «відпустка» тільки з літніми місяцями і вважала, що відпочинок не може бути вдалим і захоплюючим, якщо припадає на зимовий час. Але варто було вперше поїхати на гірськолижний курорт, щоб зрозуміти як я помилялася! Як тільки випадає перший сніг, прихильники зимового відпочинку роблять одне й те саме: дістають лижні костюми, шарфи та рукавички, лижі та сноуборди і майже кожні вихідні проводять далеко за містом серед дикої, чистої природи на білосніжних схилах. Навіть якщо ви раніше ніколи не займалися гірськими лижами і одна тільки думка про те, що ви стоїте на самому вершечку досить крутого схилу і вам треба з’їхати вниз, викликає у вас нестримний страх, я все рівно раджу вам побувати серед такої краси і гарантую, що ви не зможете втриматися і обов’язково спробуєте покататися на лижах спочатку по рівній місцевості, а там як знати?

Прихильники такого відпочинку уклали рейтинг найкращих гірськолижних курортів світу. Першим в «десятці» був визнаний   Раслер Блеккомб, Британська Колумбія, Канада!   Саме в цих височенних горах знаходиться найбільший вертикальний спуск в усій Північній Америці. Курорт розбудовувався протягом 30 років, в будівництво та розвиток було вкладено 600 млн. доларів! Але жодна людина не залишилася байдужою до того, що відкривалося перед нею, коли вона потрапляла на цей курорт! Американці і японці сходяться на одному: Раслер – найкращий лижний курорт на землі!

П’яте місце в цьому списку займає   Озеро Луїза, Національний парк Банфф, Канада.   В Північній Америці ця рекреація, у самому серці Канади, вважається одним із найкращих гірськолижних курортів.

Восьме місце посідає   Мон-Тремблан, Канада.   Розташований всього за годину їзди від Монреаля. Це просто рай для лижників. Всі прихильники та шанувальники активного зимового відпочинку, потрапляючи на Мон-Тремблан, опиняються в обіймах розкоші. Починаючи з 1939 року, Тремблан – один з найвідоміших лижних курортів східної Канади.

В Онтаріо також є чудові місця для відпочинку взимку. Півтори- дві години від Торонто і ви матимете задоволення покататися на лижах та сноубордах на схилах   Horseshoe   Resort, який вважається одним з найкращих “one-day trip” лижних курортів. Тут ви можете знайти забави для всієї сім’ї! Малеча верещатиме від задоволення, спускаючись самостійно чи разом з вами на  тюбингу, старші діти разом з дорослими можуть зробити свої перші кроки на лижі чи спуститися з невисоких схилів. До речі, якщо ви тільки починаєте призвичаюватись до такого відпочинку –   Horseshoe    ваш курорт!

Попереду у нас ще цілих два зимових місяці, то ж поспішайте! Відкрийте для себе зимову казку з її величезними можливостями для відпочинку і забав, нових пристрастей і пригод! Поспішайте, а я бажаю вам нових незабутніх вражень, купу задоволення і усвідомлення того, що зима не тільки холодна, а ще й чудова пора року!

Article © Свiтлана Молодцова

 

call Svitlana at
Peerless Travel

Phone: (905) 482-0105 ext. 111

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: