Kінофестиваль “Берлінале”

  • By UC Family Magazine
  • 22 Jan, 2013

Переможців оголосять 16 лютого. Українські фільми в офіційну програму фестивалю не потрапили.

У головному конкурсі 63-го міжнародного кінофестивалю   “Берлінале”   у лютому цього року змагатимуться 19 картин.

Про це в п’ятницю, 18 січня поінформувала прес-служба кінофестивалю.

В головній офіційній програмі 63-го “Берлінале” покажуть 24 фільму, 19 з яких будуть змагатися за “Золотого” і “Срібного ведмедя”, а інші п’ять демонструватимуть поза конкурсом”, – наголошується в повідомленні.

У головну програму престижного кінофестивалю потрапили фільми з наступних країн: Бельгія, Боснія і Герцеговина, Чилі, ФРН, Франція, Греція, КИТАЙ, Іран, Казахстан, Канада, Нідерланди, Австрія, Польща, Португалія, Корея, Румунія, Росія, Швейцарія, Словенія, Іспанія, ПАР і США. З переліком конкурсних стрічок можна ознайомитися на сайті   www.berlinale.de .

Крім того, в програму короткометражних фільмів за нагороди “Берлінале” змагатимуться 27 робіт з 20 країн.

Зазначимо, що 63-й міжнародний кінофестиваль “Берлінале” буде проходити 7-17 лютого 2013 року в німецькій столиці. Його відкриє драма відомого китайського режисера і нинішнього голови журі “Берлінале” Вонг Кар Вая   “Великий майстер” . Переможців оголосять 16 лютого. Українські фільми в офіційну програму фестивалю не потрапили.   За матеріалами:   Укрінформ

Photo:©   Rceeh   |   Dreamstime.com

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: