Тиждень Моди LG: де драма відбувалась не тільки на подіумі

  • By UC Family Magazine
  • 01 Nov, 2011

17-го жовтня визначні особистості світу моди в Торонто прийшли до David Pecaut Square (формально – Metro Square), щоб відсвяткувати відкриття 25-го сезону Тижня Моди LG. «Разом з колекцією весни 2012 року, що ознаменувала наш 25-ий тиждень моди, можемо говорити про вагому присутність нашої країни на світовому ринку», – зазначила президент канадської Fashion Design Council Robin Kay. Нещодавно перейменована площа, яка знаходиться на King Street між Metro Hall і Roy Thomson Hall, стала епіцентром канадської моди на святі найкращих дизайнерських рішень, тривалістю в тиждень. Слоган цього сезону – «Крута Канада» (“Canada Cool”) був зарезервованим не лише для дизайнерів, оскільки більшість глядачів дефілювали у своєму наймоднішому вбранні перед зграями фотографів.

У віп-залах публіка демонструвала дизайнерські лейбли, навколо лились ріки шампанського, а найзапекліші бої пройшли за передній ряд сидінь. Основні події розгорталися на Подіумі та в Студії. Подіумна зала на 700 гостей з 30-метровим подіумом стала ідеальним місцем проведення показів колекцій весна-літо 2012 для найбільших канадських домів моди. А нові та перспективні постаті у світі дизайну змогли презентувати свої колекції в більш інтимній атмосфері у Студії, що вміщає 350 глядачів. Не зважаючи на велику кількість місць, простору не вистачало.

Під час кожного Тижня Моди це завжди скоріше парад модних канонів, аніж демократія в дизайні. Гості більше обговорювали те, хто де сидить, аніж самі колекції. З IPhone або Blackberry кожна діва мала нагоду поділитись враженнями в соціальних мережах. Не зважаючи на «мильну оперу», яка відбувалась, навіть найтерплячіші були розчарованими.

Проте навіть з організаційними проблемами то тут, то там, у сезоні весна-літо 2012 були презентовані одні з найкращих дизайнерських рішень. Канадські важковаговики такі як Joe Fresh, Pink Tartan, Denis Gagnon і David Dixon акцентами цього сезону зробили яскраві кольори, вишукані туніки, спадаючі сукні, структурні костюми і квіткові мотиви. У цьому сезоні була запрошена також і популярна останнім часом нью-йоркська дизайнерка Lauren Bagliore. Випускниця престижного Fashion Institute of Technology у Нью-Йорку Lauren Bagliore набула досвіду в найвідоміших домах моди у світі, включаючи Vivienne Westwood, Tod’s i Zac Posen. Цього сезону вона привнесла найкраще в жіночий силует простими і чіткими лініями в чорному, білому і сірому тонах. «Canada Cool» не є типовим набором сезонних тенденцій, однак вона продемонструвала найкраще від трендів і пристосувала їх до повсякденного життя. Ми можемо не бути найтрендовішими, але ми однозначно є найкрутішими.

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: