Тиждень Моди LG: де драма відбувалась не тільки на подіумі

  • By UC Family Magazine
  • 01 Nov, 2011

17-го жовтня визначні особистості світу моди в Торонто прийшли до David Pecaut Square (формально – Metro Square), щоб відсвяткувати відкриття 25-го сезону Тижня Моди LG. «Разом з колекцією весни 2012 року, що ознаменувала наш 25-ий тиждень моди, можемо говорити про вагому присутність нашої країни на світовому ринку», – зазначила президент канадської Fashion Design Council Robin Kay. Нещодавно перейменована площа, яка знаходиться на King Street між Metro Hall і Roy Thomson Hall, стала епіцентром канадської моди на святі найкращих дизайнерських рішень, тривалістю в тиждень. Слоган цього сезону – «Крута Канада» (“Canada Cool”) був зарезервованим не лише для дизайнерів, оскільки більшість глядачів дефілювали у своєму наймоднішому вбранні перед зграями фотографів.

У віп-залах публіка демонструвала дизайнерські лейбли, навколо лились ріки шампанського, а найзапекліші бої пройшли за передній ряд сидінь. Основні події розгорталися на Подіумі та в Студії. Подіумна зала на 700 гостей з 30-метровим подіумом стала ідеальним місцем проведення показів колекцій весна-літо 2012 для найбільших канадських домів моди. А нові та перспективні постаті у світі дизайну змогли презентувати свої колекції в більш інтимній атмосфері у Студії, що вміщає 350 глядачів. Не зважаючи на велику кількість місць, простору не вистачало.

Під час кожного Тижня Моди це завжди скоріше парад модних канонів, аніж демократія в дизайні. Гості більше обговорювали те, хто де сидить, аніж самі колекції. З IPhone або Blackberry кожна діва мала нагоду поділитись враженнями в соціальних мережах. Не зважаючи на «мильну оперу», яка відбувалась, навіть найтерплячіші були розчарованими.

Проте навіть з організаційними проблемами то тут, то там, у сезоні весна-літо 2012 були презентовані одні з найкращих дизайнерських рішень. Канадські важковаговики такі як Joe Fresh, Pink Tartan, Denis Gagnon і David Dixon акцентами цього сезону зробили яскраві кольори, вишукані туніки, спадаючі сукні, структурні костюми і квіткові мотиви. У цьому сезоні була запрошена також і популярна останнім часом нью-йоркська дизайнерка Lauren Bagliore. Випускниця престижного Fashion Institute of Technology у Нью-Йорку Lauren Bagliore набула досвіду в найвідоміших домах моди у світі, включаючи Vivienne Westwood, Tod’s i Zac Posen. Цього сезону вона привнесла найкраще в жіночий силует простими і чіткими лініями в чорному, білому і сірому тонах. «Canada Cool» не є типовим набором сезонних тенденцій, однак вона продемонструвала найкраще від трендів і пристосувала їх до повсякденного життя. Ми можемо не бути найтрендовішими, але ми однозначно є найкрутішими.

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: