Marta about www.WithLoveGabrielle.com

  • By UC Family Magazine
  • 24 Sep, 2011

-Ти авторка модного блогу WithLoveGabrielle. Чому саме така назва?
– Справжнє ім’я Коко Шанель було Габріель і вона завжди була моєю іконою, тому така назва. Ідея з’явилась під час навчання перед екзаменом в університеті у 2008 році. Я хотіла знайти хобі, яке могла б легко підтримувати під час свого студентського навчання і я вирішила робити блог. Мені дуже завжди подобалась мода. Подобалось читати про модну галузь. Я знайшла захоплення і групу людей у блогосфері , яка мала ті самі інтереси. Я підтримувала блог під час свого навчання і після того як я закінчила університет я вирішила спробувати бізнес сторону.

– На чому полягає бізнес? Ти рекламуєш певну марку?
– Соціальні медії за останні два роки стали великою частиною маркетингу в компаніях , бо на це витрачається набагато менший бюджет. Зараз набагато більше шансів є знайти великих спонсорів. Мій бізнес-план полягає у так званому sponsorship та partnership , тобто я з компаніями є партнерами. Я не розповідаю про товари чи речі, за які мені платять, я розповідаю про ті товари, які мені подобаються. Я є партнерами з компаніями, які мені персонально подобаються і які я підтримую. Я б ніколи читачу не порекомендувала те, що мені особисто не подобається. Я також пишу для інших веб-сайтів та магазинів, тобто це. Я співпрацювала з Smirnoff Canada, Calvin Klein, Coty Canada, Liv by Au Lit, Kenneth Cole, SSENSE, American Express, EXIT Salon and Ukrainian Credit Union.

– Модний блогінг у цифрах на withlovegabrielle.com?
– Це сорок тисяч унікальних візитів в місяць.

– Які твої уподобання в моді? Яким маркам ти віддаєш перевагу?
– Мені дуже подобається Сhanel, але вона на даний час не є так доступна для мене, а також Mark Jacobs . Подобається канадська компанія Arizia, компанія взуття Repettio.

– На чому полягає твоя співпраця із Українською кредитною спілкою?
– Співпраця полягає на тому, що я усі хто відкриє рахунок Маstercard в Українській кредитній спілці може виграти 1 тисячу доларів на покупки одягу зі мною в якості стиліста.

– Яка твоя освіта і чому ти обрала саме моду?
– Я вивчала архітектуру і мистецтвознавство в університеті в Торонто. Моя мама першою мені привила мені те, як дівчина має виглядати. Акуратно і гарно вдягнена. Схильність до моди в мене від мами. Я завжди з нею по магазинах ходила і мені дуже подобалось те, що вона купувала.

– Наскільки глибоким є твоє українське походження?
– Я народилась у Луцьку. Мама з Луцька, тато з Івано-Франківська. Я виросла на Україні, приїхала в Канаду у 1999 році . Канада – мій дім, але Україна також близька до серця. Вся моя родина там і я стараюсь повертатись чим частіше.

– Твої улюблені міста і атмосфера?
– Найбільше люблю проводити час з сім’єю, або в колі найближчих друзів. Мені подобається в суботу ввечері в ресторан піти з друзями. Мені подобається бути оточеною людьми, але в тихішій атмосфері.

– Для моди мені дуже подобається Нью-Йорк, це неймовірна атмосфера, яка є тільки там. Повністю морально і фізично відпочиваю на Карибах, де я намагаюсь тобто restart, reboot, щоб поновити свою точку зору, провести тихий тиждень на Карибах, куди намагаюсь раз в рік поїхати. Часто їжджу по американських містах. Цього літа я була в Техасі, Вашингтоні, Балтиморі, а зараз їду у Лас-Вегас і Маямі.

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: