На навчання в Канаду: країна, в якій є все!

  • By UC Family Magazine
  • 17 Aug, 2014

Плануючи навчання за кордоном, основними критеріями для вибору країни є якість освіти, міжнародне визнання дипломів, вартість навчання та рівень життя. Зазвичай, перше, що приходить в голову – Англія. Та останні декілька років у неї з’явився гідний конкурент у сфері міжнародної освіти. Канада, країна з найвищім рівнем життя та британською освітньою системою, відкриває перед випускниками ще більше можливостей і перспектив.

Ознайомитись з найбільш популярними учбовими закладами Канади Ви   можете тут.

Найбільш привабливою особливістю навчання в Канаді є гнучкість освітньої системи. Для студентів, які хочуть якнайшвидше розпочати свою кар’єру, існує дуже багато практичних професійних програм. Вже за 1 рік тут можна здобути міжнародний сертифікат по спеціальності, що дозволяє працювати в Канаді один рік після закінчення навчання. Для тих, хто хоче отримати бакалаврську ступінь, навчання триває 4 роки. Спеціальності, які тут пропонуються, користуються високою популярністю серед роботодавців.

Можна вивчати як традиційні дисципліни – інженерні технології, програмування або туризм, так і нові, інноваційні предмети – 3D анімація, комунікації та медіа технології. Обов’язковою складовою кожної з таких програм є стажування, учбові заклади мають партнерські домовленості з провідними компаніями країни. Для того, щоб задовольнити постійно зростаючу необхідність в кваліфікованих спеціалістах, учбова програма узгоджується з компаніями і вже з першого дня студента готують до умов реального робочого місця. Окрім цього, під час навчання є можливість часткового працевлаштування до 20 годин на тиждень. Окремою перевагою для студентів з України є лояльна візова політика Канади, яка спрямована на підготовку кваліфікованих працівників і є привітною до українських студентів.

Канада відкриває чудові кар’єрні перспективи для іноземних випускників. Після закінчення навчання, студент має право подати запит на отримання дозволу на працевлаштування, строк дії якого відповідає тривалості програми. Треба відмітити, що отримати роботу для випускника досить легко, особливо після успішного проходження стажування під час навчання у канадській компанії.

Зазвичай, для вступу в канадський учбовий заклад українському абітурієнту необхідні результати міжнародного екзаменів на знання англійської мови TOEFL або IELTS. Однак є державний ВНЗ, який дозволяє українцям вступити без складання іспитів. Centennial College Toronto пропонує проходження тесту на знання англійської мови вже після приїзду студента до Канади і, у разі необхідності, надає додаткові мовні курси. Таким чином, незалежно від рівня знання англійської мови, студент може розпочати навчання в Канаді.

З можливостями гарантованого вступу до канадських ВУЗів Ви можете   ознайомитись на сайті

Centennial College – найстаріший державний коледж в Торонто. Високий рівень викладання та велика кількість викладачів з практичним досвідом роботи забезпечують якісне навчання та чудові кар’єрні перспективи для випускників. Близько 89% студентів коледжу знаходять роботу вже протягом перших 6 місяців після отримання диплому.

Ще одна позитивна сторона навчання в Канаді — канадський доллар зараз коштує на 10% нижче ніж американський та на 80% нижче ніж англійський фунт. Таким чином, бюджет, необхідний студенту для проходження навчальної програми у Канаді, набагато нижчий, ніж у інших англомовних країнах.

Незважаючи на відсутність іспитів при вступі до Centennial College, дуже важливо розпочати подачу документів завчасно. Підготовка документів, очікування відповіді учбового закладу та отримання візи займає досить багато часу, тому студентам, що планують розпочати навчання у вересні, вже зараз рекомендовано розпочати реєстрацію.

Детальніше з можливостями вступу до Centennial College   ви можете ознайомитися тут .

http://life.pravda.com.ua/society/2014/04/8/161930/

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: