На навчання в Канаду: країна, в якій є все!

  • By UC Family Magazine
  • 17 Aug, 2014

Плануючи навчання за кордоном, основними критеріями для вибору країни є якість освіти, міжнародне визнання дипломів, вартість навчання та рівень життя. Зазвичай, перше, що приходить в голову – Англія. Та останні декілька років у неї з’явився гідний конкурент у сфері міжнародної освіти. Канада, країна з найвищім рівнем життя та британською освітньою системою, відкриває перед випускниками ще більше можливостей і перспектив.

Ознайомитись з найбільш популярними учбовими закладами Канади Ви   можете тут.

Найбільш привабливою особливістю навчання в Канаді є гнучкість освітньої системи. Для студентів, які хочуть якнайшвидше розпочати свою кар’єру, існує дуже багато практичних професійних програм. Вже за 1 рік тут можна здобути міжнародний сертифікат по спеціальності, що дозволяє працювати в Канаді один рік після закінчення навчання. Для тих, хто хоче отримати бакалаврську ступінь, навчання триває 4 роки. Спеціальності, які тут пропонуються, користуються високою популярністю серед роботодавців.

Можна вивчати як традиційні дисципліни – інженерні технології, програмування або туризм, так і нові, інноваційні предмети – 3D анімація, комунікації та медіа технології. Обов’язковою складовою кожної з таких програм є стажування, учбові заклади мають партнерські домовленості з провідними компаніями країни. Для того, щоб задовольнити постійно зростаючу необхідність в кваліфікованих спеціалістах, учбова програма узгоджується з компаніями і вже з першого дня студента готують до умов реального робочого місця. Окрім цього, під час навчання є можливість часткового працевлаштування до 20 годин на тиждень. Окремою перевагою для студентів з України є лояльна візова політика Канади, яка спрямована на підготовку кваліфікованих працівників і є привітною до українських студентів.

Канада відкриває чудові кар’єрні перспективи для іноземних випускників. Після закінчення навчання, студент має право подати запит на отримання дозволу на працевлаштування, строк дії якого відповідає тривалості програми. Треба відмітити, що отримати роботу для випускника досить легко, особливо після успішного проходження стажування під час навчання у канадській компанії.

Зазвичай, для вступу в канадський учбовий заклад українському абітурієнту необхідні результати міжнародного екзаменів на знання англійської мови TOEFL або IELTS. Однак є державний ВНЗ, який дозволяє українцям вступити без складання іспитів. Centennial College Toronto пропонує проходження тесту на знання англійської мови вже після приїзду студента до Канади і, у разі необхідності, надає додаткові мовні курси. Таким чином, незалежно від рівня знання англійської мови, студент може розпочати навчання в Канаді.

З можливостями гарантованого вступу до канадських ВУЗів Ви можете   ознайомитись на сайті

Centennial College – найстаріший державний коледж в Торонто. Високий рівень викладання та велика кількість викладачів з практичним досвідом роботи забезпечують якісне навчання та чудові кар’єрні перспективи для випускників. Близько 89% студентів коледжу знаходять роботу вже протягом перших 6 місяців після отримання диплому.

Ще одна позитивна сторона навчання в Канаді — канадський доллар зараз коштує на 10% нижче ніж американський та на 80% нижче ніж англійський фунт. Таким чином, бюджет, необхідний студенту для проходження навчальної програми у Канаді, набагато нижчий, ніж у інших англомовних країнах.

Незважаючи на відсутність іспитів при вступі до Centennial College, дуже важливо розпочати подачу документів завчасно. Підготовка документів, очікування відповіді учбового закладу та отримання візи займає досить багато часу, тому студентам, що планують розпочати навчання у вересні, вже зараз рекомендовано розпочати реєстрацію.

Детальніше з можливостями вступу до Centennial College   ви можете ознайомитися тут .

http://life.pravda.com.ua/society/2014/04/8/161930/

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: