Санта Клаус вирушив у світове турне

  • By UC Family Magazine
  • 25 Dec, 2012

Новорічний чарівник Санта Клаус у понеділок вирушив у подорож навколо світу, аби привітати з Різдвом і вручити подарунки всім дітям планети, повідомляє Об’єднане командування ППО США і Канади (NORAD).

Виліт, запланований на 09:00 за Києвом, затримався більш ніж на дві години через низку підготовчих заходів. Зокрема, Санта поговорив зі сніговиком Фрості, дав вказівки ельфам і провів перекличку оленів, а наостанок поцілував свою дружину – Місіс Клаус.

Довжина саней становить 75 цукрових паличок або 150 цукерок, ширина – 40 паличок або 80 цукерок. Вага саней також вимірюється в цукерках, вона еквівалентна вазі 55 цукрових паличок або 110 цукерок. При цьому транспортний засіб має пронести над всім світом чималий вантаж – вага Санти становить близько 117 кілограмів, а вага подарунків для дітей обчислюється десятками тонн. Пальним для оленів традиційно служать сіно, вівсянка і морква.

Разом з американськими і канадськими військовими на сайті NORAD за Санта Клаусом може стежити кожен охочий. Крім цього, дізнатися про пересування чарівника можна дізнатися, зателефонувавши на спеціальну “гарячу лінію”. Для того аби оперативно відстежувати маршрут Санти, NORAD використовує чотири системи контролю – радари, супутники, спеціальні “Санта-камери” і літаки-винищувачі. Орієнтиром для радарів служить блискучий червоний ніс ватажка упряжки – оленя Рудольфа, а відео з “Санта-камер” доступне на Youtube.

Проект “NORAD стежить за Сантою” був запущений 1955 року, коли один з великих універмагів в штаті Колорадо розмістив рекламу із закликом до дітей зателефонувати Санта Клаусу. Однак у телефонному номері, вказаному в оголошенні, була помилка, і замість Санти на дзвінки довелося відповідати оператору гарячої лінії континентального командування ППО (попередника NORAD).

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Tickets $50 Bookstore "Bukva" 416-236-5890
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
WWW.CENSOR.NET. UA
З цією авторитетною людиною і зустрівся кореспондент "Цензор.НЕТ". І хоча на деяких етапах інтерв’ю ми зачіпали досить гострі питання, пан Ващук незмінно залишався тактовним і стриманим, а його відповіді – влучними і аргументованими.
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Ласкаво запрошуємо шанувальників мистецтва на відкриття осіннього сезону!
10 - 24 вересня, 2017р.
КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКА МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ / ҐАЛЕРІЯ КУМФ
мають шану представляти Заслуженого Діяча Мистецтв України, Oксану Андрущенко (Львів, Україна) з персональною виставкою "МАГІЯ СИМВОЛУ". (Малярство, графіка).
ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ: неділя, 10 вересня, 2017р. в 2 год п.п.
В приміщенні ҐАЛЕРІЇ КУМФ,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5

Dear art lovers, you are cordially invited to the opening of Autumn season!
September 10 - 24, 2017
THE UKRAINIAN CANADIAN ART FOUNDATION / KUMF GALLERY present artist Oksana Andrushchenko (Lviv, Ukraine) with her solo exhibition "THE MAGIC OF SYMBOLS". (Paintings, graphics).
OPENING RECEPTION: Sunday, September 10, 2017, at 2 pm.
At the KUMF GALLERY,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5
More Posts
Share by: