Санта Клаус вирушив у світове турне

  • By UC Family Magazine
  • 25 Dec, 2012

Новорічний чарівник Санта Клаус у понеділок вирушив у подорож навколо світу, аби привітати з Різдвом і вручити подарунки всім дітям планети, повідомляє Об’єднане командування ППО США і Канади (NORAD).

Виліт, запланований на 09:00 за Києвом, затримався більш ніж на дві години через низку підготовчих заходів. Зокрема, Санта поговорив зі сніговиком Фрості, дав вказівки ельфам і провів перекличку оленів, а наостанок поцілував свою дружину – Місіс Клаус.

Довжина саней становить 75 цукрових паличок або 150 цукерок, ширина – 40 паличок або 80 цукерок. Вага саней також вимірюється в цукерках, вона еквівалентна вазі 55 цукрових паличок або 110 цукерок. При цьому транспортний засіб має пронести над всім світом чималий вантаж – вага Санти становить близько 117 кілограмів, а вага подарунків для дітей обчислюється десятками тонн. Пальним для оленів традиційно служать сіно, вівсянка і морква.

Разом з американськими і канадськими військовими на сайті NORAD за Санта Клаусом може стежити кожен охочий. Крім цього, дізнатися про пересування чарівника можна дізнатися, зателефонувавши на спеціальну “гарячу лінію”. Для того аби оперативно відстежувати маршрут Санти, NORAD використовує чотири системи контролю – радари, супутники, спеціальні “Санта-камери” і літаки-винищувачі. Орієнтиром для радарів служить блискучий червоний ніс ватажка упряжки – оленя Рудольфа, а відео з “Санта-камер” доступне на Youtube.

Проект “NORAD стежить за Сантою” був запущений 1955 року, коли один з великих універмагів в штаті Колорадо розмістив рекламу із закликом до дітей зателефонувати Санта Клаусу. Однак у телефонному номері, вказаному в оголошенні, була помилка, і замість Санти на дзвінки довелося відповідати оператору гарячої лінії континентального командування ППО (попередника NORAD).

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: