Прем’єр Канади закликав мешканців країни вшанувати пам’ять жертв Голодомору

  • By UC Family Magazine
  • 23 Nov, 2012

Прем’єр-міністр Канади Стівен Харпер закликає громадян Канади 24 листопада вшанувати пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років.

Про це повідомили в посольстві Канади в Україні.

“Я запрошую усіх канадців у цю суботу вшанувати пам’ять мільйонів осіб, жінок і дітей – в основному українців, але також казахів і росіян – які загинули під час голодомору-геноциду 1932-1933, викликаного варварським комуністичним режимом Йосипа Сталіна”, – сказано в заяві Харпера.

Прем’єр вважає, що політика радянської влади була спрямована на знищення українського націоналізму.

“Висилаючи політичних лідерів, релігійних діячів і діячів освіти в гулаги, безжально відбираючи у безвинних українських сімей урожай і худобу, необхідних для виживання, ради прагнули знищити український націоналізм”, – йдеться у повідомленні канадського прем’єра.

У той же час Харпер підкреслює, що дух українського народу непереможний.

“Але не можна подолати дух українського народу. Його сини і дочки стійко трималися протягом цих та інших темних часів, щоб відродитися і з часом позбутися радянських кайданів, борючись за цінності, які ми високо цінуємо сьогодні: свободу, демократію, права людини і верховенство права”, – сказано в заяві.

За словами прем’єра, Канада пишається тим, що на її території проживає більше 1 млн канадців українського походження, багато з них втратили близьких під час Голодомору 1932-33 років.

“Наш уряд усвідомлює їхню втрату”, – наголошується у повідомлення.

Харпер нагадує, що в 2008 році Канада стала першою країною, яка визнала Голодомор 1932-33 років актом геноциду.

Нагадаємо, згідно з опитуванням, майже 60% українців   вважають   Голодомор геноцидом.

Як повідомлялося, Національна рада з телебачення і радіомовлення рекомендує телерадіокомпаніям утриматися від трансляції програм розважального характеру 24 листопада в День пам’яті жертв Голодоморів.

У 2006 році Верховна Рада визнала Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу.

У результаті Голодомору 1932-1933 років, за різними оцінками, загинуло від 3 до 7 млн ​​людей.

 

За матерiалами   Українські новини

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: