Український католицький університет зібрав мільйон гривень на «тихому» аукціоні

  • By UC Family Magazine
  • 22 Nov, 2012
Для спільного добра. Український католицький університет 5-й рік поспіль влаштовує благодійний бенкет. Зібралися понад 200 меценатів небайдужих до долі львівського вишу, де студентів навчають власними силами, без допомоги держави.

«Український католицький університет старається виховати, підготувати професійно тих людей, які будуть служити церкві, які будуть служити державі на високому рівні», – каже Архієпископ-емерит Блаженнійший Любомир Гузар.

Родзинка щорічного благодійного бенкету – «тихий» аукціон картин. Називається так, бо поціновувачі мистецтва не торгуються вголос, а вписують суму на спеціальному аркуші під полотном.

Цьогоріч виставили роботи більше 40 митців – Данило Турецький, Анна Стоян, Юрко Кох, Анатолій Криволап. Деякі картини просто передадуть до університету.

А благодійні лоти – ляльки, намиста, статуетки – виставили на розіграш дипломатичні представництва   Канади, Польщі, Італії, Латвії, Бельгії. Особливий лот – розкішний автомобіль від анонімного мецената.

Завдяки акції університет зібрав більше, ніж у попередні роки – понад мільйон гривень. Аби лише потрапити на бенкет – треба було за квиток заплатити 1,5-2,5 тисячі.

Зібрані гроші витратять на розвиток освітніх програм. У виші навчають не тільки духівництво, а й журналістів і бізнесменів. У планах – нові спеціальності. А гроші потрібні і на зарплату викладачам, адже студенти оплачують лише 5-ту частину вартості навчання. Обдаровані – отримують стипендії.

«Ми не хочемо існувати самі по собі у вежі зі слонової кості, ховатися в якісь мушлі. Ми хочемо спілкуватися із Церквою, із державною, академічною спільнотою, із медіа, із професійними колами», – каже перший проректор Українського католицького університету Роман Добко.

//Віталій Захаров,   «ФАКТИ», ICTV


UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: