Український католицький університет зібрав мільйон гривень на «тихому» аукціоні

  • By UC Family Magazine
  • 22 Nov, 2012
Для спільного добра. Український католицький університет 5-й рік поспіль влаштовує благодійний бенкет. Зібралися понад 200 меценатів небайдужих до долі львівського вишу, де студентів навчають власними силами, без допомоги держави.

«Український католицький університет старається виховати, підготувати професійно тих людей, які будуть служити церкві, які будуть служити державі на високому рівні», – каже Архієпископ-емерит Блаженнійший Любомир Гузар.

Родзинка щорічного благодійного бенкету – «тихий» аукціон картин. Називається так, бо поціновувачі мистецтва не торгуються вголос, а вписують суму на спеціальному аркуші під полотном.

Цьогоріч виставили роботи більше 40 митців – Данило Турецький, Анна Стоян, Юрко Кох, Анатолій Криволап. Деякі картини просто передадуть до університету.

А благодійні лоти – ляльки, намиста, статуетки – виставили на розіграш дипломатичні представництва   Канади, Польщі, Італії, Латвії, Бельгії. Особливий лот – розкішний автомобіль від анонімного мецената.

Завдяки акції університет зібрав більше, ніж у попередні роки – понад мільйон гривень. Аби лише потрапити на бенкет – треба було за квиток заплатити 1,5-2,5 тисячі.

Зібрані гроші витратять на розвиток освітніх програм. У виші навчають не тільки духівництво, а й журналістів і бізнесменів. У планах – нові спеціальності. А гроші потрібні і на зарплату викладачам, адже студенти оплачують лише 5-ту частину вартості навчання. Обдаровані – отримують стипендії.

«Ми не хочемо існувати самі по собі у вежі зі слонової кості, ховатися в якісь мушлі. Ми хочемо спілкуватися із Церквою, із державною, академічною спільнотою, із медіа, із професійними колами», – каже перший проректор Українського католицького університету Роман Добко.

//Віталій Захаров,   «ФАКТИ», ICTV


UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: