Мітинг у підтримку незалежного українського каналу ТВі зібрав тисячі небайдужих

  • By UC Family Magazine
  • 09 Sep, 2012

Українці нарешті почали відстоювати свої права шляхом мирних зібрань. Уперше за багато років (після Помаранчевої революції) тисячі людей по всій країні вийшли на площі свого міста з вимогами припинити тиск влади на єдиний незалежний телеканал ТВі. І таким чином побороли вже сталий стереотип про те, що чисельні мітинги в Україні проплачені.
Найчисельніша акція відбулася у Києві на Михайлівській площі. На ній зібралося декілька тисяч людей: більшість були люди середнього та старшого віку. Молоді, на жаль, було не так багато, але приємно радувало, що на акцію приходили батьки з маленькими дітьми.
Зі сцени виступали як відомі історики, опозиційні політики, так і журналісти, працівники каналу ТВі. Зокрема, можна було побачити та почути таких постатей: Микола Княжицький (генеральний директор телеканалу ТВі) , Віталій Портніков (головний редактор телеканалу ТВі, журналіст), Вадим Скуратівський (історик, публіцист), Єгор Соболєв (журналіст, громадський діяч), Микола Томенко (народний депутат), Анатолій Гриценко (лідер партії «Громадянська позиція»), Мустафа Найем (відомий політичний журналіст,ведучий каналу), Ілона Довгань (журналіст, ведуча), Юрій Макаров (журналіст, ведучий каналу), Наталія Седлецька (журналіст,ведуча каналу), Василь Гацько (лідер партії «Демократичний Альянс») та інші. Також виступили небайдужі музиканти: Сашко Положинський (гурт «Тартак»), Тарас Чубай, Марія Бурмака та інші.
Учасниками мітингу була висунена така вимога:
«Ми, учасники мітингу на захист незалежного каналу ТВі, висловлюємо своє глибоке обурення спробами знищити свободу слова у нашій країні. Ми вимагаємо:
– припинити репресії проти незалежних ЗМІ та тиск на журналістів;
– відновлення мовлення каналу ТВі у повному обсязі;
– відставки членів Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення;
– припинення цензури у ЗМІ та забезпечення мовникам рівного доступу до поширення телесигналу.»
Акція відбувалася без політичних прапорів та агітацій. Це була подія підтримки незалежного телеканалу, який намагається об’єктивно і правдиво доносити події в України до глядачів. І мабуть, люди вийшли на вулицю суботнього ранку не так заради каналу,як заради свободи слова в України. З наближенням виборів свобода слова зазнає все більших утисків.
«Зневірений, не готовий до боротьби український народ – це міф. Михайлівська площа зібрала небайдужих, до числа яких належать як громадські, політичні та медіадіячі, так і звичайні громадяни, обурені свавіллям влади. Неможливо залишитись байдужим, коли стоїш серед однодумців, слухаєш надихаючі промови представників української еліти, у тобі закипає кров і ти розумієш, що готова відстоювати свої права», – переконана учасниця акції, студентка Анастасія Меркотан.
«Акція на захист ТВі є черговим сигналом до Януковича, що рівень терпіння людей вже на межі. Цього дня підтримати працівників каналу прийшли навіть ті, хто не дивиться його, але хоче мати свободу вибору. Останні місяці регіонали вже навіть не приховують, що роблять все для узурпації влади, адже відчувають, що рівень напруження в суспільстві досягає критичної точки», – стверджує киянин Андрій Сидоренко,який також не полінувався прийти суботнього ранку на Михайлівську площу.
Подібні акції мали місце бути у Донецьку, Луганську, Одесі, Чернігові, Львові, Запоріжжі, Дніпропетровську, Черкасах. У Харкові та Житомирі акції відбувалися навіть попри заборону суду.
Телеканал ТВі почав зазнавати тиску внаслідок своєї опозиційної політики: саме у його передачах викриваються маєтки Януковича, його угіддя під Києвом та в Криму, корупційні схеми діяльності президентського оточення. У 2010 канал був позбавлений ефірних частот, у липні цього року його почали відмикати і від кабельних мереж. Щодня надходять повідомлення з різних міст країни про вимкнення ТВі. Це пов’язують виключно з бажанням влади «знешкодити» такий неприємній сучасному режиму канал.

Oksana Piddubna from Kyiv

фото: © Алекс Заклецький


UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: