Фестиваль «Потяг до Яремче» зібрав любителів гір та української музики

  • By UC Family Magazine
  • 28 Aug, 2012

Більше тисячі любителів карпатської природи та мистецтва 25 серпня приїхали до міста Яремче на п’ятий щорічний фестиваль сучасної української культури.
За день до відкритого концерту фестиваль проходив просто у потязі Івано-Франківськ – Рахів, де у двох вагонах відбувались літературні читання, концерт та кіноклуб.
В неділю «Потяг до Яремче» зупинився в самому центрі Гуцульщини – туристичному місті Яремче. Тут зранку відбувалось кілька мистецьких подій: сучасні поети читали свої вірші та презентували есеї з нової книги «Соломонова Червона Зірка». Серед авторів та модераторів Тарас Прохасько, Антон Санченко, Андрій Любка, Остап Сливинський.
Також в самому центрі Яремче кожен міг обрати для себе тематичний боді-арт та поспівати в живе караоке. Не менш цікаво було просто прогулятися містом, помилуватись гірським водоспадом, накупити сувенірів та скуштувати медовухи чи домашнього вина на ринку поруч. Ще одна яремчанська родзинка – екстремальні розваги. Всього за 30 гривень можна було політати над Прутом: між берегами натягнута канатна дорога, сміливцям одягають страхування і спускають від одного пагорба до іншого.
«Я давно чула про цю шалену канатну дорогу, а сьогодні вирішила спробувати, – розповідає фестивальна гостя Ольга, – тому перед концертом здійснила свою маленьку мрію. Враження неймовірні. Коли проходить страх, розумієш, що це того варте. Думаю, це могли б бути найкращі ліки від депресії та поганого настрою».
За 10 хвилин ходи інша розвага для безстрашних: кількаметрові «польоти» над батутом. Інструктор розкачує сміливця на гумових тросах і «запускає» його в небо. Там той робить сальто і вниз головою летить назад.
Ввечері на фесті виступили косівські «Гуцули», гурт «Після 9-ти» та «Les StenS». Хедлайнерами став івано-франківський гурт «Фліт». Лідер «Флітів» Андрій Марків разом з публікою співав «З днем народження, Україно!» з приводу минулого Дня незалежності.

For UC Family Magazine © Chrystyna Zanyk

Photos: © Chrystyna Zanyk

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: