В Торонто святкували День Незалежності України

  • By UC Family Magazine
  • 26 Aug, 2012

25 серпня канадці українського походження святкували День Незалежності України в місті Торонто. Святкування проходило в Сентеніал Парку. Всi приходили з сім’ями та друзями.

Вже з дев’ятої години ранку діти та дорослі грали у футбол та волейбол. Під тентами розкинувся ярмарок, де продавалися вишиванки, намисто та інші прикраси. Тут кожен міг придбати національні сувеніри, а також спробувати страви української кухні: вареники, голубці, борщ, капусту. Можна було посмакувати і традиційним для українців Львівським пивом.

На святкування річниці Незалежності України дехто прийшов у вишиванках та українських футболках, дівчата – зі стрічками та у вінках в поєднанні з сучасним одягом. Повсюди – українські прапори та рідна мова.
О першій дня розпочалося урочисте відкриття свята. Юнаки та дівчата з школи мистецтв «Україна» та оркестру «Батурин» в національних строях винесли канадські та українські прапори. З ними ходою пройшли почеснi гостi.

Коли прапори були винесені о. Володимир Янишевський і о.др.Ярослав Буцьора  прочитали молитву. А далі Дмитро Бiлан виконав духовний гімн України «Боже великий, єдиний».

Голова Конгресу українців Канади Оксана Рева та iншi почеснi гостi привітали усiх зі святом.

Концерт розпочав танцювальний ансамбль «Веснянка» ( мистецький керівник – Стефан Кузів, засновник ансамблю – Микола Балдецький). Юнаки та дівчата виконали урочистий «Вітальний танець». Ведучими свята були Іван Бейкер та Лариса Баюс. Для канадійських українців виступали молодiжний ансамбль “Пролiсок” (мистецький керiвник та диригент Олеся Коник, музичний супровiд Михайло Романюк). Tанцювальний ансамбль “Барвінок” (мистецький керівник Федір Даниляк) виконали “Буковинський танець”, ” Танець з бубнами”, “Калина”. Також виступили гурт “Золота Ліра” (мистецький керівник Тарас Пуняк), Юрій, Володимир, Оксана Дудар, Олена Бурменко, Соломія та Іванка Сало. Розважальну програму вели Софiя Фiрман та Мирон Коник. Олег Бунча, Надiя Кобиляк та молодiжний гурт ” Заповiдь” виконали пiснi.

Концертну програму пiдготували Анна Кiсiль – голова Мiжнародної української громадської організації ” Четверта хвиля” та Валерій Мовчан – Заслужений діяч мистецв України.

Велика подяка Конгресу Українців Канаді ( відділ Торонто) за цей український день! За те, що ми Українці Канади маємо нагоду відзначити річницю Незалежності України!

Спонсорами свята були:

The Zaraska Family

Кредитова спілка ” Будучність”

Northland Power

Українська Кредитова Спілка

Caravan Logistics

Кантор

Mitec – EFX Show Systems

CTV Television Network

UkraineCanada.com також на Facebook

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: