Олег Скрипка закриє «Крим Мюзік Фест» та представить глядачам молоду співачку “Ілларію”

  • By UC Family Magazine
  • 12 Aug, 2012

Фронтмен легендарної групи «ВВ» стане одним з учасників «Крим Мюзік Фест», який пройде в Ялті з 29 по 31 серпня. Олег з’явиться у двох фестивальних шоу – «Зірки запалюють» і «До побачення, літо!» 30 і 31 серпня. У другий день артист не тільки виконає композицію з власного репертуару, але й представить глядачам молоду співачку “Ілларію”, учасницю проекту «Голос країни» на «1+1». Вона виступить з прем’єрою пісні «Вільна».

Організатори фестивалю «Крим Мюзік Фест» поклали на Скрипку почесну місію жерця – Олег відкриватиме останній фестивальний день і закриває фестиваль. За задумом режисера лідер «ВВ» залучить глядачів в ритуал прощання з літом, який пройде з використанням українських національних традицій та фолькових мотивів. Церемонія розгорнеться спочатку на набережній, де спалахнуть ритуальні багаття, а потім дійство переміститься на сцену, – пише stars.glavred.info.

Акомпанувати Скрипці в його номерах будуть музиканти з «Гранд оркестру», а також скрипаль-віртуоз Василь Попадюк, який на концерт спеціально приїжджає з Канади.

Автор Марина Міллі

photo ©   Gelia   |   Dreamstime.com

Джерело: Хвиля української музики «Молоде радіо»

 

І LL А R ІА   – молода українська співачка, композитор, поетеса. Народилася та мешкає в Києві.

Писати музику та співати почала змалку. Роки навчання в музичному училищі та інституті музики ім. Р.М. Гліера сприяли творчим пошукам та викарбовуванню власного стилю. ILLARIA сміливо експериментувала з різними образами та напрямками, вивчала світову музичну культуру, досліджувала український фольклор та брала участь у різноманітних мистецьких проектах.

Однак особисті смаки співачки більше схилялися до етнічної музичної естетики. А народження пісні «Вільна» влітку 2006 року остаточно закріпило її уподобання, окресливши власний неповторний стиль. За рік співачка вже презентує свій промо-диск «Рано», до якого увійшли 4 авторські твори.

В 2008-му році ILLARIA виступає у якості фронт-вокалістки та співавторки третього студійного альбому фольк-рок гурту «Natural spirit».

Паралельно з цим набуває розвитку і її сольна діяльність. Навколо співачки згуртовуються професійні музиканти (гітарист, басист, барабанщик та перкусіоніст) і, таким чином, формується власна творча команда. Розпочинається активна концертна діяльність – виступи у клубах та на інших концертних майданчиках України, гастролі у Росії, Польщі, Італії, участь у різноманітних фестивалях («Мазепа-фест», «Гогольfest», «Червона Рута»), теле- та радіо-проектах («Х-фактор», «Фольк-music»).

Восени 2010 року ILLARIA записує нову версію української народної пісні «Ой верше, мій верше» для реклами ТМ «Львівське Живе».

А вже наприкінці 2010 року ILLARIA презентує дебютний сольний альбом «Вільна», до якого увійшли 15 музичних творів, значна частина з яких складають авторські композиції та дві оригінальні кавер-версії старовинних українських пісень.

Нині ILLARIA продовжує активно виступати із сольними програмами, накопичує новий музичний матеріал для наступної платівки, а також створює музику для кіно, пише пісні іншим виконавцям.

Джерело:   http://illaria.ua/index.php

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: