На Андріївському узвозі – творчий фестиваль

  • By UC Family Magazine
  • 04 Jul, 2012

Два дні поспіль, 29 та 30 червня, в історичному центрі Києва на Андріївському узвозі відбувся перший міжнародний однойменний музичний фестиваль.

Організатори сподіваються, що він стане постійною музичною подією в житті міста і об’єднуватиме активних захисників Києва. Глядачі могли розміститись просто на землі перед сценою на розкладених паперових лежанках між будинками 30 та 34.

«Тут поєднання різних музичних стилів. Є джазова музика, але поряд – рок-виконавці. Творчий фестиваль і дуже затишна атмосфера. Мені особливо сподобалось виконання етно-джазового проекту «Asia Tengri» через  неповторний стиль і азійські мотиви, а моїй подружці більше до душі рокер Сергій Підкаура», – розповідає киянин Олексій, що прийшов на фест.

Цей фестиваль – не надто масовий захід, оскільки того ж дня на Майдані Незалежності виступали зірки світового рівня – сер Елтон Джон та група Queen, проте це подія для тих, хто любить старий Київ та неповторну ауру Андріївського узвозу.

Першого фестивального дня виступали українсько-сербський лаунж проект «Shopping Hour», етно-джазовий проект «Asia Tengri», сольний проект міської лірики і романтики відомого композитора і музиканта Сергія Підкаура («The Вйо»).

Другого фестивального дня киян і гостей міста розважали музичний бенд популярної письменниці та співачки Ірени Карпи «QARPA», група відомого музичного діяча і журналіста Анатолія Вексклярського «Vexlarsky Orchestra», зірка талант-шоу «Голос країни» Illaria.

Вдень перед виступами для відвідувачів проводили творчі майстер-класи з малювання та етно-мистецтв. Їхні роботи розмістили одразу поруч зі сценою, так, що кожен охочий міг роздивитись ці мистецькі доробки.

For UC Family Magazine © Chrystyna Zanyk from Kyiv

Photos: © Chrystyna Zanyk

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: