На Андріївському узвозі – творчий фестиваль

  • By UC Family Magazine
  • 04 Jul, 2012

Два дні поспіль, 29 та 30 червня, в історичному центрі Києва на Андріївському узвозі відбувся перший міжнародний однойменний музичний фестиваль.

Організатори сподіваються, що він стане постійною музичною подією в житті міста і об’єднуватиме активних захисників Києва. Глядачі могли розміститись просто на землі перед сценою на розкладених паперових лежанках між будинками 30 та 34.

«Тут поєднання різних музичних стилів. Є джазова музика, але поряд – рок-виконавці. Творчий фестиваль і дуже затишна атмосфера. Мені особливо сподобалось виконання етно-джазового проекту «Asia Tengri» через  неповторний стиль і азійські мотиви, а моїй подружці більше до душі рокер Сергій Підкаура», – розповідає киянин Олексій, що прийшов на фест.

Цей фестиваль – не надто масовий захід, оскільки того ж дня на Майдані Незалежності виступали зірки світового рівня – сер Елтон Джон та група Queen, проте це подія для тих, хто любить старий Київ та неповторну ауру Андріївського узвозу.

Першого фестивального дня виступали українсько-сербський лаунж проект «Shopping Hour», етно-джазовий проект «Asia Tengri», сольний проект міської лірики і романтики відомого композитора і музиканта Сергія Підкаура («The Вйо»).

Другого фестивального дня киян і гостей міста розважали музичний бенд популярної письменниці та співачки Ірени Карпи «QARPA», група відомого музичного діяча і журналіста Анатолія Вексклярського «Vexlarsky Orchestra», зірка талант-шоу «Голос країни» Illaria.

Вдень перед виступами для відвідувачів проводили творчі майстер-класи з малювання та етно-мистецтв. Їхні роботи розмістили одразу поруч зі сценою, так, що кожен охочий міг роздивитись ці мистецькі доробки.

For UC Family Magazine © Chrystyna Zanyk from Kyiv

Photos: © Chrystyna Zanyk

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: