Ніно Катамадзе в Києві: Ви,мабуть, думаєте, що я збожеволіла

  • By UC Family Magazine
  • 21 Jun, 2012

Всесвітньо відома джазова співачка з Грузії Ніно Катамадзе закохала в себе Київ. Разом з гуртом INSIGHT вона виступила зі своїм новим альбомом «Green» на головній сцені фан-зони Євро-2012, що на Майдані Незалежності. Відкривала концерт культова грузинська група Mgzavrebi. Щирі, емоційні грузини своїм співом та енергетикою полонили українську публіку.

Це був перший день без матчів під час футбольного чемпіонату. Вранці санітарні служби провели генеральне прибирання фан-зони, а ввечері всі охочі могли потрапити на концерт світових знаменитостей. Вхід був платним – 150 гривень. Але чи то українці втомились від щоденного перебування у фан-зоні, чи то ціна квитка була для них зависокою, – глядачів зібралось лише кілька сотень. Ще велика частина слухала концерт з-за огорожі.

Запальна інструментальна музика в поєднанні з грузинським багатоголоссям Mgzavrebi створили справжнє свято для всіх, хто потрапив на концерт. Крім відомих композицій музиканти презентували пісню з майбутнього третього альбому колективу.

«Для нас не має значення, де концерт, хто прийшов, скільки у них грошей. Дякуємо вам! Ми так часто буваємо в Україні, але по-іншому просто не можемо. Дякуємо Україні. Любов, тепло – це головне, що є у житті», – запевнив соліст гурту Гігі Дедаламазішвілі.

Їхній гурт є уособленням нової Грузії та одним з найулюбленіших колективів молоді країни.

В Києві Mgzavrebi по-українськи приспівували: «Вітаємо Київ» та кричали «Слава Україні!».

Дедаламазішвілі також похвалив українських футболістів за чудову гру на чемпіонаті «Євро-2012» і висловив співпереживання з приводу того, що гол у ворота англійської збірної в учорашньому матчі не зарахували.

 «У мене нове плаття. Воно ручної роботи», – це були перші слова, які промовила Катамадзе зі сцени, демонструючи свою розшиту яскравими барвами сукню. Грузинська джазова діва тішилась чудовою погодою. Вона танцювала так невимушено та без комплексів, що врешті сама додала: «Ви, мабуть, думаєте, що я збожеволіла. Але тут така свобода, що я можу дозволити собі бути такою, як хочу».

Катамадзе та INSIGHT – це синергія грузинського колориту та експериментального стилю Ніно, яка сміливо поєднує різні жанри. Все разом – це глибока музика, де кожен відкриває щось своє: чуттєвість, життєрадісність, філософські роздуми чи пристрасть.

«Мені пообіцяли організатори, що відкриють ворота, щоб всі, хто бажає, прийшов до сцени», – сказала Ніно після першої пісні. А вже після кількох наступних відмовилась співати, поки обіцянки не буде виконано. Музиканти таки добились свого: ворота відкрили, і натовп ринув під сцену. Публіка вже налічувала кілька тисяч.

Пісні “Olei” та “Suliko” глядачі виконували разом зі співачкою. “I love you”, – викрикнув хтось з натовпу. “I love you too!”, – відповіла Ніно. Публіка просто вибухнула після цих слів. Всі, наслідуючи співачку, невимушено танцювали, приспівували та розважались.

«Сакартвело! Са-кар-тве-ло!» – кричали дівчата з грузинськими прапорцями.

«Ми дуже зраділи, коли дізнались, що і Ніно Катамадзе, і Mgzavrebi виступатимуть тут в один день. Грузинська музика – вона неймовірна, не залишає байдужим нікого. Нам пощастило бути нині тут», – з захопленням розповіли вони після концерту.

For UC Family Magazine © Chrystyna Zanyk from Kyiv

Photos: © Chrystyna Zanyk

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: