Ніно Катамадзе в Києві: Ви,мабуть, думаєте, що я збожеволіла

  • By UC Family Magazine
  • 21 Jun, 2012

Всесвітньо відома джазова співачка з Грузії Ніно Катамадзе закохала в себе Київ. Разом з гуртом INSIGHT вона виступила зі своїм новим альбомом «Green» на головній сцені фан-зони Євро-2012, що на Майдані Незалежності. Відкривала концерт культова грузинська група Mgzavrebi. Щирі, емоційні грузини своїм співом та енергетикою полонили українську публіку.

Це був перший день без матчів під час футбольного чемпіонату. Вранці санітарні служби провели генеральне прибирання фан-зони, а ввечері всі охочі могли потрапити на концерт світових знаменитостей. Вхід був платним – 150 гривень. Але чи то українці втомились від щоденного перебування у фан-зоні, чи то ціна квитка була для них зависокою, – глядачів зібралось лише кілька сотень. Ще велика частина слухала концерт з-за огорожі.

Запальна інструментальна музика в поєднанні з грузинським багатоголоссям Mgzavrebi створили справжнє свято для всіх, хто потрапив на концерт. Крім відомих композицій музиканти презентували пісню з майбутнього третього альбому колективу.

«Для нас не має значення, де концерт, хто прийшов, скільки у них грошей. Дякуємо вам! Ми так часто буваємо в Україні, але по-іншому просто не можемо. Дякуємо Україні. Любов, тепло – це головне, що є у житті», – запевнив соліст гурту Гігі Дедаламазішвілі.

Їхній гурт є уособленням нової Грузії та одним з найулюбленіших колективів молоді країни.

В Києві Mgzavrebi по-українськи приспівували: «Вітаємо Київ» та кричали «Слава Україні!».

Дедаламазішвілі також похвалив українських футболістів за чудову гру на чемпіонаті «Євро-2012» і висловив співпереживання з приводу того, що гол у ворота англійської збірної в учорашньому матчі не зарахували.

 «У мене нове плаття. Воно ручної роботи», – це були перші слова, які промовила Катамадзе зі сцени, демонструючи свою розшиту яскравими барвами сукню. Грузинська джазова діва тішилась чудовою погодою. Вона танцювала так невимушено та без комплексів, що врешті сама додала: «Ви, мабуть, думаєте, що я збожеволіла. Але тут така свобода, що я можу дозволити собі бути такою, як хочу».

Катамадзе та INSIGHT – це синергія грузинського колориту та експериментального стилю Ніно, яка сміливо поєднує різні жанри. Все разом – це глибока музика, де кожен відкриває щось своє: чуттєвість, життєрадісність, філософські роздуми чи пристрасть.

«Мені пообіцяли організатори, що відкриють ворота, щоб всі, хто бажає, прийшов до сцени», – сказала Ніно після першої пісні. А вже після кількох наступних відмовилась співати, поки обіцянки не буде виконано. Музиканти таки добились свого: ворота відкрили, і натовп ринув під сцену. Публіка вже налічувала кілька тисяч.

Пісні “Olei” та “Suliko” глядачі виконували разом зі співачкою. “I love you”, – викрикнув хтось з натовпу. “I love you too!”, – відповіла Ніно. Публіка просто вибухнула після цих слів. Всі, наслідуючи співачку, невимушено танцювали, приспівували та розважались.

«Сакартвело! Са-кар-тве-ло!» – кричали дівчата з грузинськими прапорцями.

«Ми дуже зраділи, коли дізнались, що і Ніно Катамадзе, і Mgzavrebi виступатимуть тут в один день. Грузинська музика – вона неймовірна, не залишає байдужим нікого. Нам пощастило бути нині тут», – з захопленням розповіли вони після концерту.

For UC Family Magazine © Chrystyna Zanyk from Kyiv

Photos: © Chrystyna Zanyk

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Tickets $50 Bookstore "Bukva" 416-236-5890
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
WWW.CENSOR.NET. UA
З цією авторитетною людиною і зустрівся кореспондент "Цензор.НЕТ". І хоча на деяких етапах інтерв’ю ми зачіпали досить гострі питання, пан Ващук незмінно залишався тактовним і стриманим, а його відповіді – влучними і аргументованими.
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Ласкаво запрошуємо шанувальників мистецтва на відкриття осіннього сезону!
10 - 24 вересня, 2017р.
КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКА МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ / ҐАЛЕРІЯ КУМФ
мають шану представляти Заслуженого Діяча Мистецтв України, Oксану Андрущенко (Львів, Україна) з персональною виставкою "МАГІЯ СИМВОЛУ". (Малярство, графіка).
ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ: неділя, 10 вересня, 2017р. в 2 год п.п.
В приміщенні ҐАЛЕРІЇ КУМФ,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5

Dear art lovers, you are cordially invited to the opening of Autumn season!
September 10 - 24, 2017
THE UKRAINIAN CANADIAN ART FOUNDATION / KUMF GALLERY present artist Oksana Andrushchenko (Lviv, Ukraine) with her solo exhibition "THE MAGIC OF SYMBOLS". (Paintings, graphics).
OPENING RECEPTION: Sunday, September 10, 2017, at 2 pm.
At the KUMF GALLERY,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5
More Posts
Share by: