У Чернівцях відкрилася виставка італійських пейзажів буковинської художниці Лариси Куваєвої

  • By UC Family Magazine
  • 07 Jul, 2014

8 липня в приміщенні кав’ярні «Джем», що по вул. О.Кобилянської, 12, відкрилася виставка пейзажних робіт на італійську тематику відомої буковинської художниці Лариси Куваєвої. Назва виставки «Дольче віта» повинна, за задумом мисткині, нагадати людям про найголовнішу цінність – життя.

«Я багато років прожила і пропрацювала творчо в Італії, в Римі. І з великою любов’ю малювала італійські й римські пейзажі, бо я дуже люблю Італію. Там і люди такі сонячні, нагадують наших буковинців. Я почувалася як вдома. Зараз маю таку нагоду представити свої роботи перед ювілейною виставкою, яка буде презентована 15 липня у «Вернісажі». Чомусь мені так захотілося, щоб частину своїх робіт, написаних в Італії, презентувати в цьому кафе», – розповіла Лариса Куваєва.

На виставці представлена добірка римських пейзажів. На картинах міська архітектура, урбаністичні пейзажі переплетені з природними мотивами. Більшість робіт є акварельними, але також є й графічні зображення.

Художниця Лариса Куваєва розповіла, що малювала римські пейзажі з думками про Чернівці, адже постійно знаходила спільні риси в архітектурі столиці Італії й столиці Буковини. Тому не дивно, що в Чернівцях їй все нагадує про Італію.

«Їхня архітектура мені завжди нагадує наші Чернівці, такі красиві. Прогулюючись по вулиці Кобилянської, мені завжди видається, що я десь на вулиці в Римі», – наголосила Лариса Куваєва.

Наразі художниця активно готується до своєї ювілейної виставки, однак в планах має продовжити створення італійської серії пейзажів.

Джерело: Максим КОЗМЕНКО, БукІнфо (с)
Фото – автора

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: