У Чернівцях відкрилася виставка італійських пейзажів буковинської художниці Лариси Куваєвої

  • By UC Family Magazine
  • 07 Jul, 2014

8 липня в приміщенні кав’ярні «Джем», що по вул. О.Кобилянської, 12, відкрилася виставка пейзажних робіт на італійську тематику відомої буковинської художниці Лариси Куваєвої. Назва виставки «Дольче віта» повинна, за задумом мисткині, нагадати людям про найголовнішу цінність – життя.

«Я багато років прожила і пропрацювала творчо в Італії, в Римі. І з великою любов’ю малювала італійські й римські пейзажі, бо я дуже люблю Італію. Там і люди такі сонячні, нагадують наших буковинців. Я почувалася як вдома. Зараз маю таку нагоду представити свої роботи перед ювілейною виставкою, яка буде презентована 15 липня у «Вернісажі». Чомусь мені так захотілося, щоб частину своїх робіт, написаних в Італії, презентувати в цьому кафе», – розповіла Лариса Куваєва.

На виставці представлена добірка римських пейзажів. На картинах міська архітектура, урбаністичні пейзажі переплетені з природними мотивами. Більшість робіт є акварельними, але також є й графічні зображення.

Художниця Лариса Куваєва розповіла, що малювала римські пейзажі з думками про Чернівці, адже постійно знаходила спільні риси в архітектурі столиці Італії й столиці Буковини. Тому не дивно, що в Чернівцях їй все нагадує про Італію.

«Їхня архітектура мені завжди нагадує наші Чернівці, такі красиві. Прогулюючись по вулиці Кобилянської, мені завжди видається, що я десь на вулиці в Римі», – наголосила Лариса Куваєва.

Наразі художниця активно готується до своєї ювілейної виставки, однак в планах має продовжити створення італійської серії пейзажів.

Джерело: Максим КОЗМЕНКО, БукІнфо (с)
Фото – автора

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: