ЛЬВІВ ЖИВЕ НЕ ЛИШЕ ФУТБОЛОМ, А Й МИСТЕЦТВОМ

  • By UC Family Magazine
  • 15 Jun, 2012

На території офіційної фан – зони у Львові є що робити не тільки футбольним фанатам, але й тим, хто любить футбол менше, але хоче побути серед людей. В рамках розважальної програми та національної активації тут діють чотири майстер – класи, куди радо приходять як діти, так і дорослі. Майстер-класи проходять з 8 червня до 1 липня. Майстер –класи дaють Організатор і спонсор корпорація “Епіцентр”.

Як тільки розпочалися майстер – класи, результат перевершив усі сподівання. Бажаючих було доволі багато. Одна дівчина призналася, що в цій фан – зоні найцікавішим є майстер – класи.

Щодругий день тут діє майстер – клас з писанкарства, який користується великою популярністю. Тут відомі львівські писанкарі Віра Манько, Галина Соломійчук,
Борсук Богдана та Марія Гнилякевич навчають бажаючих цьому прекрасному українському виду мистецтва. Лише за два дні Віра Манько навчила розписувати
писанку понад 200 людей.

Переважно приходять діти віком 7 – 12 років. Приходять також молоді дівчата і цілі сім’ї. Приємно, що учасниками майстер – класів є також іноземні гості. “Був кумедний випадок, – згадує писанкарка Віра Манько. Прийшов іранець і почав щось говорити по – своєму. Я сказала, що не розумію і запитала, чи розмовляє англійською. Виявилося – ні. Тоді став щось писати арабською в’яззю. Зрозумівши, що нічого не вийде, став показувати на жестах, що хоче бачити, як це робиться і я йому показала. З цікавістю спостерігав за роботою. Накінець я дала йому писанку, а крім неї він випросив ще й писачок”.

Часто приходять люди старшого віку, котрі мають бажання навчитися розписувати писанки. Одна поважна пані з Хмельницького з великою цікавістю заглядала з кожної сторони, м’ялася, але соромилася попросити, аби її навчили розписувати писанку. Пані Віра зрозуміла в чому справа, запросила ближче і навчила, за що
та пані була дуже вдячна.

© Юрій Атаманюк

Photos: ©   Юрій Атаманюк

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: