ЛЬВІВ ЖИВЕ НЕ ЛИШЕ ФУТБОЛОМ, А Й МИСТЕЦТВОМ

  • By UC Family Magazine
  • 15 Jun, 2012

На території офіційної фан – зони у Львові є що робити не тільки футбольним фанатам, але й тим, хто любить футбол менше, але хоче побути серед людей. В рамках розважальної програми та національної активації тут діють чотири майстер – класи, куди радо приходять як діти, так і дорослі. Майстер-класи проходять з 8 червня до 1 липня. Майстер –класи дaють Організатор і спонсор корпорація “Епіцентр”.

Як тільки розпочалися майстер – класи, результат перевершив усі сподівання. Бажаючих було доволі багато. Одна дівчина призналася, що в цій фан – зоні найцікавішим є майстер – класи.

Щодругий день тут діє майстер – клас з писанкарства, який користується великою популярністю. Тут відомі львівські писанкарі Віра Манько, Галина Соломійчук,
Борсук Богдана та Марія Гнилякевич навчають бажаючих цьому прекрасному українському виду мистецтва. Лише за два дні Віра Манько навчила розписувати
писанку понад 200 людей.

Переважно приходять діти віком 7 – 12 років. Приходять також молоді дівчата і цілі сім’ї. Приємно, що учасниками майстер – класів є також іноземні гості. “Був кумедний випадок, – згадує писанкарка Віра Манько. Прийшов іранець і почав щось говорити по – своєму. Я сказала, що не розумію і запитала, чи розмовляє англійською. Виявилося – ні. Тоді став щось писати арабською в’яззю. Зрозумівши, що нічого не вийде, став показувати на жестах, що хоче бачити, як це робиться і я йому показала. З цікавістю спостерігав за роботою. Накінець я дала йому писанку, а крім неї він випросив ще й писачок”.

Часто приходять люди старшого віку, котрі мають бажання навчитися розписувати писанки. Одна поважна пані з Хмельницького з великою цікавістю заглядала з кожної сторони, м’ялася, але соромилася попросити, аби її навчили розписувати писанку. Пані Віра зрозуміла в чому справа, запросила ближче і навчила, за що
та пані була дуже вдячна.

© Юрій Атаманюк

Photos: ©   Юрій Атаманюк

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: