СКУШТУЙТЕ СМАК КУЛЬТУРИ ЗА ДВА ДОЛАРИ

  • By UC Family Magazine
  • 25 May, 2012

В цьому році уже 27-й раз стартує Carassauga Festival, який триватиме три дні – з 25 травня по 27 травня.

На фестивалі буде працювати 26 павільйонів, в яких буде представлено 60 різних культур світу. Кожен народ буде представляти національні пісні, танці і кухню. В канадському павільйоні буде представлена війна 1812 року.

Новинкою на цьогорічному фестивалі є так званий   Toonie Taste   (смак за два долари  ), де в кожному павільйоні за 2 долари можна буде скуштувати смак різної культури.

Буде працювати усі три дні і український павільйон. В ньому за два долари запропонують один веґетаріанський голубець або два вареники. Крім того, протягом усього фестивалю будуть виступати українські колективи. Український павільйон знаходиться за адресою: Dormition of the Mother of God
Ukrainian Ctaholic Church (St. Mary’s) 3625 Cawthra Road ( just south of Burnhamthorpe Road).

Потрапити до павільйонів буде можливим за умов купівлі спеціального паспорта, який коштує 12 доларів. З цим паспортом можна заходити у будь-який павільйон, а також користуватися послугами спеціального транспорту   MiWay .

Зараз це найбільший мультикультурний фестиваль в Онтаріо і другий за значенням в Канаді. Перший Carrasaga Festival відбувся в 1985 р., де було представлено лише 10 країн.

Розпочнеться фестиваль сьогодні 0 7.30 год. вечора і триватиме до півночі.

В суботу, 26 травня, з першої год. і до півночі.

В неділю, 27 травня, з першої до сьомої год. вечора.

Photos from Carassauga:2012 © Stefan Pankiw

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: