СКУШТУЙТЕ СМАК КУЛЬТУРИ ЗА ДВА ДОЛАРИ

  • By UC Family Magazine
  • 25 May, 2012

В цьому році уже 27-й раз стартує Carassauga Festival, який триватиме три дні – з 25 травня по 27 травня.

На фестивалі буде працювати 26 павільйонів, в яких буде представлено 60 різних культур світу. Кожен народ буде представляти національні пісні, танці і кухню. В канадському павільйоні буде представлена війна 1812 року.

Новинкою на цьогорічному фестивалі є так званий   Toonie Taste   (смак за два долари  ), де в кожному павільйоні за 2 долари можна буде скуштувати смак різної культури.

Буде працювати усі три дні і український павільйон. В ньому за два долари запропонують один веґетаріанський голубець або два вареники. Крім того, протягом усього фестивалю будуть виступати українські колективи. Український павільйон знаходиться за адресою: Dormition of the Mother of God
Ukrainian Ctaholic Church (St. Mary’s) 3625 Cawthra Road ( just south of Burnhamthorpe Road).

Потрапити до павільйонів буде можливим за умов купівлі спеціального паспорта, який коштує 12 доларів. З цим паспортом можна заходити у будь-який павільйон, а також користуватися послугами спеціального транспорту   MiWay .

Зараз це найбільший мультикультурний фестиваль в Онтаріо і другий за значенням в Канаді. Перший Carrasaga Festival відбувся в 1985 р., де було представлено лише 10 країн.

Розпочнеться фестиваль сьогодні 0 7.30 год. вечора і триватиме до півночі.

В суботу, 26 травня, з першої год. і до півночі.

В неділю, 27 травня, з першої до сьомої год. вечора.

Photos from Carassauga:2012 © Stefan Pankiw

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: