Міжнародний аеропорт Львів імені Данила Галицького

  • By Julian Quinones
  • 24 May, 2012

Відкриття нової злітно-посадкової смуги в МА «Львів» імені Данила Галицького, будівельні роботи на якій завершили 15 травня, дасть можливість аеропорту приймати у 2,5 рази більше літаків, в тому числі літаки класу «Д» (Аеробус 330, Боїнг 767). Про це повідомив начальник БУ № 8 ТОВ «Дорожнє будівництво «Альтком» Олександр Шилюк.

Він розповів, що довжина злітно-посадкової смуги львівського аеропорту після реконструкції склала 3305 метрів, протяжність продовжуваної ділянки – 795 метрів, ширина – 45 метрів (разом з узбіччями 48 метрів), повідомляє Інформаційний центр “Україна 2012”.

«Смуга повністю готова і вже приймає, і відправляє літаки. Крім того, на 100% готові всі вісім руліжних доріжок, а також перон № 2. Будівельникам залишилося укласти 15 тисяч кубічних метрів бетону на пероні № 1 і роботи на аеродромному комплексі львівського аеропорту будуть повністю завершені», – зазначив Олександр Шилюк.

Будівельник також додав, що спорудження ЗПС велося цілодобово, щодня було залучено 250 одиниць техніки та до 700 осіб.

Нагадаємо, 16 травня польські авіалінії Eurolot SA відкрили нові   рейси зі Львова до Кракова та до Вроцлава .

Джерело: ZAXID.NET

photos: UC Family Magazine

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: