“Країна Мрій” цього року пройде в парку “Феофанія”

  • By UC Family Magazine
  • 01 Jul, 2014
5 та 6 липня в Києві знову відбудеться Фестиваль «Країна Мрій». Проект розширює свої кордони та переходить на новий майданчик – парк «Феофанія». Ми вважаємо, що в наші складні часи треба продовжувати те, що ти робиш і робити це як найкраще. Те що гармонійно в культурному і духовному сенсі, те й буде актуальним і ефективним, буде працювати на спільну перемогу, перемогу не тільки України як політичного суб’єкту, а і світового суспільства, – повідомили “Молоде радіо” організатори.

Цього року, на фестивалі «Країна Мрій» ви побачите та почуєте:

· Олег Скрипка та джаз-кабаре Забава ( французька програма )
· «TOUMAST»(Niger);
· «KISSMET»(UK, India);
· «Earth Wheel Sky Band»(Serbia),
· «Перкалаба»(Україна),
· «The Вйо»(Україна),
· «Miazsz»(Польща),
· Кабаре-Бенд «Серебряная Свадьба»(Білорусь)
· Elvira Sarykhalil & Alfa Leo (АР Крим, Україна) та багато інших.

Нововведення цьогорічного фестивалю:
– ми відкриваємо нову сцену, під назвою «Театр – Кабаре»;
– запроваджуємо «Обрядовий майданчик»
– електронний простір «Етно-Диско-Лаунж»
– виставки картин і фото

Також гостей столиці запрошуємо у наметове містечко
На території фестивалю, окрім основних сцен буде створений окремий «незалежний» майданчик, на якому кожний бажаючий – зможе втілити свою культурну мрію. Ми чекаємо від Вас конструктивні пропозиції, по доповненню фестивалю на адресу: krainamriy2014@gmail.com. Найкращі ідеї – будуть втілені у життя.

Традиційно на фестивалі будуть:

«Велика Сцена», «Сцена Традиція» (раніше Під Стінами Лаври), алея майстрів, дитяча галявина, «Кобзарська Сцена», книжковий ярмарок, «Літературна Сцена», «Кримськотатарська Сцена», «Місце Сили» (раніше алея здоров’я), майданчик Японського культурного центру, козацькі розваги, подіум «Етно Fashion».

Коли: 5 та 6 липня 2014 року
Місце: Київ, вул. Академіка Лєбєдєва, 32. Парк «Феофанія»
Транспорт:
• Від станцій метро «Печерська», «Дружби народів», «Либідська», «Васильківська», «ВДНГ»: маршрутний автобус № 548 до зупинки парк «Феофанія».
• Безкоштовні маршрутні автобуси «Країна Мрій»: м. «Теремки» – парк «Феофанія»
Вартість квитків: – 100 грн для дорослих, 20 грн – для дітей до 7 років

Джерело:   Хвиля української музики «Молоде радіо»


UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: