Сеньйора – Сонора

  • By UC Family Magazine
  • 26 Mar, 2012
Ми хочемо поділитися з вами нашою мрiєю. А мріємо побувати в чудовому куточку Канади –на острові Сонора , що у Британській Колумбії. Менш ніж годину льоту гелікоптером від Ванкувера і ви потрапляєте на райський острів. Навколишні озера і річки кишать різною рибою. Досвідчений есперт радо допоможе вам набратись досвіду ловити форель і лосось. Представники The Homalco First Nations band (корінне населення) допоможуть вам дістатись до місця, де живуть ведмеді. З одного із трьох унікальних стендів, висотою 10 фут, ви зможете спостерігати за грізлі. Всього 30 хвилин добиратися човном від Сонори до землі Kwaiakah – народу, який нараховує ….17 чоловік. По дорозі буде можливість спостерігати за тюленями, морськими свинками та дельфінами.
Вас зацікавила назва острова??? Він отримав свою назву від іспанської шхуни, яка досліджувала Тихоокеанські береги в 1775 році. Експедиція складалася з двох кораблів: «Сантьяго», яким командував Bruno de Heceta і шхуна «Sonora» (la Señora) під командуванням Juan Francisco de la Bodega y Quadra. Після загибелі людей на кораблі Bruno de Heceta вирішив повернутися в Мексику, але Bodega у Quadra відмовився слідувати за ним, не завершивши основної місії, яка поставила перед собою завдання знайти росіян. Він продовжив курс на північ від Сонори і дійшов до Ситки (штат Аляска), досягнувши 59 ˚ північної широти 15 серпня 1775 р. Не будучи в змозі знайти росіян, повернувся на південь. Ця експедиція дала   зрозуміти, що росіяни не мали значної присутності на  
Тихоокеанському Північному Заході. Сонора – Сеньйора. Дійсно, острів наче Сеньйора. Давайте мрiяти разом!!! А мрiї, знаємо, збуваються!!

Пропонуємо тур на Сонора острів на 4 дня і 3 ночі.
Тур включає:
• 3 ночі в номері люкс на двох
• Перевезення гелікоптером від міжнародного аеропорту Ванкувера до острова i назад
• Пляшка охолодженого шампанського з канапкою в номері по прибутті
• Всі вишукані страви, включаючи сніданок, обід, вечерю і закуски
• Всі напої (лікер, вино, пиво, поп, соки і води), включаючи безкоштовний бар холодильник в кожній кімнаті
• використання всіх курортних зручностей: відкритий басейн з підігрівом, парові лазні, тенісні корти, ставок, гольф, кінотеатр і ігрова кімната
Екскурсії :
– Риболовля лосося
– Еко тур
– тур Грізлі
– тур на гелікоптерi
– тур до землі Kwaiakah
– Спа

Цiна туру вiд cdn $ 17,950.00 на двох.

Вас цiкавить тур??? Не зволiкайте – звонiть до Ira at Peerlesstravel (416) 459-44-95 !!!

© UC Family Magazine

Photos:
© Karoline Cullen | Dreamstime.com
© Melanie Hughes | Dreamstime.com
© Cecoffman | Dreamstime.com
© Centrill | Dreamstime.com
© Leszek Wrona | Dreamstime.com
© Andy-kim Möller | Dreamstime.com

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: