Школа дитячої творчості чекає майбутніх митців

  • By UC Family Magazine
  • 14 Mar, 2012

Протягом багатьох досліджень науковці помітили, — ніхто ніколи так щиро не малює як дитина. Діти творять без надлишкового примусу, та дослуховуються порад, зовсім не думаючи про комерційну складову своїх творів. У дитячих малюнках, зокрема, можна побачити багато інформації про поведінку дитини, її місце та роль у сім’ї, її взаємини із дорослими та однолітками.

Часто дитячі малюнки так і залишаються бездумними, це стається у випадку, коли дитина малює лише для себе, чи для втіхи батьків не розвиваючись та не вивчаючи середовища намагається його відтворити. На жаль, через об’єктивну неможливість оцінити такі малюнки з мистецької точки зору з боку дорослих, діти часто втрачають бажання малювати, і тоді талант залишається навіки закопаним у землю. Аби наштовхнути дитину на продуктивний творчий розвиток, у батьків не завжди є час та відповідне вміння. Саме тому багато хто звертається до професіоналів, які не лише підштовхнуть дитину у правильному мистецькому напрямку, а й допоможуть їй розвиватися зберігаючи власний творчий стиль та вдосконалюючи його.

Якщо шукаєте школу або гурток дитячої творчості у Львові, де ваша дитина зможе не просто бабратися в фарбі, а справді покращувати свої творчі навики, під керівництвом дипломованих художників, — студія дитячої творчості «Калякі малякі» саме для вас.  

З ранніх років та перших спроб талановиті вчителі відкриють у вашої дитини багато творчих талантів, та зможуть їх розвинути. У цій студії дитячої творчості дітей не примушують вчитися, – навпаки, діти мають змогу у невеликих групах та цікавих іграх розкривати свої таланти та не лише творити, а й вивчати твори мистецтва. Для дітей проводять як індивідуальні так і групові заняття. Саме тут дитина може розвивати свої творчі здібності не лише у живописі та рисунку, а й опанувати ліпку, орігамі та ще багато іншого, до чого у дорослих ніколи не доходять руки.

Про систему навчання та способи досягнення творчих успіхів у дітей розповідає Лідія Триноженко керівник студії дитячої творчості «Калякі малякі».

 —   Я кого віку діти у вас навчаються , я ким чином вчитель працює з дітьми, чи має він змогу приділити увагу кожній дитині ?

 — У нас навчаються діти різного віку. Групи сформовані за віковим принципом: група від 3 до 5 років, від 6 до 10 років і зараз почали проводити також заняття для дорослих людей.Загалом у нас працюють маленькі групи – до 5-ти осіб. В колективі дітям цікавіше спостерігати за роботою один одного, але викладачі ндивідуально консультує кожну дитину Вчитель працює індивідуально з кожним учнем, допомагає опанувати матеріал, виправити помилки.

— Я кими є завдання для ваших учнів, чим відрізняється навчання у вас від навчання у інших мистецьких школах ?
Програма занять абсолютна авторська, розроблена кожним нашим викладачем особисто, з урахуванням потреб та можливостей вікової групи дітей. Викладачі всі є практикуючими сучасними художниками і вищою художньою освітою та різними спеціалізаціями, тому їм легко знаходити підхід до дітей, та сприяти розвитку їхніх мистецьких вподобань. Порівняно з іншими художніми студіями і школами в нас дітям надається більша творча свобода і акцент у навчанні поставлений на змозі спробувати і відчути якомога більше художніх технік. Ми займаємося не тільки живописом, а також рисунком, ліпкою, батіком, ткацтвом, розписом на склі ітд. Відповідно студія забезпечена великим спектром художніх матеріалів, які ми надаємо дітям для роботи. Двічі на рік ми організовуємо виставки робіт дітей які відвідують нашу студію.

 Якщо надумаєте розважити себе чи дітей малювання, ліпленням чи іншими художніми техніками, — студія дитячої творчості зажди чекатиме на вас за адресою: вул. Вітовського, 39. довідатися деталі можна зе телфоном +38 (0322) 244 56 15 або +38 (050) 370 15 75. або на сайтi   http://kalaki-malaki.lviv.ua

контакти студії у Києві – м. Київ, вул. Кіквідзе, 17. Запис за телефоном (067) 294 74 14

©Юрко Данилишин

фотографії © Ліди Триноженко

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 25 Aug, 2017
24 серпня 2017 року, в День Незалежності України ФОМА та гурт Мандри презентували кліп на пісню " Гради Вогняні" в ім'я світлої пам'яті всіх загиблих Вояків нашої Батьківщини , що поклали душу і тіло за нашу рідну землю. За мирне небо над Україною .
Всі фото і відео цього кліпу , відзняті Олександром Глядєловим, Олесем Кромплітцом, Максимом Дондюком та Маркіяном Луцeйко протягом останніх трьох з половиною років цієї війни . Слова і музика - Сергій Фоменко.
Сергій Фоменко: "Ми також присвячуємо цей кліп і пісню світлій пам'яті загиблих в Ілловайську . Ми пам'ятаємо , ми дякуємо , ми сумуємо і схиляємо голови. Слава Героям України !"
By UC Family Magazine 23 Aug, 2017
23 серпня в Україні відзначають День державного прапора. І хоч це свято відносно нове (його почали святкувати з 2004 року), та історія українського прапора сягає сивої давнини.
Джерело  Телеканал новини «24»

Легенди про зародження

Як на українських землях з’явився символ з поєднанням синього та жовтого кольорів – достеменно невідомо. Деякі легенди говорять, що ці кольори з’явились завдяки трипільцям під час великого переселення народів.

Перша історична згадка датується 1256 роком – днем заснування Львова. Саме на гербі міста Лева поєднались ці символічні для країни кольори – жовтого лева на блакитному фоні.

Поєднання цих барв знаходимо і в добу козацтва, особливо у період XVIII століття. Часто у запорожців були сині стяги, прикрашені золотистими орнаментами, образами православних святих або ж козаків.

Перша письмова згадка

Під час опису Грюнвальдської битви (між військами держави Тевтонського ордену та об'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського та Руського, 1410 рік) автор розповідає, що львівське військо виступило під синьо-жовтими кольорами – це був синій прапор із золотим левом, що спирається на скелю.

Перша спроба утворити прямокутний прапор із жовтого та блакитного кольорів була зроблена Головною Руською радою (перша українська політична організація на Галичині, створена під час революції в Австрійській імперії для оборони прав українського населення). У 1848 році з ініціативи Ради на міській ратуші Львова вперше замайорів жовто-блакитний прапор.

Прапор і політика

Перше офіційне визнання синьо-жовтого як прапора українського народу відбулась 22 березня 1918 року. Тоді Центральна Рада ухвалила Закон, затвердивши поєднання жовтого та блакитного кольорів як стяга Української Народної Республіки.

До речі, донині точаться дискусії про те, який прапор правильний: сучасний варіант із блакитним вгорі та жовтим внизу, чи навпаки – із жовтим зверху. Деякі історики переконують: саме останній варіант використовували у часи Української Народної Республіки. Насправді ж у часи УНР використовували обидва варіанти стягу.

Нині принести український прапор на футбольний матч стало нормою, однак у часи СРСР з’явитись з синьо-жовтим полотнищем було справжнім подвигом.

Історичний футбольний матч

Справді історична подія відбулась 27 липня 1976 року. У Монреалі на Олімпійських Іграх під час футбольного матчу між збірними Німецької Демократичної Республіки та СРСР (більшість команди збірної становили гравці київського "Динамо") українці вивісили плакат із надписом: "Свобода Україні!". А українець Данило Мигаль, який жив у Канаді, наважився вибігти із синьо-жовтим прапором просто на футбольне поле та ще й станцював гопака. Акція тривала 15 секунд, після чого поліція вивела його зі стадіону. Тоді чи не вперше весь світ побачив український прапор.

" target="_top">Цей момент можна побачити на 1:15:44

Найбільший прапор України має розмір 40х60 метрів, він повністю ідентичний до пропорцій стандартного: дві рівні смуги, а ширина і висота мають співвідношення 2:3. Стяг внесли до Книги рекордів України.

Цей велетень об’їхав майже усю країну. Його розгорнули у прифронтовому Маріуполі, коли місто звільнили від терористів.


By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
More Posts
Share by: