Школа дитячої творчості чекає майбутніх митців

  • By UC Family Magazine
  • 14 Mar, 2012

Протягом багатьох досліджень науковці помітили, — ніхто ніколи так щиро не малює як дитина. Діти творять без надлишкового примусу, та дослуховуються порад, зовсім не думаючи про комерційну складову своїх творів. У дитячих малюнках, зокрема, можна побачити багато інформації про поведінку дитини, її місце та роль у сім’ї, її взаємини із дорослими та однолітками.

Часто дитячі малюнки так і залишаються бездумними, це стається у випадку, коли дитина малює лише для себе, чи для втіхи батьків не розвиваючись та не вивчаючи середовища намагається його відтворити. На жаль, через об’єктивну неможливість оцінити такі малюнки з мистецької точки зору з боку дорослих, діти часто втрачають бажання малювати, і тоді талант залишається навіки закопаним у землю. Аби наштовхнути дитину на продуктивний творчий розвиток, у батьків не завжди є час та відповідне вміння. Саме тому багато хто звертається до професіоналів, які не лише підштовхнуть дитину у правильному мистецькому напрямку, а й допоможуть їй розвиватися зберігаючи власний творчий стиль та вдосконалюючи його.

Якщо шукаєте школу або гурток дитячої творчості у Львові, де ваша дитина зможе не просто бабратися в фарбі, а справді покращувати свої творчі навики, під керівництвом дипломованих художників, — студія дитячої творчості «Калякі малякі» саме для вас.  

З ранніх років та перших спроб талановиті вчителі відкриють у вашої дитини багато творчих талантів, та зможуть їх розвинути. У цій студії дитячої творчості дітей не примушують вчитися, – навпаки, діти мають змогу у невеликих групах та цікавих іграх розкривати свої таланти та не лише творити, а й вивчати твори мистецтва. Для дітей проводять як індивідуальні так і групові заняття. Саме тут дитина може розвивати свої творчі здібності не лише у живописі та рисунку, а й опанувати ліпку, орігамі та ще багато іншого, до чого у дорослих ніколи не доходять руки.

Про систему навчання та способи досягнення творчих успіхів у дітей розповідає Лідія Триноженко керівник студії дитячої творчості «Калякі малякі».

 —   Я кого віку діти у вас навчаються , я ким чином вчитель працює з дітьми, чи має він змогу приділити увагу кожній дитині ?

 — У нас навчаються діти різного віку. Групи сформовані за віковим принципом: група від 3 до 5 років, від 6 до 10 років і зараз почали проводити також заняття для дорослих людей.Загалом у нас працюють маленькі групи – до 5-ти осіб. В колективі дітям цікавіше спостерігати за роботою один одного, але викладачі ндивідуально консультує кожну дитину Вчитель працює індивідуально з кожним учнем, допомагає опанувати матеріал, виправити помилки.

— Я кими є завдання для ваших учнів, чим відрізняється навчання у вас від навчання у інших мистецьких школах ?
Програма занять абсолютна авторська, розроблена кожним нашим викладачем особисто, з урахуванням потреб та можливостей вікової групи дітей. Викладачі всі є практикуючими сучасними художниками і вищою художньою освітою та різними спеціалізаціями, тому їм легко знаходити підхід до дітей, та сприяти розвитку їхніх мистецьких вподобань. Порівняно з іншими художніми студіями і школами в нас дітям надається більша творча свобода і акцент у навчанні поставлений на змозі спробувати і відчути якомога більше художніх технік. Ми займаємося не тільки живописом, а також рисунком, ліпкою, батіком, ткацтвом, розписом на склі ітд. Відповідно студія забезпечена великим спектром художніх матеріалів, які ми надаємо дітям для роботи. Двічі на рік ми організовуємо виставки робіт дітей які відвідують нашу студію.

 Якщо надумаєте розважити себе чи дітей малювання, ліпленням чи іншими художніми техніками, — студія дитячої творчості зажди чекатиме на вас за адресою: вул. Вітовського, 39. довідатися деталі можна зе телфоном +38 (0322) 244 56 15 або +38 (050) 370 15 75. або на сайтi   http://kalaki-malaki.lviv.ua

контакти студії у Києві – м. Київ, вул. Кіквідзе, 17. Запис за телефоном (067) 294 74 14

©Юрко Данилишин

фотографії © Ліди Триноженко

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: