Різдвяний ярмарок в Торонто

  • By UC Family Magazine
  • 15 Dec, 2011

 У наш час Shopping Malls, а особливо internet, стали великими помічниками для пошуку подарунків перед Різдвом. А що було раніше? Різдвяні Ярмарки! Вони навіть сьогодні залишаються невід’ємною частиною Різдва, особливо у Європі.

Вперше про Різдвяний ярмарок згадується в 1294 році у Відні. Згодом вони розповсюдились по всій Європі, а пізніше і на Північну Америку. Різдвяні ярмарки, як правило, проводяться у центрі міста, які складаються з дерев’яних будиночків. В них продається різна смакота та різдвяні традиційні товари. Тут можна придбати дерев’яних Лускунчиків, скуштувати знаменитий Німецький Пряник і випити склянку гарячого червоного вина зі спеціями ( Glühwein) .

 

Червоне Вино   зі спеціями   ( Glühwein)   можна приготувати і вдома. Для цього треба взяти недороге червоне вино,   нагріти до кипіння (але не кип’ят и ти) , додати немелені спеції і настояти 10 – 15 хв. Для спецій використовують корицю, гвоздику, мед,   i мбир, лимонну цедру, чорний перець, лавровий лист, горіхи, родзинки, духмяний перець, яблука , анис.

 

В Торонто найбільший Європейский Різдвяний Ярмарок розмістився на території The Distillery Historic District. Тут можна придбати унікальнi різдвянi сувеніри ручної роботи місцевих художників, послухати Різдвяну музику у виконaнні дорослих і дітей, концерти баварського духового оркестру, органну музику, послухати український жiночий хор “ Веснівка ”, а також побачити виступ   Academy   of   Ukrainian Dance .

 А ще відвідувачам ярмарку запропонують багато сортів пива,   Glühwein   , інші гарячі напої, ром, Європейські Різдвяні Коктейлі, шнапс.

Буде цікаво на ярмарку і для дітей. Вони матимуть можливість зустрітися з оленями Рудольфа, братами Грімм і, найголовніше – з самим Санта – Клаусом, якому можна буде особисто вручити листа з різдвяними побажаннями.

Цього року Tree Ontario подарувало  Різдвяному Ярмарку 45 – футову ялинку (White Spruce), яку прикрасили 18000 вогниками і різноманітними прикрасами.

Хочете побувати в чарівній зимовій казці? Приходьте на Різдвяний Ярмарок і відчуєте її.

 

Час проведення:

 З 2 – го грудня по 18 грудня

Понеділок – п’ятниця   з 12 – ї год. дня до 9 – ї вечора год.

Субота і неділя  – з 10 – ї ранку год. до 9 – ї вечора год.

Aдреса :   55 Mill Street,Тoronto

More info :     http://www.torontochristmasmarket.com

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: