Сагане

  • By UC Family Magazine
  • 01 Nov, 2011

Коли наближається час відпусток, ми намагаємось максимально втілити в життя наші мрії. Хтось чекає на «ледачий» відпочинок під пекучим сонцем на білому піску океанського узбережжя, інші, навпаки, малюють в своїй уяві активний, насичений походами та поїздками тиждень, згадки про який будуть потім ще довго зігрівати душу. Як на мене, немає нічого цікавішого, ніж пізнавати світ навколо, знайомитися з країною, в якій живеш, а потім з великим задоволенням ділитися своїми враженнями з друзями, заохочуючи їх наступного року поїхати разом…

Чи чули ви коли-небудь про бухту Сагане яка знаходиться в гирлі річки Св. Лаврентія (Saint Lawrence River), що впадає в Атлантичний океан? Це в провінції Квебек. Зупинитися варто в чудовому містечку Тадуссак (Tadoussac). Там же, просто на березі, ніби яскрава червона пляма, – готель з такою ж назвою.

Сотні тисяч туристів відвідують ці місця щоліта. Їхня головна мета – побачити китів та морських котиків, які заходять в бухту для шлюбних ігор та щоб підгодуватися. А вже у вересні вони відпливають в теплі моря: там народжуватимуть своїх малят. Кити граціозно плавають, вражаючи туристів своїми розмірами і в той же час витонченістю. Не може не зацікавити розповідь екскурсовода про шлюбні звичаї китів, їх різновиди та спосіб життя. Тут також можна побачити десятки китів з ефектними фонтанами, помилуватися їх спинами та розкішними хвостами, поки ті пірнають. До речі, вода в бухті має незвичайний колір, адже вона складається з двох шарів, що не перемішуються. Нижній – солоний морський, а верхній – прісний річковий. Це незабутнє видовище!

 Природа в тих місцях дивовижна. Блакитні блюдця озерець, що проглядаються між деревами, скелі, висота яких сягає 450-500 метрів, красиві фіорди. Чи вам ще не хочеться побачити все це на власні очі? А на зворотному шляху можна відвідати водопад Монморансі (Montmorency Falls) та унікальний за своєю красою каньон Св. Анни (Canyon Sainte-Anne), який почав формуватися 900 млн. років тому, прогулятись по знаменитих підвісних мостах, відвідати Собор Св. Анни (XVII) (Basilica of Sainte-Anne-de-Beaupre)… Власне, подорож можна спланувати так, щоб отримати якнайбільше вражень. Все, що потрібно, – 3-4 дні та Ваше бажання. А, може, спочатку бажання?

Свiтлана Молодцова

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: