Сагане

  • By UC Family Magazine
  • 01 Nov, 2011

Коли наближається час відпусток, ми намагаємось максимально втілити в життя наші мрії. Хтось чекає на «ледачий» відпочинок під пекучим сонцем на білому піску океанського узбережжя, інші, навпаки, малюють в своїй уяві активний, насичений походами та поїздками тиждень, згадки про який будуть потім ще довго зігрівати душу. Як на мене, немає нічого цікавішого, ніж пізнавати світ навколо, знайомитися з країною, в якій живеш, а потім з великим задоволенням ділитися своїми враженнями з друзями, заохочуючи їх наступного року поїхати разом…

Чи чули ви коли-небудь про бухту Сагане яка знаходиться в гирлі річки Св. Лаврентія (Saint Lawrence River), що впадає в Атлантичний океан? Це в провінції Квебек. Зупинитися варто в чудовому містечку Тадуссак (Tadoussac). Там же, просто на березі, ніби яскрава червона пляма, – готель з такою ж назвою.

Сотні тисяч туристів відвідують ці місця щоліта. Їхня головна мета – побачити китів та морських котиків, які заходять в бухту для шлюбних ігор та щоб підгодуватися. А вже у вересні вони відпливають в теплі моря: там народжуватимуть своїх малят. Кити граціозно плавають, вражаючи туристів своїми розмірами і в той же час витонченістю. Не може не зацікавити розповідь екскурсовода про шлюбні звичаї китів, їх різновиди та спосіб життя. Тут також можна побачити десятки китів з ефектними фонтанами, помилуватися їх спинами та розкішними хвостами, поки ті пірнають. До речі, вода в бухті має незвичайний колір, адже вона складається з двох шарів, що не перемішуються. Нижній – солоний морський, а верхній – прісний річковий. Це незабутнє видовище!

 Природа в тих місцях дивовижна. Блакитні блюдця озерець, що проглядаються між деревами, скелі, висота яких сягає 450-500 метрів, красиві фіорди. Чи вам ще не хочеться побачити все це на власні очі? А на зворотному шляху можна відвідати водопад Монморансі (Montmorency Falls) та унікальний за своєю красою каньон Св. Анни (Canyon Sainte-Anne), який почав формуватися 900 млн. років тому, прогулятись по знаменитих підвісних мостах, відвідати Собор Св. Анни (XVII) (Basilica of Sainte-Anne-de-Beaupre)… Власне, подорож можна спланувати так, щоб отримати якнайбільше вражень. Все, що потрібно, – 3-4 дні та Ваше бажання. А, може, спочатку бажання?

Свiтлана Молодцова

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Tickets $50 Bookstore "Bukva" 416-236-5890
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
WWW.CENSOR.NET. UA
З цією авторитетною людиною і зустрівся кореспондент "Цензор.НЕТ". І хоча на деяких етапах інтерв’ю ми зачіпали досить гострі питання, пан Ващук незмінно залишався тактовним і стриманим, а його відповіді – влучними і аргументованими.
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Ласкаво запрошуємо шанувальників мистецтва на відкриття осіннього сезону!
10 - 24 вересня, 2017р.
КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКА МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ / ҐАЛЕРІЯ КУМФ
мають шану представляти Заслуженого Діяча Мистецтв України, Oксану Андрущенко (Львів, Україна) з персональною виставкою "МАГІЯ СИМВОЛУ". (Малярство, графіка).
ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ: неділя, 10 вересня, 2017р. в 2 год п.п.
В приміщенні ҐАЛЕРІЇ КУМФ,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5

Dear art lovers, you are cordially invited to the opening of Autumn season!
September 10 - 24, 2017
THE UKRAINIAN CANADIAN ART FOUNDATION / KUMF GALLERY present artist Oksana Andrushchenko (Lviv, Ukraine) with her solo exhibition "THE MAGIC OF SYMBOLS". (Paintings, graphics).
OPENING RECEPTION: Sunday, September 10, 2017, at 2 pm.
At the KUMF GALLERY,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5
More Posts
Share by: