Новинки Осіннього Гардеробу

  • By UC Family Magazine
  • 25 Sep, 2011
Індустрія моди творить нові образи та тренди так динамічно, що інколи можна розгубитися у цьому світі кольорів та тканин, ліній та форм, фасонів та аксесуарів. І поки стильні панянки оновлюють свій осінній гардероб, будинки моди у Нью-Йорку, Лондоні, Мілані та Парижі, – столицях високої моди, зайняті показами нових колекцій весна-літо 2012.
Але якщо раніше мода була невблаганною, диктуючи актуальні тенденції як біблію для модниць, де в центрі творення був стиль, то за останні десятиліття одиницею виміру у світі красивого одягу став образ. Тому серед потоку різносторонньої інформації з журналів мод та величезного вибору одягу, взуття та аксесуарів, якими переповнені магазини, важливо покладатися на своє внутрішнє відчуття, творячи свій індивідуальний стиль, що виражатиме Ваші захоплення та смаки. Мода сезону не настільки важлива, як прояв особистості у ній. Ваш одяг – один з моментів відображення поглядів та ставлення до світу. Тому обирайте те, в чому справді комфортно.
Восени у гардеробі зазвичай з’являються темні кольори, а літні, сонячні разом з бадьорістю та веселим настроєм потрохи зникають. Але дизайнери у своїх колекціях осінь-зима 2011 зробили спробу змінити цю тенденцію. Колоритність (червоні, помаранчеві…), різноманітність у фасонах, матеріалах (шкіра, хутро…), доповнення гардеробу різними прикрасами (персні, браслети…), аксесуарами (шовкові хустинки, шарфи, рукавички) склали основу осіннього гардеробу.
Щоб освіжити та урізноманітнити свій гардероб у ногу з модою, пропоную використати останні новинки з подіумів.
Веселі Пальто
З осіннього репертуару покупка пальто є однією з найважливіших. Ультрачорний колір та класичний фасон – найбільш популярний вибір. Та цього сезону практичність не вдовольнить модниць, і тому варто підшукати пальто незвичайного крою або яскравого кольору. Оригінальне пальто виглядає ультрасучасно і привертає увагу.

Джинси-кльош
Джинси та штани фасону кльош були піком моди у сімдесятих та знову повернулись як великий бум цього сезону. Їх можна побачити у багатьох колекціях, включаючи D&G, Dries Van Noten та Celine. Штани/джинси фасону кльош пасують всім типам фігур, а також гарантують довгі ніжки, якщо їх вбрати із високими підборами або платформою.

Різноманітність підборів
Підбори завжди були та будуть невід’ємною частиною жіночого іміджу. Базовим трендом цього сезону є акцент на високі підбори. Знову повертаються тонка шпилька, гострі носики та високі танкетки. Однак не всі вміють вправно дефілювати у такому взутті. Тоді спробуйте стійкі платформи.

Червоні відтінки
Саме вони покладені в основу моделей цього сезону: від Michael Kors, Louis Vuitton до Chanel. Звичайно, не кожна людина комфортно відчуває себе у червоному пальто чи піджаку, тоді варто спробувати червоні аксесуари. Це може бути шовкова шаль чи хустинка, шкіряні рукавички. Або просто використайте червоний лак для нігтів. Не потрібно боятися яскравих тонів, головне правило тут – правильно підібрати та поєднати їх.

By Marta Tryshak of   www.withlovegabrielle.com


UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: