Вперше в Торонто: Сергій Притула та гумор-шоу "Вар'яти"

  • By UC Family Magazine
  • 25 Sep, 2017

Thursday, November 2 at 8 PM - 10 PM

Довгоочікувані та яскраві! Молоді, гострі на язик та близькі кожному українцю по світові! Вар'яти шоу та Сергій Притула їдуть в Торонто!

2 листопада 2017
Queen Elizabeth Theatre (Toronto), 190 Princes' Blvd, Toronto, Ontario M6K 3C3
Квитки можна купити вже, а з промокодом VARYATYTOEARLYBRD ще й дешевше.
Промокод діє перші два тижні - до 14 вересня, включно. Important: ввести промокод потрібно до того, як відбудеться check out

Від сьогодні та аж до дня концерту на цій сторінці шукайте акції зі знижками на квитки, розіграші авторграфів від команди Сергiй Притула - Вар'яти-шоу та спонсорів.

Три прості кроки, аби не прогавити найяскравішу подію цієї осені:
1) тисни Going на цій сторінці
2) запрошуй друзів на концерт Сергія Притули 2 листопада
3) купуй квитки онлайн, використовуючи промокод, на http://bit.ly/PrytulainTO

Найбільш гастролююче україномовне гумористичне шоу України - "Вар'яти шоу" запрошує поринути у світ сучасного якісного україномовного гумору!

ВАР’ЯТИ-ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору. Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема.

Очільник Вар’ятів – відомий український телеведучий Сергій Притула.
Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук.
Сторінка в FB: facebook.com/varyaty
Сторінка в Іnstagram: instagram.com/varyatyshow
Сторінка в Youtube: youtube.com/varyaty

Конценрт в Торонто - частина туру команди Північною Америкою восени 2017. Розклад виступів в інших містах шукайте на цій сторінці незабаром.

Організатори концерту в Торонто: Сергiй Притула - Вар'яти-шоу, Ukrainian National Federation - Toronto Branch та MoLoKo.
Online - партнер шоу - Ukrainians in Toronto Group / Ukrainians in Toronto
Event партнер - TG Events


UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: