Музей Майдану започатковують у столиці

  • By UC Family Magazine
  • 22 Mar, 2014

З метою збереження артефактів, які стали свідченням відчутних суспільних зрушень в Україні 2013 – 2014 створюється музей Майдану. Ініціаторами виступили: Самооборона Майдану, Національний центр народної культури Музей Івана Гончара, Державний історико-культурний заповідник «Тустань», Громадська організація «Агенція культурних стратегій».

Концепція майбутніх експозицій дуже проста: через конкретні речі виявити такі, здавалося б, ефемерні речі як енергія змін, відобразити криву суспільних настроїв від надії і рішучості, через біль. відчай і гнів до самопожертви, переконаності і солідарності, показати процес кристалізації цінностей серед яких найважливішими, певно, є гідність, свобода і творче самовираження.

Впродовж трьох останніх гарячих місяців ми стали учасниками і творцями історичних подій. Історія – це те, що не підлягає забуттю. Осередком концентрації колективної пам’яті, і водночас – лабораторією її переосмислення, є Музей. Єдність і тяглість цих двох процесів: збирання, збереження вивчення і генерування нових смислів дуже важливі для впевненого суспільного поступу.

Сьогодні як ніколи необхідна культура пам’яті та досвіду. Музеї як свідки багатьох соціальних потрясінь допомагають віднайти надійні точки опертя у сьогоденні і впевнено дивитися у майбутнє.

Ми закликаємо усіх учасників і свідків доленосних для України подій листопада 2013 – лютого 2014 р. подбати про збереження для нащадків усіх матеріальних і нематеріальних свідоцтв. До таких може належати практично кожен предмет, що опинився в епіцентрі подій. Кожне явище, що народилося в ході боротьби громадян за свої права. Кожна емоція, радість і біль. Особливий інтерес становлять предмети побуту протестувальників, конструктивні елементи барикад і засоби самозахисту активістів, речі, які засвідчують творчість і винахідливість майданівців, мистецькі об’єкти, листівки, плакати й інші креативні вияви на Майдані.

Отже, точно так, як ми творили (і продовжуємо творити) Історію, маємо тепер створити Музей Майдану як живе свідчення героїки сьогодення! Приєднуйтеся!

Запрошуємо усіх небайдужих приносити речі та свідчення для майбутнього Музею до Штабу Самооборони (Київ. Вул. Хрещатик, 24). Гаряча лінія Самооборони Майдану: 097 82 06 863.

Контактні особи:
Андрія Котлярчук 097 95 166 43
Ігор Пошивайло 067 73 75 347
Микола Скиба 066 05 96 335

prostir.museum

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: