«Скрябін» розповіли власну історію революції

  • By UC Family Magazine
  • 24 Jan, 2014
Гурт «Скрябін» презентував нову пісню під назвою «Історія (22 січня)». У ній ідеться про криваві протистояння між мітингувальниками та міліцією в центрі Києва. Стилістично трек не схожий на два останні електронні альбоми гурту «Радіо Любов» і «Добряк». Він виконаний у більш роковій гітарній манері, що скоріше нагадує звучання релізу «Моя еволюція».

«Ми не закликаємо вас лізти під кулі, ми закликаємо вас не бути байдужими до тих подій які відбуваються!»   – йдеться у зверненні музикантів на офіційній сторінці «Скрябіна» у Facebook.

Також у відповідь на докори слухачів фронтменові гурту Андрію Кузьменку щодо його політичних поглядів у 2004 році на сторінці оприлюднено ставлення Кузьми до останніх подій: «Кузьма підтримує людей на Майдані, не підтримуючи опозиції».

Пісню «Історія (22 січня)» можна послухати   тут .

Пилип Пухарєв,   Хвиля української музики «Молоде радіо»

За матеріалами ресурсу notatky.com.ua та сторінки «Скрябіна» в мережі Facebook


UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: