“Тіні незабутих предків” стали цікаві для кінотеатрів США та Канади (відео)

  • By UC Family Magazine
  • 18 Nov, 2013

Сучасна стрічка про сучасну українську молодь. В кінотеатрах країни – масштабна прем’єра – містичний трилер «Тіні незабутих предків». 20-річний студент Іван любить повеселитися з друзями та задивляється на гарних дівчат. Але на парі дістає потужного стусана від кремезного однокурсника й розбиває стелаж із Карпатським амулетом – згардою.

На тілах восьми студентів з’являються таємничі мітки, які змушують вирушити до карпатських лісів боротися з древнім злом. У головних ролях – молоді амбітні актори – випускники театральних вишів.

«Це дуже знакова роль для мене, було дуже складно. Якщо порівняти, як було складно і як було цікаво, то просто цікавість набагато більш бере верх», – каже актор фільму «Тіні незабутих предків»Богдан Юсипчук.

Деякі перед зніманням навіть пішли на сповідь до священика.

«Він каже, головне, щоб не довелося грати диявола або когось такого типу. А коли я відповів, що якраз так воно і буде, священник сказав таку штуку, що Гітлера теж довелося комусь грати», – розповів актор фільму «Тіні незабутих предків» Владислав Никитюк.

Стрічку знімав оператор, відомий своєю роботою в епічній сазі «Сутінки».

«Зйомки в Україні виявилися важкими, до локацій у Карпатах було важко добиратись, але природа в Україні неймовірна. А такої архітектури не знайдеш навіть у Штатах чи Франції», – каже оператор фільму «Тіні незабутих предків» Марк Еберлі.

«Таких фільмів має бути десятки в рік. До нього така увага, бо він зараз один вийшов. Такі фільми мають зніматися, це дейтмуві, це кіно для побачень, коли гарно прийти, провести вихідні, отримати настрій», – говорить режисер фільму «Тіні незабутих предків»Любомир Левицький.

Перед прем’єрою на червоній доріжці – нові зірки.

«Хвилювання зашкалює, це 100 відсотків, дуже хвилююсь, переживаю», – каже актор фільму «Тіні незабутих предків» Дмитро Ступка.

«Тішить те, що процес іде, ми не стоїмо на місці. Чи буде прорив – покаже тільки час», – вважає ведуча ICTV Анна Ахава.

«Цікаво подивитися фільм жахів у виконанні українських виробників. Я думаю , що в будь-якому випадку це позитивно і позначиться дуже гарно на прокаті. Думаю, що він буде користуватися попитом в українських глядачів», – підкреслює ведучий ICTV Андрій Ковальський.

Продюсери вже закінчують переговори щодо прокату в Росії, стрічка зацікавила й американців.

«Ми навіть не очікували такого інтересу, ми були до нього не готові, тому що все, що ми чули про українське кіно «Ви будете ходити і цілувати пороги, і нічого у вас не вийде». А неочікувано агенти самі до нас звернулися», – розповідає продюсер фільму «Тіні незабутих предків»Андрекс Селіванов.

В планах у режисера Левицького на 2015-й – зняти пригодницько-містичний фільм з відомою американською студією.

// Олександр Мельник,   Факти, ICTV

In Toronto screening will be held at Humber Cinema on Thursday December 12th at  9:00 pm

Screening and reception will be attended by film director Luybomir Levitsky.

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: