“Тіні незабутих предків” стали цікаві для кінотеатрів США та Канади (відео)

  • By UC Family Magazine
  • 18 Nov, 2013

Сучасна стрічка про сучасну українську молодь. В кінотеатрах країни – масштабна прем’єра – містичний трилер «Тіні незабутих предків». 20-річний студент Іван любить повеселитися з друзями та задивляється на гарних дівчат. Але на парі дістає потужного стусана від кремезного однокурсника й розбиває стелаж із Карпатським амулетом – згардою.

На тілах восьми студентів з’являються таємничі мітки, які змушують вирушити до карпатських лісів боротися з древнім злом. У головних ролях – молоді амбітні актори – випускники театральних вишів.

«Це дуже знакова роль для мене, було дуже складно. Якщо порівняти, як було складно і як було цікаво, то просто цікавість набагато більш бере верх», – каже актор фільму «Тіні незабутих предків»Богдан Юсипчук.

Деякі перед зніманням навіть пішли на сповідь до священика.

«Він каже, головне, щоб не довелося грати диявола або когось такого типу. А коли я відповів, що якраз так воно і буде, священник сказав таку штуку, що Гітлера теж довелося комусь грати», – розповів актор фільму «Тіні незабутих предків» Владислав Никитюк.

Стрічку знімав оператор, відомий своєю роботою в епічній сазі «Сутінки».

«Зйомки в Україні виявилися важкими, до локацій у Карпатах було важко добиратись, але природа в Україні неймовірна. А такої архітектури не знайдеш навіть у Штатах чи Франції», – каже оператор фільму «Тіні незабутих предків» Марк Еберлі.

«Таких фільмів має бути десятки в рік. До нього така увага, бо він зараз один вийшов. Такі фільми мають зніматися, це дейтмуві, це кіно для побачень, коли гарно прийти, провести вихідні, отримати настрій», – говорить режисер фільму «Тіні незабутих предків»Любомир Левицький.

Перед прем’єрою на червоній доріжці – нові зірки.

«Хвилювання зашкалює, це 100 відсотків, дуже хвилююсь, переживаю», – каже актор фільму «Тіні незабутих предків» Дмитро Ступка.

«Тішить те, що процес іде, ми не стоїмо на місці. Чи буде прорив – покаже тільки час», – вважає ведуча ICTV Анна Ахава.

«Цікаво подивитися фільм жахів у виконанні українських виробників. Я думаю , що в будь-якому випадку це позитивно і позначиться дуже гарно на прокаті. Думаю, що він буде користуватися попитом в українських глядачів», – підкреслює ведучий ICTV Андрій Ковальський.

Продюсери вже закінчують переговори щодо прокату в Росії, стрічка зацікавила й американців.

«Ми навіть не очікували такого інтересу, ми були до нього не готові, тому що все, що ми чули про українське кіно «Ви будете ходити і цілувати пороги, і нічого у вас не вийде». А неочікувано агенти самі до нас звернулися», – розповідає продюсер фільму «Тіні незабутих предків»Андрекс Селіванов.

В планах у режисера Левицького на 2015-й – зняти пригодницько-містичний фільм з відомою американською студією.

// Олександр Мельник,   Факти, ICTV

In Toronto screening will be held at Humber Cinema on Thursday December 12th at  9:00 pm

Screening and reception will be attended by film director Luybomir Levitsky.

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: