АНЖЕЛІКА РУДНИЦЬКА ПОВЕРНУЛАСЯ В ТЕЛЕЕФІР!

  • By UC Family Magazine
  • 22 Oct, 2013

Незмінна ведуча легендарного хіт-параду «Територія А» Анжеліка Рудницька після тривалої перерви повернулася у телевізійний ефір.

 22 жовтня 2013 року на Першому Національному стартував оновлений проект «Нехай вам буде кольорово!». Щобудня ранкова життєрадісна телепрограма із симпатичними ведучими розповідає про все на світі, радить, як краще харчуватися, зберігати молодість, смачно й оригінально готувати, вчить робити милі дрібнички власними руками, надихає своїх глядачів не втрачати   оптимізму   за будь-яких обставин.

 Відтепер до команди ведучих – Ольги Сумської, Світлани Вольнової та Наталі Яковенко – долучилася улюблена телеведуча меломанів кінця90-тих, співачка, художниця Анжеліка Рудницька.

 «Я довго не погоджувалася на жодну із телепропозицій, бо мені завжди хочеться втілювати власні ідеї. І вони у мене, на щастя, є. Але, мабуть, їхній час ще не настав, – коментує Анжеліка.- З командою програми «Нехай вам буде кольорово!» ми давно знайомі, багато років співпрацюємо і симпатизуємо одне одному. Я із задоволенням завжди відгукувалася на запрошення програми була гостею. Та одного разу керівник програми Ніна Пономарьова майже безапеляційно запропонувала прийти і записати програму. Я прийшла і записала. Так почалася наша співпраця.

 

Проект «Нехай вам буде кольорово!» поєднує у собі все, що я люблю: мистецтво, музику, майстер-класи, спілкування із хорошими людьми,популяризує здоровий і активний спосіб життя. Разом ми хочемо примножувати оптимізм у нашому суспільстві.»

Анжеліка Рудницька працюватиме у парі із чарівною Наталією Яковенко. Дівчата вже встигли подружитися у кадрі й за кадром, і закохати у себе всю команду програми. На черзі – телеглядачі.

 «Нехай вам буде кольорово!»виходить по буднях на Першому Національному каналі з 11 до 12 години. Програму можна переглянути на сайт і Першому Національного:   http://1tv.com.ua/ , а також на сторінці фейсбук:   https://www.facebook.com/pages/Нехай-Вам-буде-кольорово/466314846787437 .

Нагадаємо, що нині Анжеліка Рудницька викладає майстерність телеведучих в Інституті кіно і телебачення, пише дисертацію на кафедрі фольклористики в Інституті філології КНУ ім.Тараса Шевченка,успішно продовжує художню діяльність, пише новий музичний альбом, активно займається благодійною діяльністю і очолює мистецьку агенцію «Територія А».

  Прес-служба МА «ТЕРИТОРІЯ А»

  Тел. 044-531-97-53

http://rudnytska.com/news/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=413

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Tickets $50 Bookstore "Bukva" 416-236-5890
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
WWW.CENSOR.NET. UA
З цією авторитетною людиною і зустрівся кореспондент "Цензор.НЕТ". І хоча на деяких етапах інтерв’ю ми зачіпали досить гострі питання, пан Ващук незмінно залишався тактовним і стриманим, а його відповіді – влучними і аргументованими.
By UC Family Magazine 20 Sep, 2017
Ласкаво запрошуємо шанувальників мистецтва на відкриття осіннього сезону!
10 - 24 вересня, 2017р.
КАНАДСЬКО-УКРАЇНСЬКА МИСТЕЦЬКА ФУНДАЦІЯ / ҐАЛЕРІЯ КУМФ
мають шану представляти Заслуженого Діяча Мистецтв України, Oксану Андрущенко (Львів, Україна) з персональною виставкою "МАГІЯ СИМВОЛУ". (Малярство, графіка).
ОФІЦІЙНЕ ВІДКРИТТЯ: неділя, 10 вересня, 2017р. в 2 год п.п.
В приміщенні ҐАЛЕРІЇ КУМФ,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5

Dear art lovers, you are cordially invited to the opening of Autumn season!
September 10 - 24, 2017
THE UKRAINIAN CANADIAN ART FOUNDATION / KUMF GALLERY present artist Oksana Andrushchenko (Lviv, Ukraine) with her solo exhibition "THE MAGIC OF SYMBOLS". (Paintings, graphics).
OPENING RECEPTION: Sunday, September 10, 2017, at 2 pm.
At the KUMF GALLERY,
145 EVANS AVE., SUITE 101, TORONTO, ON 416-766-6802
info@kumfgallery.com
Gallery hours: Thurs. to Fri. 1-6, Sat. & Sun. 1-5
More Posts
Share by: