АНЖЕЛІКА РУДНИЦЬКА ПОВЕРНУЛАСЯ В ТЕЛЕЕФІР!

  • By UC Family Magazine
  • 22 Oct, 2013

Незмінна ведуча легендарного хіт-параду «Територія А» Анжеліка Рудницька після тривалої перерви повернулася у телевізійний ефір.

 22 жовтня 2013 року на Першому Національному стартував оновлений проект «Нехай вам буде кольорово!». Щобудня ранкова життєрадісна телепрограма із симпатичними ведучими розповідає про все на світі, радить, як краще харчуватися, зберігати молодість, смачно й оригінально готувати, вчить робити милі дрібнички власними руками, надихає своїх глядачів не втрачати   оптимізму   за будь-яких обставин.

 Відтепер до команди ведучих – Ольги Сумської, Світлани Вольнової та Наталі Яковенко – долучилася улюблена телеведуча меломанів кінця90-тих, співачка, художниця Анжеліка Рудницька.

 «Я довго не погоджувалася на жодну із телепропозицій, бо мені завжди хочеться втілювати власні ідеї. І вони у мене, на щастя, є. Але, мабуть, їхній час ще не настав, – коментує Анжеліка.- З командою програми «Нехай вам буде кольорово!» ми давно знайомі, багато років співпрацюємо і симпатизуємо одне одному. Я із задоволенням завжди відгукувалася на запрошення програми була гостею. Та одного разу керівник програми Ніна Пономарьова майже безапеляційно запропонувала прийти і записати програму. Я прийшла і записала. Так почалася наша співпраця.

 

Проект «Нехай вам буде кольорово!» поєднує у собі все, що я люблю: мистецтво, музику, майстер-класи, спілкування із хорошими людьми,популяризує здоровий і активний спосіб життя. Разом ми хочемо примножувати оптимізм у нашому суспільстві.»

Анжеліка Рудницька працюватиме у парі із чарівною Наталією Яковенко. Дівчата вже встигли подружитися у кадрі й за кадром, і закохати у себе всю команду програми. На черзі – телеглядачі.

 «Нехай вам буде кольорово!»виходить по буднях на Першому Національному каналі з 11 до 12 години. Програму можна переглянути на сайт і Першому Національного:   http://1tv.com.ua/ , а також на сторінці фейсбук:   https://www.facebook.com/pages/Нехай-Вам-буде-кольорово/466314846787437 .

Нагадаємо, що нині Анжеліка Рудницька викладає майстерність телеведучих в Інституті кіно і телебачення, пише дисертацію на кафедрі фольклористики в Інституті філології КНУ ім.Тараса Шевченка,успішно продовжує художню діяльність, пише новий музичний альбом, активно займається благодійною діяльністю і очолює мистецьку агенцію «Територія А».

  Прес-служба МА «ТЕРИТОРІЯ А»

  Тел. 044-531-97-53

http://rudnytska.com/news/index.php?nma=news&fla=stat&cat_id=1&nums=413

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: