Олександр Божик презентує у Великобританії Україну

  • By UC Family Magazine
  • 16 Oct, 2013
У Великобританії стартують Дні України. Фестиваль-презентація українського мистецтва у Туманному Альбіоні відбудеться вперше. Показати Україну з нового сучасного боку до Лондона їдуть українські музиканти, співаки, літератори, дизайнери, арт-митці, етнографи та кулінари. «Дні України у Великобританії» стартують 17 жовтня і триватимуть до 19го. Першого ж дня з українською музикою британців знайомитиме скрипаль-віртуоз, композитор, шоумен, рекордсмен Книги рекордів України (одночасна гра на чотирьох скрипках) Олександр Божик.

Олександр Божик презентує українську культуру і власну творчість у четвер, 17 жовтня, у одному з найвідоміших у світі лондонських залів – у приміщенні Музею природознавства (Natural History Museum). Організатори Днів України у Великобританії, які запропонували Олександру стати учасником фестивалю, довго думали над концепцією його виступу. Адже він може представляти Україну і як суто класичний виконавець, і як етно-скрипаль і як шоумен. Врешті зупинилися на форматі універсального виступу. Олександр гратиме під час гала-концерту у день відкриття фестивалю на прийомі для дипломатів, бізнесменів, посадовців. Але виконуватиме він не класику у чистому форматі, а шоу-програму з класичними вкрапленнями. Звучатимуть і українські народні композиції, і авторські твори Олександра. Не бракуваме англійській публіці і сюрпризів. «Планую здивувати лондонських глядачів і показати їм, як можна грати на скрипці, обрізаючи на ній струни одна за одною, й при цьому не шкодити мелодії, – розповідає Олександр. – Звісно, зіграю для них і на трьох скрипках одночасно. Переконаний, британці ще не бачили нічого подібного».

«Мені приємно, що організатори Днів України у Великобританії зупинили свій вибір на мені як на музикантові, який представлятиме нашу країну за кордоном , – зізнається Олександр Божик. –   Вперше виступатиму у Англії, але не вперше представлятиму Україну у світі. Адже кожного разу, коли виходжу на іноземну сцену, то розумію, що через призму моєї творчості, мого виступу публіка робитиме висновки і про культуру моєї країни. Для мене важливо показати світові наскільки багата і розмаїта Україна у культурному та музичному плані. Адже українська музика і український шоу-бізнес набагато глибші і повноцінніші, ніж здається багатьом» .

Також у рамках Днів України у Великобританії пройде літературний вечір «Від Шевченка до Забужко». Заплановані арт-виставка, показ мод українських дизайнерів. Фінальним акордом стане етно-ярмарок та фольк-концерт. Разом з Олександром Божиком Україну представлятимуть Мирослав Скорик, Оксана Забужко, Лілія Пустовіт, Олег Скрипка.. За підрахунками організаторів, фестиваль відвідають 100 тисяч британців.

 

Автор   Марина Міллі  Джерело:   Хвиля української музики «Молоде радіо»

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: