Олександр Божик презентує у Великобританії Україну

  • By UC Family Magazine
  • 16 Oct, 2013
У Великобританії стартують Дні України. Фестиваль-презентація українського мистецтва у Туманному Альбіоні відбудеться вперше. Показати Україну з нового сучасного боку до Лондона їдуть українські музиканти, співаки, літератори, дизайнери, арт-митці, етнографи та кулінари. «Дні України у Великобританії» стартують 17 жовтня і триватимуть до 19го. Першого ж дня з українською музикою британців знайомитиме скрипаль-віртуоз, композитор, шоумен, рекордсмен Книги рекордів України (одночасна гра на чотирьох скрипках) Олександр Божик.

Олександр Божик презентує українську культуру і власну творчість у четвер, 17 жовтня, у одному з найвідоміших у світі лондонських залів – у приміщенні Музею природознавства (Natural History Museum). Організатори Днів України у Великобританії, які запропонували Олександру стати учасником фестивалю, довго думали над концепцією його виступу. Адже він може представляти Україну і як суто класичний виконавець, і як етно-скрипаль і як шоумен. Врешті зупинилися на форматі універсального виступу. Олександр гратиме під час гала-концерту у день відкриття фестивалю на прийомі для дипломатів, бізнесменів, посадовців. Але виконуватиме він не класику у чистому форматі, а шоу-програму з класичними вкрапленнями. Звучатимуть і українські народні композиції, і авторські твори Олександра. Не бракуваме англійській публіці і сюрпризів. «Планую здивувати лондонських глядачів і показати їм, як можна грати на скрипці, обрізаючи на ній струни одна за одною, й при цьому не шкодити мелодії, – розповідає Олександр. – Звісно, зіграю для них і на трьох скрипках одночасно. Переконаний, британці ще не бачили нічого подібного».

«Мені приємно, що організатори Днів України у Великобританії зупинили свій вибір на мені як на музикантові, який представлятиме нашу країну за кордоном , – зізнається Олександр Божик. –   Вперше виступатиму у Англії, але не вперше представлятиму Україну у світі. Адже кожного разу, коли виходжу на іноземну сцену, то розумію, що через призму моєї творчості, мого виступу публіка робитиме висновки і про культуру моєї країни. Для мене важливо показати світові наскільки багата і розмаїта Україна у культурному та музичному плані. Адже українська музика і український шоу-бізнес набагато глибші і повноцінніші, ніж здається багатьом» .

Також у рамках Днів України у Великобританії пройде літературний вечір «Від Шевченка до Забужко». Заплановані арт-виставка, показ мод українських дизайнерів. Фінальним акордом стане етно-ярмарок та фольк-концерт. Разом з Олександром Божиком Україну представлятимуть Мирослав Скорик, Оксана Забужко, Лілія Пустовіт, Олег Скрипка.. За підрахунками організаторів, фестиваль відвідають 100 тисяч британців.

 

Автор   Марина Міллі  Джерело:   Хвиля української музики «Молоде радіо»

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: