Український фотограф переміг у престижному конкурсі

  • By UC Family Magazine
  • 14 Jun, 2014
Максим Дондюк
Фотограф Максим Дондюк переміг у конкурсі молодих фотографів Ville de Perpignan – Rémi Ochlik (Вілле де Перпіньян імені Ремі Ошліка) (Франція).

Про це на   своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний менеджер міжнародного фестивалю фотожурналістики   Visa pour l’Image Жан-Франсуа Леруа.

Перемогу українському фотографові привнесли роботи про події революції в Україні.

Як зазначив Маким Дондюк, перемога у конкурсі стала для нього повною несподіванкою.

“Я ж не подавав роботи на здобуття цієї премії. За умовами конкурсу, кандидатів висувають редактори журналів. Щойно дізнався, що мою кандидатуру запропонував фоторедактор “Парі Матч” Джером Хаффер”, – сказав Максим у коментарі “ Телекритиці “.

За умовами   конкурсу , єдиний переможець отримає вісім тисяч євро. Урочиста церемонія пройде у вересні.

“Конкурс молодих фотографів “Вілле де Перпіньян”” засновано у 2006-му році. Віднедавна він носить ім`я французького репортера Ремі Ошліка, який загинув у 2012 році час обстрілу повстанцями сирійського міста Хомс.

Це вже не перша перемога Максима Дондюка у міжнародному фотоконкурсі. Зокрема, документаліст із серією робіт про епідемію туберкульозу в Україні   завоював нагороду Healthy World Photo Competition , здобув гран-прі національної премії РФ “Лучший фотограф”.

Він також став фіналістом премії Photo Evidence Book Award 2012. У його послужному списку є і “Премія досконалості” Picture of the Year International (POYi)-2012.

Документаліст також переміг на 5-му Міжнародному фестивалі фотожурналістики “Вильнюсский фотографический круг-2011”.

Мультимедійний проект Дондюка здобув перше місце на “Чернігівфотофесті-2011”. Роботи документаліста были відзначені журі конкурсу Yonhap International Press Photo Awards (Південна Корея). Також Максим Дондюк став фіналістом Pikto International Competition (Канада).

“Українська правда. Життя”,   “Телекритика”

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: