УКРАЇНСЬКЕ СВЯТО У БРАМПТОНІ

  • By UC Family Magazine
  • 16 Oct, 2013
На минулих вихідних, 12 і 13 жовтня, мешканці та гості міста Брамптон мали можливість насолоджуватися не лише жовтогарячою, сонячною осінню, а також українським святом. У ці дні, при українській церкві святого пророка Іллі, відбувся Другий «Яблучний фестиваль», присвячений Дню Подяки. Раніше День Подяки, який в Канаді святкують з 1957 року, мав релігійний характер, а зараз став світським святом, на якому люди дякують матінці – природі за щедрий урожай.
Після благословення фестивалю на добру путь, яке здійснив настоятель церкви святого пророка Іллі отець Роман, на танцмайданчику відбувся величавий концерт за участю українських дитячих і дорослих ансамблів. Шаленими оплесками глядачі зустріли співочий дует «Кольори», у якому співають дві талановиті співачки – Наталя Колач і Дейдрі Франсуа. Взяв участь у концерті молодий талановитий композитор з України Олег Маєвський, котрий писав пісні для відомої співачки Ані Лорак. Також виступили сестри Iванка та Соломiя Сало.
Родзинкою фестивалю був виступ на сцені отця Романа, котрий під власний акомпанемент на гітарі заспівав кілька українських пісень.
Впродовж проведення фестивалю до послуг гостей була українська кухня і кіоски з українськими сувенірами.
Фестиваль не випадково отримав таку осінню назву. Ця місцевість багата на яблучні сади: їдеш по дорозі, а обабіч тягнуться безкінечні ряди яблунь, рясно вкриті різносортними смачними яблуками.
Церква святого пророка Іллі – одна з найвідоміших, хрестоматійних пам’яток дерев’яної архітектури у стилі «бойко». Має 5 куполів. Вона – єдина в діаспорі. Подібна церква, яка носить ім’я святого Георгія (Юра), знаходиться у Дрогобичі Львівської обл.

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: