УКРАЇНСЬКЕ СВЯТО У БРАМПТОНІ

  • By UC Family Magazine
  • 16 Oct, 2013
На минулих вихідних, 12 і 13 жовтня, мешканці та гості міста Брамптон мали можливість насолоджуватися не лише жовтогарячою, сонячною осінню, а також українським святом. У ці дні, при українській церкві святого пророка Іллі, відбувся Другий «Яблучний фестиваль», присвячений Дню Подяки. Раніше День Подяки, який в Канаді святкують з 1957 року, мав релігійний характер, а зараз став світським святом, на якому люди дякують матінці – природі за щедрий урожай.
Після благословення фестивалю на добру путь, яке здійснив настоятель церкви святого пророка Іллі отець Роман, на танцмайданчику відбувся величавий концерт за участю українських дитячих і дорослих ансамблів. Шаленими оплесками глядачі зустріли співочий дует «Кольори», у якому співають дві талановиті співачки – Наталя Колач і Дейдрі Франсуа. Взяв участь у концерті молодий талановитий композитор з України Олег Маєвський, котрий писав пісні для відомої співачки Ані Лорак. Також виступили сестри Iванка та Соломiя Сало.
Родзинкою фестивалю був виступ на сцені отця Романа, котрий під власний акомпанемент на гітарі заспівав кілька українських пісень.
Впродовж проведення фестивалю до послуг гостей була українська кухня і кіоски з українськими сувенірами.
Фестиваль не випадково отримав таку осінню назву. Ця місцевість багата на яблучні сади: їдеш по дорозі, а обабіч тягнуться безкінечні ряди яблунь, рясно вкриті різносортними смачними яблуками.
Церква святого пророка Іллі – одна з найвідоміших, хрестоматійних пам’яток дерев’яної архітектури у стилі «бойко». Має 5 куполів. Вона – єдина в діаспорі. Подібна церква, яка носить ім’я святого Георгія (Юра), знаходиться у Дрогобичі Львівської обл.

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: