У Львові розпочався Міжнародний фестиваль сучасної музики

  • By UC Family Magazine
  • 13 Sep, 2013

26 вересня у Львові стартував ХІХ Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти», який триватиме до 18 жовтня. «Це добрий досвід співпраці між Україною та Іспанією. Ви матимете можливість порівняти свою та нашу музику. Також ми покажемо контраст між творами, які виконувались століття тому і сьогодні», – про це під час прес-конференції з нагоди відкриття фестивалю розповів іспанський диригент Вісенте Аріньйо.

У львівському музичному фестивалі візьме участь понад 200 артистів та більше 20 композиторів з України, Австрії, Єгипту, Іспанії, Канади, Румунії та Угорщини. Виконавчий директор фестивалю Богдан Сегін повідомив, що у рамках заходу відбудуться 22 концерти: в концертному залі Львівської обласної філармонії, у залі Львівської музичної академії (1 концерт), Львівському органному залі (2 концерти) та у храмі святого Лазаря (2 коцерти).

Ректор Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка Ігор Пилатюк під час прес-конференції зазначив, що фестиваль має дуже важливе значення для львівської музичної школи. Аналізуючи сьогоднішню львівську школу композиторства ректор відмітив, що вона йде в ногу із світовою культурою. «Львівська школа композиторства є авангардною школою. Такі люди, як Мирослав Скорик, Юрій Ланюк і Віктор Камінський закладали підвалини сучасного світового мислення музичного письма. Молоді ж наші композитори відзначаються новаторськими ідеями. Львів не живе відірвано від решти світу. Ми не повинні цікавитись якимись світовими новинками – ми про це знаємо, адже ми самі є творцями сучасної світової культури», – наголосив Ігор Пилатюк.

Цьогорічні «Контрасти» будуть багатими на музичні образи та ідеї: від творів Джорджа Антейла до композицій Валентина Бібіка, від моноопери до опери для флейти, від гітарної музики до голосу Ніни Матвієнко. Впродовж кількох тижнів слухачі подорожуватимуть різними національними традиціями, різними часовими епохами, різними композиторськими світоглядами.

У рамках фестивалю відбудеться шість концертів-ювілеїв: спільний концерт пам’яті батька й сина Нижанківських, концерт музики сестер-композиторок Богдани Фроляк і Ганни Гаврилець за участі Н. Матвієнко, концерт пам’яті Всеволода Задерацького, авторські вечори Олександра Козаренка, Володимира Зубицького та Вітольда Лютославського.

Серед гостей цьогорічного фестивалю диригенти Вісенте Аріньйо (Іспанія), Фахраддін Керімов (Азербайджан), Ондржей Врабец (Чехія), Брайан Шкембрі (Мальта), Георг Майс (Німеччина); композитори Майкл Пепа (Канада), Мохамед Саад Баша Реяд (Єгипет), піаніст та композитор Хуан Антоніо Сімарро (Іспанія), піаністи Мірослав Гербовскі (Польща), Бадалбейлі Фархад Шамсі Огли (Азербайджан), Енріко Кріно (Канада) та ін.

zik.ua

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: