«Дорогами озера Ґоу Гоум» з Крістін Кілбурн

  • By UC Family Magazine
  • 23 Sep, 2013

Канадська письменниця та журналістка   Крістін Кілбурн   (Christina Kilbourne) презентувала переклад своєї нової книги «Дорогами озера Ґоу Гоум» на 20му Форумі видавців.
Крістін пише в найрізноманітніших жанрах та для читачів будь-якого віку. Роман «Любий Джо», розрахований на підліткову аудиторію, був оголошений вибором читачів тричі за один рік. В одному з інтерв’ю письменниця зізнається:
«Я дійсно не думаю над тим, для якого читача пишу. Колись мій наставник порадив мені творити так, як підказує серце, що я і роблю».
Доросліша публіка може оцінити романи «День фіалок» та його продовження «Дорогами озера Ґоу Гоум». Книги були перекладені українською, словенською та португальською.
«Дорогами озера Ґоу Гоум» є історією про дівчину, котра намагається зібрати свою родину, члени якої розкидані по всьому світу. Сюжет розгортається на тлі сучасного життя канадських індіанців, осереддям якого є мальовниче озеро Ґоу Гоум.
Сама Крістін виросла у курортному містечку Маскока , у провiнції Онтаріо. Вивчала літературу у Вінздорському університеті. Книгою, яку має прочитати кожна людина у світі, вважає «Щоденник Анни Франк». Крістін багато мандрувала, мешкала в Африці, Центральній та Південній Америці, Новій Зеландії. Працювала на різних роботах: редагувала брошури, наповнювала веб-сайти Оклендського університету технологій, Регіонального муніципалітету Йорка, Районного муніципалітету Мускоки тощо. Наразі живе із чоловіком та двома дітьми у містечку Брейсбрідж. На питання про секрет письменницького успіху, відповідає:
“Писати, писати, писати. А після цього писати ще”.

bookforum.ua

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: