«Дорогами озера Ґоу Гоум» з Крістін Кілбурн

  • By UC Family Magazine
  • 23 Sep, 2013

Канадська письменниця та журналістка   Крістін Кілбурн   (Christina Kilbourne) презентувала переклад своєї нової книги «Дорогами озера Ґоу Гоум» на 20му Форумі видавців.
Крістін пише в найрізноманітніших жанрах та для читачів будь-якого віку. Роман «Любий Джо», розрахований на підліткову аудиторію, був оголошений вибором читачів тричі за один рік. В одному з інтерв’ю письменниця зізнається:
«Я дійсно не думаю над тим, для якого читача пишу. Колись мій наставник порадив мені творити так, як підказує серце, що я і роблю».
Доросліша публіка може оцінити романи «День фіалок» та його продовження «Дорогами озера Ґоу Гоум». Книги були перекладені українською, словенською та португальською.
«Дорогами озера Ґоу Гоум» є історією про дівчину, котра намагається зібрати свою родину, члени якої розкидані по всьому світу. Сюжет розгортається на тлі сучасного життя канадських індіанців, осереддям якого є мальовниче озеро Ґоу Гоум.
Сама Крістін виросла у курортному містечку Маскока , у провiнції Онтаріо. Вивчала літературу у Вінздорському університеті. Книгою, яку має прочитати кожна людина у світі, вважає «Щоденник Анни Франк». Крістін багато мандрувала, мешкала в Африці, Центральній та Південній Америці, Новій Зеландії. Працювала на різних роботах: редагувала брошури, наповнювала веб-сайти Оклендського університету технологій, Регіонального муніципалітету Йорка, Районного муніципалітету Мускоки тощо. Наразі живе із чоловіком та двома дітьми у містечку Брейсбрідж. На питання про секрет письменницького успіху, відповідає:
“Писати, писати, писати. А після цього писати ще”.

bookforum.ua

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Шведський діджей і музичний продюсер Avicii разом з британською виконавицею Рітою Орою зняли у Києві відео на пісню "Lonely Together".  джерело  www.ukrinform.ua
Опублікований на YouTube-каналі Avicii кліп за тиждень набрав більше 7 млн переглядів, передає "Новое время".

У ролику можна помітити київські локації: Ботанічний сад, парк "Перемога" і Рибальський міст.

Крім того, героями кліпу стали екс-барабанщик проектів "Alloise" та "Dvoe" Артем Угодників і його дружина Аліна.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Енергетична компанія TIU-Канада стала першим іноземним інвестором в Україну в рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою. Про це йдеться в повідомленні компанії, яке передано Укрінформу  www.ukrinform.ua

"TIU-Канада стає першим канадським інвестором в Україну, що користується правилами Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою, яка набула чинності 1 серпня. TIU-Канада, дочірнє підприємство компанії Refraction Asset Management, влітку цього року почала будівництво сонячної електростанції вартістю 10 мільйонів євро у Нікополі, Дніпропетровської області. 10 мегаватна станція буде постачати електроенергію місцевим жителям та підприємствам", - йдеться у повідомленні.

"Ми пишаємося тим, що будемо першим інвестором у рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною. Але найголовніше, на практиці це дозволить TIU-Канада постачати українцям чисту енергію", - зазначила директор українського представництва TIU-Канада Валентина Белякова.

Вона також зазначила, що в Україні тарифи на відновлювану енергетику - одні з найкращих у Європі. "Тариф на постачання електроенергії в мережу чинний до 1 січня 2030 року та заохочує прямі іноземні інвестиції в Україну. Це добре для енергетичної незалежності України, а також для економічного зростання", - сказала Белякова.

Нагадаємо, Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною була підписана 11 червня, 2016 р. та набула чинності 1 серпня, 2017 р. Окрім комерційних переваг для бізнесу обох країн, угода покликана підтримати економічні реформи та ініціативи уряду щодо розвитку України, зміцнить канадсько-українське партнерство. Ця угода є результатом 5 років переговорів.

TIU-Канада – це енергетична компанія, що працює у секторі відновлюваної енергетики та знаходиться в місті Калгарі, провінції Альберта. Свою роботу в Україні компанія почала влітку цього року.
By UC Family Magazine 26 Sep, 2017
Please visit the photo exhibit "My army. See through heart" from 23 September to 30 September at 145 Evans Ave. (organized in the framework of the Invictus Games Toronto 2017)
More Posts
Share by: