ТЕРИТОРІЯ А – ШЛЯХ, ЩО НЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ НІКОЛИ

  • By UC Family Magazine
  • 17 Apr, 2013

7 вересня – день народження легендарної і культової програми кінця 90-тих – Першого національного хіт-параду ТЕРИТОРІЯ А.

У це важко повірити, але сьогодні у нас повноліття. Нам18-ть років.

ТЕРИТОРІЯ А – це понад 2000 програм, щоденний ефір зранку,вдень і вночі. Це десятки відкритих українському глядачеві імен українських артистів, сотні кліпів і хітів.

Це «нові» для телеефіру поняття – зірка, хіт-парад, топ,кліп, кліпмейкерство, продюсери…Це нові«формати», які ще ніхто не називає форматами. Це прообраз нинішніх «фабрик зірок» різного штибу.

Це бажання усіх телеканалів сформувати власного клона ТЕРИТОРІЇ А з іншою назвою.

Це мільйони листів, які листоноші відмовлялися носити, бо надто важко. Це мільйони освідчень у любові, які не давали зламатися і відступати навіть у найскрутніші хвилини.

Це тисячі фан-клубів по всій Україні – від Києва до маленьких містечок і сіл. Це нештучне відчуття, що Схід і Захід – разом, бо у нас спільні улюблені пісні, кліпи, артисти і ТЕРИТОРІЯ А. Це лагідна, але принципова і послідовна музична українізація.

Це феєрверк емоцій: від невгамовної радості до нестримних сліз. Це перемоги і поразки. Це щастя і випробування.

Це дороги і концерти. Концерти і дороги. І зйомки, зйомки,зйомки. Це локальні виступи у сиротинцях і колоніях для неповнолітніх й масштабні грандіозні шоу на фестивалях, майданах, стадіонах.

Це гори квітів, листівок і м’яких іграшок. Це двері,продавлені двері у концертних залах фанами, котрим не вистачило квитків. Це обціловані щоки, одяг, автобуси. Це мільйон автографів на листівках, календ ариках, плакатах, папірцях, футболках, тілах.

Це найбільший (за кількістю глядачів) концерт за участі виключно українських виконавців за часів Незалежності України, що відбувся на Співочому полі.

Це постійні новини, свіжі рубрики, сюрпризи, газетаМУЗИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ. Це наші несподівані візити додому до фанів, море подарунків. Перші диски, які усі хотіли мати, хоча багатьом ні на чому було їх слухати. Це народні ігри в «Територію А»в кожній школі і клубі.

Це мода на зачіски, одяг, колір, музику, словечка і україномовні пісенні тексти.

Це спеціальні проекти із популяризації музичної спадщини.

Це самовідданість. Безкінечні стреси, безсонні ночі, життя без вихідних, без відпусток для усієї команди. Радість, захват і щоденні музичні телеісторії з продовженням для мільйонів глядачів.

Це незмінна ведуча – символ оптимізму, красуня і розумниця Анжеліка Рудницька.

Це креативний і енергійний генеральний продюсер і поет Олександр Бригинець.

Це головний режисер, невтомнаперфекціоністка Ніна Рудік.

Це незмінний режисер хіт-параду, музикант, майстер на всі руки Данило Джепо.

Це усі, хто працював з нами і ті, хто заважав працювати.

Це сотні досі невідцифрованих бетакамівських касет і тисячі фотографій худеньких і скромних артистів-початківців, в яких іноді важко впізнати сьогоднішніх гламурних і заможних   V.I.P.-персон. Це скандали зірок,котрі хотіли лише перемагати, це вдячність глядачів за те, що кожен їхній голос, лист, телефонний дзвінок почуті.

Це море музики – від альтернативної до найпопулярнішої, яка міксувалася в одному телепросторі. Це можливість почути і побачити все найсвіжіше про мистецтво в одному місці.

ТЕРИТОРІЯ А – магніт і подразник, об’єкт культу і заздрощів.

Це вічна боротьба. Це щастя бути потрібними одне одному.

Це надія і енергія мільйонів людей, які тричі на день припадають до телевізора, ловлячи кожне слово. Це натхнення для недолюблених, яких тепер є кому любити – нехай і на відстані.

Це океан недоговореного і недоспіваного. Це велика сила, яка ніколи не прагнула захопити владу.

Це послідовники. Тисячі наших глядачів стали відомими музикантами, журналістами, громадськими діячами, патріотами.

Це епоха, коли любов і довіра важливіші за гроші.

Це любов. Бо як інакше можна назвати те, що було між нами?

Цекамертон щирості,таланту, патріотизму.

ТЕРИТОРІЯ А- це жива легенда. Це історія української музики і телебачення.

ТЕРИТОРІЯ А була першою і залишиться кращою назавжди.

ТЕРИТОРІЯ А – шлях, який не закінчується ніколи.

 

Повторимо улюблену фразу Анжеліки, яка з року в рік виголошувала: «Наш день народження – це ваше свято!»

Тож вітаємо усіх з днем народження!

Ваша ТЕРИТОРІЯ А

UC Family Magazine

By UC Family Magazine 04 Jul, 2017
1 липня Канада святкувалa своє 150-річчя.
Canada 150 Mosaic i TO Canada with Love - це проекти до 150 -річчя Канади.
Зайнялo два роки, щоб розробити та виставити понад 80 000 картин та 150 окремих фресок по всій країні. Проект Canada 150 Mosaic сформує одну гігантську фреску мозаїку довжиною 365 метрів (це чотири футбольні поля!). TO Canada with Love (До Канади з любов’ю) - це програма заходів, що проводиться по всій
Канадi.
By UC Family Magazine 30 Jun, 2017
КНИГИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ
"То є Львів"
Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

http://e-bookua.org.ua/
http://javalibre.com.ua/
http://chtyvo.org.ua/
КНИГИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Захоплюєтесь поезією Олександра Пушкіна, вкотре хочеться перечитати «Майстра та Маргариту» чи Вам просто хочеться читати класику, наукову літературу, книги з мистецтва, історії, психології в перекладі на російську мову, тоді завантажуйте їх тут:

http://booksshare.net/
http://www.big-library.info/
http://www.many-books.org/
КНИГИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Ні ви, ні я не розмовляю англійською, але є деякі речі, які можна сказати тільки англійською мовою (Аравінд Адіга)

Англійська мова є однією з найбільш розповсюджених мов у світі, державною мовою багатьох держав та мовою міжнародного спілкування. Її знання значно допомагає Вам як у повсякденному житті, так і, скажімо, коли Ви подорожуєте чи проходите співбесіду при працевлаштуванні. Тому не забувайте поповнювати свій словниковий запас:

http://www.digilibraries.com/
http://www.bookyards.com/en/welcome
http://www.homeenglish.ru/Books.htm
КНИГИ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ

Польська мова має правопис в сто разів легший, ніж в інших мовах світу! Навіть граматика не така вже й складна. (Jan Miodek)

Польська мова хоч і дуже схожа на нашу рідну – українську, та все ж має слова, які зовсім вже не співзвучні із знайомими нам відповідниками. Як на мене, польська мова є цікавою та приємною для слуху, переконайтесь:

http://wolnelektury.pl/
http://wydaje.pl/c/darmowe-ebooki
http://www.chmuraczytania.pl/
КНИГИ ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ

Скажи, що кохаєш мене і скажи це французькою. (Jarod Kintz)

Французька – мова кохання. З чим асоціюється ця мова у вас: з французьким поцілунком, смачними круасанами, Парижем та Ейфелевою вежею, променадами над Сеною? Відчуйте милозвучність та всю красу французької, читаючи книги за чашечкою кави з круасанами, закутавшись у плед:

http://beq.ebooksgratuits.com/
http://bibliotheque-russe-et-slave.com/
http://www.ebooksgratuits.com/

By UC Family Magazine 22 Jun, 2017
 Ukrainian culture, music, artisans, food, entertainment 
More Posts
Share by: